Szerző Téma: SimpleMTA  (Megtekintve 2655 alkalommal)

Nem elérhető hunfiu

  • 161
    • Profil megtekintése
SimpleMTA
« Dátum: 2014. Augusztus 15. - 16:25:53 »
0

\"smtalogo_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
Sziasztok


Szeretném nektek bemutatni a készülés alatt álló RP szerverem. Előre leszögezném hogy saját 0-ról írt módot készítünk élősszót Zero-t használtunk de a későbbiekben rájöttünk hogy jobban járunk egy sajáttal.
 



Na de nézzük is miért lesz ez a szerver más:
 

Kutya rendszer

A kutya az ember legjobb barátja.
 

Ez igazából alapokban nem túl egyedi annyiban tér el a See-n láthatótól hogy itt nem kell milliókat kiadni egy kutyáért vagy pp-zni, hanem egy kutyát megvehetsz 85$-bol.

És csak ha többet akarsz magadnak akkor kell a paypal után nyúlni ;) Viszont sok kutya fajta lesz, és a kutyákat lehet majd tréningezni türkökre tanítani tehát egy szó mint száz vissza hozza a labdát!




Halálrendszer

Egyszer mindenki meghal
 

Sok RP szerveren az van hogy ha meghalsz vársz egy adott időt és ha addig nem jön a mentő vagy valami más segítség akkor meghalsz elveszi a fegyvereket, drogokat majd berak a kórházba na ez nálunk mint sok minden más nem így lesz Itt ha meglőnek véged de ténylegesen nincs tovább, a hulla 3 napig lesz a szerveren utána optimalizációs és esztétikai okokból gondolom ti is belátjátok hogy nem lenne jó ha minden teli lenne hullával. A hullát ki lehet fosztani meg lehet találni meg lehet állapítani a halál okát stb..



Térkép rendszer

Most hol is vagyunk ?
 



Na ez egy érdekes dolog mivel elég sokáig rágódtam rajta hogy hogyan alakítsam ki a minimappot majd oda jutottam hogy szakítunk a hagyományokkal és elköszönünk a mi kis térképünktől.


A nagy térkép se lesz benn alapból tehát egy kezdő karakternél semmilyen térkép nem lesz.


Na de akkor kérdezhetitek hogy honnan fogják tudni az emberek a helyüket a világban erre három megoldás is van:


Térkép:

Elmész egy kisboltba vagy egy újságoshoz és veszel egy egyszerű szétnyitható térképet.


Ezt csak úgy tudod megnézni ha megállsz egy helyben és az inventoryból vagy a hotbar-ról megnyitod


Ez minimappnak nem használható


Telefon:

Ehhez egy okos telefon-ra lesz szükség amit bármelyik elektronikai boltban megvehetsz.


Ennek már két üzemmódja lesz ami két külön alkalmazás formájában lesz elérhető:


Térkép :

Megnyitod az alkalmazás a telefon mérete megnő a képernyőn és már használhatod is mint a sima térképet annyi különbséggel hogy itt lehet zoom-olni.


Navigáció:

Ha ezt nyitod meg akkor a telefon a bal alsó sarokba ugrik és folyton mutassa hogy hol vagy.


GPS:

Szinte ugyan az mint a telefon, de ezt csak navigálásra lehet használni. A munka járművek alapfelszereltsége lesz.]


Folytatás következik...                                Folytatás következik...                                Folytatás következik...                                Folytatás következik...                                Folytatás következik...



\"logo-fb.png\"
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 03. - 22:16:15 írta Hunfiu12 »

Nem elérhető pavip

SimpleMTA
« Válasz #1 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 18:19:26 »
0
Hmm egész jól hangzik! ;) A térkép rendszer meg különösen  :D Egyébként az fb link rossz.

Nem elérhető hunfiu

  • 161
    • Profil megtekintése
SimpleMTA
« Válasz #2 Dátum: 2014. Augusztus 15. - 20:10:14 »
0
Köszi az észrevételt javítva!
És ez még semmi :D

SimpleMTA
« Válasz #3 Dátum: 2014. Augusztus 20. - 01:15:35 »
0
Ha a többi dolog is ilyen jól kitalált (na meg persze megvalósított) lesz, akkor eléggé jó.szerver elébe nézünk :)

SimpleMTA
« Válasz #4 Dátum: 2014. Augusztus 20. - 13:12:26 »
0
[gmod]Nagyon örülnék ha nem 40es betűvel írnád.[/gmod]

Nem elérhető hunfiu

  • 161
    • Profil megtekintése
SimpleMTA
« Válasz #5 Dátum: 2014. Augusztus 20. - 13:23:58 »
0
Bocsánat csak nekem így nézett ki jól ugyanis egy tv-t használok monitornak...

Nem elérhető Royalf

  • 222
    • Profil megtekintése
SimpleMTA
« Válasz #6 Dátum: 2014. December 24. - 14:57:21 »
0
Várható még a szerver? Mert jól hangzik

SimpleMTA
« Válasz #7 Dátum: 2014. December 24. - 23:57:57 »
0
Ha a betű méretet le veszed, akkor kevés is amit írtál.

Nem elérhető hunfiu

  • 161
    • Profil megtekintése
SimpleMTA
« Válasz #8 Dátum: 2014. December 25. - 19:33:08 »
0
Természetesen várható és ha lessz hozzá erőm és kedvem akkor tovább írom

SimpleMTA
« Válasz #9 Dátum: 2015. Január 06. - 21:49:25 »
0
Ahogy néztem a szerverről a képeket, nem tűnik rossznak, egyedül a Design elemek gyengék benne szerintem. Sok sikert amúgy az egész szerverhez, hiszen ezeknek a szervereknek van még értelmük! :)
A betűméret pedig szerintem is zavaró, főleg ezzekkel a színekkel.  :D

Nem elérhető hunfiu

  • 161
    • Profil megtekintése
SimpleMTA
« Válasz #10 Dátum: 2015. Január 07. - 06:02:40 »
0
Sokáig próbálgattunk desinget csinálni de aztán rájöttünk hogy az ráér a végén is...

SimpleMTA
« Válasz #11 Dátum: 2015. Január 07. - 15:14:17 »
0
Ezzel abszolút egyetértek, de érdemes azért 1-2 dolgot már designel elkészítve kirakni, mert szerintem jobban bejön az embereknek.  :D

Nem elérhető hunfiu

  • 161
    • Profil megtekintése
SimpleMTA
« Válasz #12 Dátum: 2015. Január 07. - 16:28:58 »
0
Ez biztos de mi nem tudunk úgy desingelni mint pl te :P

SimpleMTA
« Válasz #13 Dátum: 2015. Január 09. - 16:37:32 »
0
Rövid,tömör,de legalább szép.

SimpleMTA
« Válasz #14 Dátum: 2015. Április 01. - 18:55:23 »
0
[mod]Elavult téma, várom \"Hunfiu\" válaszát privátban, addig is zárom a témát.[/mod]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal