Jelentkezz be, hogy követhesd  
Követő(k) 0
Dzsozi

[BETA][SHOW] Küldetés rendszer

13 hozzászólás ebben a témában

Belekezdtem egy saját játékmódba (nem, nem RP!), amelyből most megmutatnám a küldetés rendszer béta változatát. Nincs még teljesen kész, van benne 1-2 bug, de jó úton haladok, úgy érzem. Várom az ötleteket, tippeket, tanácsokat, milyen küldetések legyenek (lesz majd olyan amit mindenki fog tudni, pl ami a videóban is látható, és lesz olyan amit külön el kell fogadni). Köszönöm hogy megnéztétek! Minden kritikát elfogadok!

XjUlgVS.png

2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

1,5 éve körülbelül. De mivel szeretem és szeretném csinálni, ezért úgy érzem kicsit könnyebben megy, mert ugye van hozzá kedvem. Általában ez másnál is így van. :D

Megosztás

Megosztás link alapján

Hát,én még ott tartok,hogy a teszt módommal elindítsam a szervert de nem megy. xD

Amúgy ment a +

Megosztás

Megosztás link alapján

Köszönöm! :D Amint írtam szívesen várok tanácsokat és ötleteket is további globális és személyes küldetésekhez!

Megosztás

Megosztás link alapján

Igen, jól látod. A játékmód is ahhoz fog fűződni. :D

Dupla üzenet összevonva ekkor: [time]1417912111[/time]

[bETA 1.1]

FIX: Halálnál rosszul lesz vége a küldetésnek.

FIX: Játékos kilépésnél nem lesz vége a küldetésnek, az időzítő tovább megy --> Ha a játékos kilép akkor új küldetés kezdődik a megadott küldetés respawn idejében.

UPDATE: A jármű spawn helye és a "garázs" pontja attól függ hogy melyik városban van több játékos. Ha a szerveren van pl. 5 játékos, abból 2 LS-ben és 3 SF-ben akkor a küldetés SF-be fog spawnolni.

UPDATE: Sikertelen küldetésnél kamera halványulás effekt.

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek
Jelentkezz be, hogy követhesd  
Követő(k) 0