Ase

[GAMEMODE]MÓD GYÜJTEMÉNY!

36 hozzászólás ebben a témában

Itt az eredeti Dev script:

function drawLoginRectangles ()
dxDrawRectangle (rect1.x, rect1.y, rect1.width, rect1.height, tocolor(0,0,0,155), false) -- pasek czarny gora-dol
dxDrawText ("Podaj swój login oraz hasło",rect1.x,highestY-22,rect1.x+rect1.width,highestY+3,tocolor(255,255,255,255),1, "default-bold","center")
dxDrawText ("Login",rect1.x,highestY+8,rect1.x+rect1.width,highestY+23,tocolor(255,255,255,255),1, "default-bold","center")
dxDrawText ("Hasło",rect1.x,highestY+28,rect1.x+rect1.width,highestY+53,tocolor(255,255,255,255),1, "default-bold","center")
dxDrawRectangle (infoRect.x, infoRect.y, infoRect.width, 17, tocolor(255,255,255,220), false)
dxDrawRectangle (infoRect.x, infoRect.y+17, infoRect.width, infoRect.height, tocolor(76,168,255,180), false) -- info o gm
dxDrawText ("Informacje o systemie gry", 61, rect1.height+1, 60+494,rect1.height+17,tocolor(0,0,0,255),1, "default-bold","center","bottom")
dxDrawText ("Informacje o systemie gry", 60, rect1.height, 60+493,rect1.height+16,tocolor(255,255,255,255),1, "default-bold","center","bottom")
dxDrawText (informacjeGM,infoRect.x+3, infoRect.y+20, infoRect.width+infoRect.x-3, infoRect.height+infoRect.y+16,tocolor(0,0,0,255),1,"default-bold","center","top",false,true)
dxDrawText (informacjeGM,infoRect.x+2, infoRect.y+19, infoRect.width+infoRect.x-4, infoRect.height+infoRect.y+15,tocolor(255,255,255,255),1,"default-bold","center","top",false,true)
dxDrawRectangle (rect1.x, infoRect.y+17+infoRect.height, rect1.width, rect1.height+infoRect.height+17, tocolor(0,0,0,155), false)
end

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Dupla üzenet összevonva ekkor: [time]2015. Február 23. - 18:39:09[/time]

Már bocs Carlos, de ennek az infónak van valóság alapja, mivel Thommas egyik legjobb barátja a haverom. Úgyhogy, nem kell hülyének nézni.

És amúgy Thommas sem véletlenül osztozik a Tulajdonosi címén egy Amerikai sráccal.

És kire gondolsz robert?  Milyen amcsi tulaj? devgaming nem lengyel? :O

Megosztás

Megosztás link alapján

Imádom amikor a sok tudatlan elhiszi magáról, hogy ő mindent tud.

Felvilágosítanék mindenkit, hogy annyi köze van az itt elhangzottaknak a valósághoz mint ennek a Robert srácnak az értelemhez... Semmi.

Megosztás

Megosztás link alapján

Image... Vorty meg elbujhat,amit csinált a NeoCast Gaming-el -,-  Elvitte a scripteket,és át vitte hozzátok.Csak más design,át variálás,és ott van. Gratulálok nektek,és Vortynak.

De amugy azért 1év után,be lehetne vallani,hogy az alap modotok,amire épültetek,az DevGaming. Megnêztem azokat a scripteket,még annó v2 elején,mikor még nem volt luac-ve,minden devGaming.Lengyelül voltak az írások.(Petsystem,account,dashboard)És még a DashBoard-t máig nem cseréltétek le,ami már alapból dev-es. Néztem dev forumját,meg a kliens oldali fájlokat,tőletek...

Megosztás

Megosztás link alapján

Image... Vorty meg elbujhat,amit csinált a NeoCast Gaming-el -,-  Elvitte a scripteket,és át vitte hozzátok.Csak más design,át variálás,és ott van. Gratulálok nektek,és Vortynak.

De amugy azért 1év után,be lehetne vallani,hogy az alap modotok,amire épültetek,az DevGaming. Megnêztem azokat a scripteket,még annó v2 elején,mikor még nem volt luac-ve,minden devGaming.Lengyelül voltak az írások.(Petsystem,account,dashboard)És még a DashBoard-t máig nem cseréltétek le,ami már alapból dev-es. Néztem dev forumját,meg a kliens oldali fájlokat,tőletek...

nem is tudtam hogy átvittem volna a módot, amit magamnak írtam. csak az ötleteket vittem, és mindent újraírtam. ezzel nincs gond, hisz a saját szellemi termékem. mondjuk lehet ti jobban tudjátok ;)

Megosztás

Megosztás link alapján

Rolplay te mi a faszról beszélsz? A Zero MTA még egy gondolat sem volt, amikor a see mta v1 megszületett, és a devGamingnek fizettek xy-összegű pénzt, és a SeeMTA és a devGaming is ugyanazat a gamemodot használja. Pár szerver még lelopta tőlük, de jó szar lett végül. Mondhatni, hogy a See MTA V1 bomba-sikerrel, akkor indult meg magyarországon az MTA:RP hullám, és mindenki See mta-zott, aki ismerte az MTA-t. A Zero meg lekoppintotta, és átírta a valhallát.

Megosztás

Megosztás link alapján

Letöltöttem a DevoMTA-t és szépen el is indult a szerver viszont mikor rá szeretnék csatlakozni ezt hozza ki :

http://www.kephost.com/image/SvuO

Letöltöttem ahogy kérte és annyit írt ki hogy helytelenek a fájlok. Mi lehet a probléma?

Megosztás

Megosztás link alapján

Még egy emberke mondta hogy v1 zeroból volt aztán v2 sancity edit.Aztán fizettek úgy tudom 250 k-t és megvették a motort.Onnantól már az övéké volt.Volt egy működő szerver full alapon és legalizáltan,pár amik az övéké voltak.Úgy tudom ez az eredet sztori.

Megosztás

Megosztás link alapján

Úgyhiszem a topikhoz eddig hozzászólt emberek össz IQ-szintje nem üti meg a százat.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Zero = Kismagyar fejlesztőnek adta ki magát, lelopta a HL akkori módját, és publikálta.

Megosztás

Megosztás link alapján

bocs a bumpért. de úgy érzem hogy ez ide tartozik.

Csak egy kis 'minta' a v2 állítólagos "LENGYEL" pet systemből..

a sourceC.lua fájl 642. sortól 653. sorig:

if isElement(animalElement) then
								local currentHunger = getElementData(animalElement, "animal.hunger") - 1
								local currentLove = getElementData(animalElement, "animal.love")
								if currentLove == 0 then -- nincs szeretet, nem engedelmeskedik
									setElementData(animalElement, "animal.obedient", false, true)
								else
									setElementData(animalElement, "animal.love", currentLove - 1, true)
								end
								if currentHunger <= 0 then -- elfogy a kaja, meghal
									setElementData(animalElement, "animal.hunger", 0, true)
									triggerServerEvent("animalStarvedToDeath", localPlayer, animalElement, getElementData(animalElement, "animal.animalId"))
								end

Nemtudom hogy de került hozzám pár ilyesmi fájl átnéztem, de szerintem ez látszatra nem lengyel :D

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek