Szerző Téma: MAЯTIN  (Megtekintve 2601 alkalommal)

MAЯTIN
« Dátum: 2015. Július 23. - 12:55:31 »
+8
Sziasztok!
Tőlem egy olyan bemutatkozást látattok ahol tömören kitérek mindenre és próbálok mindenkit beleszűrni ebbe a történetbe, avagy lássuk az itteni \'pályafutásom\'.
 

  • Bevezetés: 2010. március 30, ez a nap kicsit megváltoztatta az életem, regisztráltam erre az oldalra, ahol rengeteg dolgot ismertem meg és rengeteg dologra tanítottak meg. Emlékszem ekkor egy \'Ev0luTi0n Servers\' nevezetű társaságnál voltam admin, egy bizonyos Afterlife RPG, szerveren. Ekkor kezdtem el kicsit komolyabban \'szerepjátékozni\', azaz ekkor tértem át a GF felfogásról. Ekkor gondoltam ki, hogy egyedül fogok egy szervert alakítani, ahol minden fontos ember ott lesz.


  • Elkezdődik a fórumos életem: Hála istennek elmondhatom magamról, hogy én még itt voltam akkor mikor a fórum az aranykorát élte. Az emberek nem csak azért voltak itt, hogy oltsanak és hogy mindenbe belekössenek. Emlékszem, itt a legkisebb problémámmal úgy foglalkoztak mintha ezen múlna a világ sorsa, odafigyeltek mindenre. Ha az akkori fórumot egy szóval kéne jellemeznem, akkor a \'Segítőkészség\' szó lenne az. Regisztrációm után elindult a pályakészítő liga (harmadik fejezete), sajnos az időhiányom miatt, nem tudtam aktívan részt venni a versenyen, ezért komoly figyelmeztetésben is részesültem. Ekkor megismertem a fórumon @Krook-ot, kivel a barátságom a mai nap is \'ápolom\', sokat veszekedtünk és volt olyan is, hogy fél évig nem álltunk szóba és a lehetőségünk szerint mindenhol szídtuk egymást, de mára ez már nem így van.


  • 2013: A fórumon ekkor még a régi csillagos rendszer volt, ami hozzászólások alapján adta a rangokat. Ezért rengetek HSZ hunter tevékenykedett a weboldalon. Köztük ott voltam én is, visszanézve a régi hozzászólásaim, hát hogy is mondjam, letagadom az összeset. Ebben az évben kaptam egy hatalmas lehetőséget, a \'Los Santos Life Role Play\' csapatánál. Felkerültem adminisztrátori rangra, és végig jártam az adminisztrátori ranglétrát, az RP felfogásom és tudásom e szerver nélkül, a béka feneke alatt lenne. (Ha valaki tényleg elolvassa ezt az egészet és játszott már velem, hozzászólásban nyugodtan leírhatja, hogy mit gondol róla) Játszottam csak játszottam és a fő karakteremmel 300 játszott órát szedtem össze, ez az egyetlen egy szerver ahol ennyi időt eltöltöttem, de a változások, a fejlesztések miatt, jobbnak láttam távozni a csapattól. Elég szép búcsúztatást kaptam, mert a második generációnak én hoztam meg az aranykorát. A szerver elhagyása után csak pár hetet játszottam még különböző szervereken, majd beláttam magamnak, hogy a játékban elért dolgok miatt nem leszek a való életben több. Ezért abbahagytam minden GTA-val kapcsolatos dolgot, a fórumot is hanyagoltam egy ideig. Ezután ismerkedtem meg @Gentleman-nal, akivel rengeteget játszottunk kisebb szervereken, (pl. LLRP) és mindenhol rendőr karaktert alakítottunk, ezután szinte mindenhol folytatódott ez a rendőrözés. Gentlemannal egy nap becsapódtunk az NLRP projekthez, amire szintén nagyon büszke vagyok, hogy egy ilyen kaliberű projektbe is belefutottam és az összes akkor csapattagot is innen puszilom.  


  • 2014: Szeptemberben visszatértem a fórumra és ahogy észrevettem, az oldal hanyatlott, a felhasználók száma nem nőtt hatalmasat hetek alatt, mint egy vagy két évvel ezelőtt. Az évet végig fórumoztam minden egyes gond nélkül, pár szabálysértéssel, majd júliusban a Malibu RPG 3.0 (James_Raynor féle) szerveren játszottam, miután az bezárt ismételten mindent abbahagytam pont mint egy éve, majd Januárban tértem vissza az immáron Rupert vezetésével elkészült szerverre, itt már éreztem, hogy az RP tudásom is megfelelő ahhoz, hogy ne csak GF szinten játszak. Az év hamar eltelt, már több dolgot csináltunk meg ekkor, mint például a pályakészítő liga hatodik részének a levezetése, mint versenybíró.


  • 2015 -napjaink: Ismét elindultam a magam útján és csak januárba kezdtem el aktívan fórumozni, még decemberben elkezdtünk egy projektet, amiben egy roleplay szervert akartunk megvalósítani, neve: \'Red County Role Play\', ez a szerver a régi célkitűzésem megvalósítása volt:
    Ekkor gondoltam ki, hogy egyedül fogok egy szervert alakítani, ahol minden fontos ember ott lesz.[/quote]
    Az ebben az évben megrendezett Globális választáson pedig nyertem és új rangot kaptam, aminek nagyon nagyon örültem, hogy végre valamit tehetek a fórumért. Sok jó fej sráccal ismerkedhettem meg ebben az évben, akiket eddig ismertem, de nem sokat beszéltünk. @Enter, @anGeL ,a legkellemesebb meglepetések voltak az itteni életemben, hiszen róluk mindig is mást hittem, de kellemesen csalódtam bennük. Viszont a legjobb és tényleg a legjobb barátom @rowel lett. Több hónapot beszélgettük és személyében megismertem egy olyan embert, aki igen ritka és jó barát.  Sokat nevettünk minden nap és csináltuk a munkánkat míg a projekt fogaskerekei pörögtek immáron a mai formációban. A történetem itt véget ér, hisz a jövőt nem tudom befolyásolni. (szedsztori)A fórumon eddigi \'elért\' rangjaim:
    \"uj.png\"\"lelkes.png\"\"teljes.png\"\"verbeli.png\"\"hos.png\"\"os.png\"

    \"tam.png\"\"mod.png\"\"globmod.png\"
     
    A barátaim listáját itt tekintheted meg.

    Az év pizza falója 2014 ©
    :pizza:
    \"161150328N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png\"\"tam.png\"\"mod.png\"\"lokmod.png\"\"globmod.png\"\"legend.png\"\"vip.png\"\"ATKd2IN.png\"\"martinrsanchez_0.png\"\"drift_www.kepfeltoltes.hu_.png\"\"drift23_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
    Sokan ismerhettek, sokan nem szerethettek. Annyit elmondhatok magamról, hogy kevés embernek ártok és igyekszem a lehetőségeim szerint segíteni mindenkinek. Megragadtam ezen az oldalon 2012 óta, a családommá nőttetek, mikor beregisztráltam mindig azon álmodoztam, hogy egyszer valaki legyek itt, úgy érzem lettem. A családom vagytok, ha utáltok ha nem. Köszönöm hogy itt lehetek/lehettem.
     
    Martin


« Utoljára szerkesztve: 2015. December 28. - 01:43:38 írta almightymartin »
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
MAЯTIN
« Válasz #1 Dátum: 2015. Július 23. - 12:59:42 »
+1
Nagyon szépen összeszedett, remek bemutatkozás.
Sok sikert a továbbiakban! :)

MAЯTIN
« Válasz #2 Dátum: 2015. Július 23. - 19:41:10 »
+1
Idézetet írta: ᗩωєѕσмє date=1437649182\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56558\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nagyon szépen összeszedett, remek bemutatkozás.
Sok sikert a továbbiakban! :)
 
Köszönöm Mester! Viszont! :)
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
MAЯTIN
« Válasz #3 Dátum: 2015. Július 23. - 19:47:02 »
+4
noob.  :whistle:

Elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
MAЯTIN
« Válasz #4 Dátum: 2015. Július 23. - 19:57:15 »
0
Szép :)
Már megszoktam hogy a legtöbb ember szemében egy jelentéktelen senki vagyok, de nem igaz hogy nem vetted észre hogy minden egyes szerveren együtt rendőrködtünk :) (LLRP, LSL, NLRP stb...)

MAЯTIN
« Válasz #5 Dátum: 2015. Július 23. - 20:16:10 »
+1
pacsi

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
MAЯTIN
« Válasz #6 Dátum: 2015. Július 23. - 20:19:39 »
+1
Néha egy fasznak tartalak, néha meg bírlak... Najó az esetek többségében bírlak, még ha te nem is.. :D Nem mondom hogy üdv itt, mert minek... Inkább annyit, hogy pacsi. :D

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
MAЯTIN
« Válasz #7 Dátum: 2015. Július 23. - 20:23:55 »
+10
Szia Martin. Üdvözöllek a fórumon. Remélem jól fogod magad érezni. A szabályzatot majd olvasd át, kellemes időtöltést. :)

MAЯTIN
« Válasz #8 Dátum: 2015. Július 23. - 22:36:22 »
+1
Holnap kibővítem az egészet :$
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
MAЯTIN
« Válasz #9 Dátum: 2015. Július 24. - 18:34:25 »
+3
Idézetet írta: EnterR date=1437675835\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56558\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Szia Martin. Üdvözöllek a fórumon. Remélem jól fogod magad érezni. A szabályzatot majd olvasd át, kellemes időtöltést. :)
 
Köszönjük megvan a 2015. év hozzászólása. :D

Nem elérhető Many

  • 1699
    • Profil megtekintése
MAЯTIN
« Válasz #10 Dátum: 2015. Július 24. - 20:30:08 »
0
Szai Martin. Szép bemutatkozás. Mi volt az a sötét elmék téma még a múltkor? xd

MAЯTIN
« Válasz #11 Dátum: 2015. Július 24. - 21:14:02 »
0
Idézetet írta: Benceee date=1437675579\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56558\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Néha egy fasznak tartalak, néha meg bírlak... Najó az esetek többségében bírlak, még ha te nem is.. :D Nem mondom hogy üdv itt, mert minek... Inkább annyit, hogy pacsi. :D
 
Ez igen csak meglepett ::|
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
MAЯTIN
« Válasz #12 Dátum: 2015. Július 27. - 17:32:05 »
0
Miért?:D

MAЯTIN
« Válasz #13 Dátum: 2015. Július 27. - 18:04:26 »
0
Idézetet írta: Benceee date=1438011125\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56558\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Miért?:D
 
Mert nem gondoltam volna ezt :D
De örülök neki :angel:
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

MAЯTIN
« Válasz #14 Dátum: 2015. Augusztus 18. - 14:15:04 »
0
Idézetet írta: Many date=1437762608\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"56558\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Szai Martin. Szép bemutatkozás. Mi volt az a sötét elmék téma még a múltkor? xd
 
Milyen sötét téma? :D
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal