Szerző Téma: Új arculat és még pár dolog  (Megtekintve 11558 alkalommal)

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
Új arculat és még pár dolog
« Dátum: 2015. Július 20. - 18:04:29 »
+5
Sziasztok!
Elkészült a fórum új arculata. Jelenleg még nem tettük be, mint elsődleges téma, hanem mint választható téma, de a holnapi nap folyamán erre is sor kerül, csak addig is szeretnénk felhasználóra szabni, így mindenkit megkérnék, hogy aki használja, az írja le véleményét, javaslatát.
A témának van sötét verziója is. Jobb felső sarokban átváltható. :)
Ezek mellett még a chat is új szabályzatot kapott. Mostantól lehet linkelni ( ÉSSZEL ). Ha túlzásba mentek, visszakerül a régi.
És nem utolsó soron, de mint már láthattátok, a youtube bb kód előnézetét is javítottuk.
Várjuk a véleményeket. :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 20. - 19:19:14 írta Legend »

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
Új arculat és még pár dolog
« Válasz #1 Dátum: 2015. Július 20. - 18:08:11 »
0
A főoldalon baloldalt, ahol írja a tiszteletet és egyéb dolgokat a \"Hozzászólások\"-ra nem lehet kattintani mármint maga a számra. Előző témában sem lehetett sajnos, de ezt pótolta, hogy fent is volt egy ilyen információs bár és ott lehetett. Amúgy nagyon jó lett. Gratula. Végre egy téma amiben érdemes feketét használni. :P
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 20. - 18:09:51 írta Hörry »

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
Új arculat és még pár dolog
« Válasz #2 Dátum: 2015. Július 20. - 18:10:53 »
+1
Idézetet írta: Hörry date=1437408491\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"55262\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
A főoldalon baloldalt, ahol írja a tiszteletet és egyéb dolgokat a \"Hozzászólások\"-ra nem lehet kattintani mármint maga a számra. Előző témában sem lehetett sajnos, de ezt pótolta, hogy fent is volt egy ilyen információs bár és ott lehetett. Amúgy nagyon jó lett. Gratula. Végre egy téma amiben érdemes feketét használni. :P
 
Kész is a hozzászólásos cucc. :DD

Nem elérhető Diego_Enrique

  • 235
  • Maciii
    • Profil megtekintése
Új arculat és még pár dolog
« Válasz #3 Dátum: 2015. Július 20. - 18:11:35 »
0
A fekete nekem is jobban bejön kivételesen, fehéren a betűk olyan furák nekem, attól függetlenül jó. Szép lett!  :thumbsup:

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Új arculat és még pár dolog
« Válasz #4 Dátum: 2015. Július 20. - 18:12:16 »
+1
Kifelejtettél valamit Lekent.  ;D

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
Új arculat és még pár dolog
« Válasz #5 Dátum: 2015. Július 20. - 18:12:36 »
+1
Idézetet írta: Legend date=1437408653\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"55262\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


A főoldalon baloldalt, ahol írja a tiszteletet és egyéb dolgokat a \"Hozzászólások\"-ra nem lehet kattintani mármint maga a számra. Előző témában sem lehetett sajnos, de ezt pótolta, hogy fent is volt egy ilyen információs bár és ott lehetett. Amúgy nagyon jó lett. Gratula. Végre egy téma amiben érdemes feketét használni. :P
 
Kész is a hozzászólásos cucc. :DD
 
[/quote]
Köszönöm nem, mintha használtam volna egyszer is, de lehet, hogy valakinek jól jön és nem kell majd ezt később jeleznie. És hát ha valamit csinálunk azt csináljuk 100/-osan.

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Új arculat és még pár dolog
« Válasz #6 Dátum: 2015. Július 20. - 18:14:50 »
+1
Idézetet írta: anGeL date=1437408736\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"55262\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Kifelejtettél valamit Lekent.  ;D
 
Szerintem is jó lenne a chattörlés. :)

Nem elérhető caRlos

  • 1955
    • Profil megtekintése
Új arculat és még pár dolog
« Válasz #7 Dátum: 2015. Július 20. - 18:20:30 »
0
Idézetet írta: anGeL date=1437408736\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"55262\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Kifelejtettél valamit Lekent.  ;D
 
Azon kívűl, hogy még mindig nem kaptam meg az Adminisztrátor rangot?
Nekem még mindig a fehér tetszik jobban. Tableten is jó. Telón még fura.

Új arculat és még pár dolog
« Válasz #8 Dátum: 2015. Július 20. - 19:23:10 »
+2
Én inkább megmaradnék a réginél..

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
Új arculat és még pár dolog
« Válasz #9 Dátum: 2015. Július 20. - 19:23:40 »
0
Idézetet írta: Nyuusziii date=1437412990\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"55262\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Én inkább megmaradnék a réginél..
 
A főoldalon bal oldalon, vagy a profilodban válthatsz rá.

Új arculat és még pár dolog
« Válasz #10 Dátum: 2015. Július 20. - 19:27:52 »
+7
What sorcery is this? Feljövök a fórumra, olvasgatok, nézelődöm, erre belekattintok egy topicba és hirtelen új téma.
De amúgy tetszik ;)
Meglátások: Amikor ezt írom (gyorsválasz) a textboxban fehér alapon nem túl sötét szürke színűek a betűk, egy sötétebb szín olvashatóbb lenne, illetve a \"Hozzászólás\" és \"Előnézet\" gombok pár pixellel nagyobbak lesznek ha feléjük viszem az egeret, ez egy kicsit zavaró (szerintem annyira nem szép és lejjebb nyomnak mindent ami alattuk van).

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
Új arculat és még pár dolog
« Válasz #11 Dátum: 2015. Július 20. - 19:29:52 »
+1
Idézetet írta: ChuckNorris date=1437413272\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"55262\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
What sorcery is this? Feljövök a fórumra, olvasgatok, nézelődöm, erre belekattintok egy topicba és hirtelen új téma.
De amúgy tetszik ;)
Meglátások: Amikor ezt írom (gyorsválasz) a textboxban fehér alapon nem túl sötét szürke színűek a betűk, egy sötétebb szín olvashatóbb lenne, illetve a \"Hozzászólás\" és \"Előnézet\" gombok pár pixellel nagyobbak lesznek ha feléjük viszem az egeret, ez egy kicsit zavaró (szerintem annyira nem szép és lejjebb nyomnak mindent ami alattuk van).
 
Máris intézkedek, köszi az észrevételt. :D

ᗩωєѕσмє

  • Vendég
Új arculat és még pár dolog
« Válasz #12 Dátum: 2015. Július 20. - 19:39:26 »
+1
1-2 helyen nagyon klafa az új téma, de inkább énis maradok a réginél. Amúgy grat hozzá, profi munka! :)

Új arculat és még pár dolog
« Válasz #13 Dátum: 2015. Július 20. - 19:43:48 »
0
Észrevétel: Egy picit zavaró hogy mindig a \"Főoldal\" menüpont van kiemelve, nem számít hol vagyok éppen.
E: Korrigálás, ha a fórum főoldalon vagyok akkor a \"Fórum\" van kiemelve, de pl. egy topicban, sőt alfórumban már nem.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 20. - 19:46:14 írta ChuckNorris »

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
Új arculat és még pár dolog
« Válasz #14 Dátum: 2015. Július 20. - 19:45:28 »
+1
Idézetet írta: ChuckNorris date=1437414228\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"55262\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Észrevétel: Egy picit zavaró hogy mindig a \"Főoldal\" menüpont van kiemelve, nem számít hol vagyok éppen.
 
Ez azért van, mert ahol vagy épp, az nincs menüpontban vagy épp nem elsődleges menüként van bent.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal