Szerző Téma: SCRIPTEK MAGYARÁZATTAL  (Megtekintve 2240 alkalommal)

SCRIPTEK MAGYARÁZATTAL
« Dátum: 2015. Június 18. - 21:33:27 »
0
Üdv.
Mivel mostanában elég sok szabadidőm van, ezért arra gondoltam,(itt a nyár)persze  amikor olyan kedvem van, akkor megírok egy itt kért rendszert, folyamatos magyarázattal a scriptben, hogy mindenkinek érthető legyen.
Lehet lényegében akármi, de azért azt vegyétek szem elöt hogy én se olyan rég kezdtem a pályát csak kell a tapasztalat :D. A Lényeg annyi, hogy ötleteket kérnék, hogy mi legyen az első, itt, hozzászólásban. :)
Ennyi lenne, nem viszem túlzásba, hisz minek, egyszerű az ötlet. :)

SCRIPTEK MAGYARÁZATTAL
« Válasz #1 Dátum: 2015. Június 18. - 21:51:12 »
0
Szia,van egy tuning-system,szeretnék bele rakni egy úgynevezett drift gumit.Azt hogyan tudom megcsinálni,hogy az a fajta gumi handlingjében csúszósabb legyen azaz,jobban lehessen driftelni?

SCRIPTEK MAGYARÁZATTAL
« Válasz #2 Dátum: 2015. Június 18. - 22:17:31 »
0
Jason, azt handling-el kell.

SCRIPTEK MAGYARÁZATTAL
« Válasz #3 Dátum: 2015. Június 18. - 22:39:00 »
0
Ezt nem úgy értem.Hanem tuning shopban lehetne venni egy drift kereket,aminek a handlingje más lenne mint az alapé.Tehát ezt csak tuning shopban lehetne venni,és nem a jármű handlingjét szeretném átírni.

SCRIPTEK MAGYARÁZATTAL
« Válasz #4 Dátum: 2015. Június 18. - 22:59:30 »
0
de (szerintem) meg lehetne csinálni hogy setElementDatázol egy értéket ha felrakod rá a gumit, és ha getElementDataval egyezik az érték akkor átírja a handlinget. szerintem így meg lehete, de javítsatok ki ha tévedek.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal