Szerző Téma: FayRPG, avagy ami soha nem változik semmit? Írd le a véleményedet.  (Megtekintve 2063 alkalommal)

0
Egy kis előszó: 2015.03.15-én kezdtem a FayRPG-t el. Azt mindig is tudtam, hogy nincs nagyon ott banda  RP, talán az utóbbi időben amit az A13 alkot, de azon kívül semmi. De azt nem gondoltam volna, hogy ennyire diktatórikus módon korlátozzák a playereket mindenben. Nem tudom, hogy ez mire jó. A szerveren valahogy a kezdő RP-sek agyát kurvára átmossák. Bele nevelik konkrétan azt az ottani játékosokba, hogy 0-24 dolgozz, RP-re ne is gondolj. Hiába, hogy egy RP szervernek nevezi magát, konkrétan nagyon ritka az az alkalom, amikor RP van. De igazából én azt mondom oké, ez egy munkás szerver, full GF dolgokkal, de ha valaki RP-zni szeretne azon a szerveren, akkor azt miért nem lehet hagyni? RP-zni próbáltam 3 kissebb szintű haverommal úgy, hogy csináltam egy kis karit, és mindössze 1 órát tudtam fent lenni úgy, hogy próbáltam RP-zni, abból is 20 perc volt az RP, a többi admin ügy. Na, de akkor le is írnám inkább a sztorit.
4-en, mint egy átlagos haveri társaság IC megbeszéltük, hogy átnézünk 1-2 kocsit. OOC hangoztattam is, hogy max 1-2 kocsit csomizzanak át, mert az adminok kibasznak ha ne így teszed. RP-sen IC megtervezve bementünk a Seville placcra, ahol egy kocsiból az egyik srác ki tudott venni baseball ütőt. Aztán még ott a környéken 1 kocsit mindenki átnézett, hogy később még lehetőség legyen 1 kocsit átnézni. Átmásztunk a csatornán, és el indultunk egyenesen Willowfieldi hamburgeres felé. Ugyebár az mellett van egy szép kis zsákutca, és én az Overdose effektnek köszönhetően kiszúrtam ott a hatalmas égő hordókat, a felakasztott box zsákokat, és a nagyon-nagyon sok lila kocsit. A lángok oda csábítottak, és OOC nevettem egy jót a srácokkal, hogy ez mi a faszom akar lenni. Mindegy, ez után egyből el lettünk teleportálva, és az admin kérdőre vont minket. Hozzá teszem, kicsit flegmák voltunk vele, de ő is eléggé lekezelően beszélt velünk, ami kurvára fel tud baszni. Ugyan olyan ember mint én, csak azon az adott szerveren admin. Meg akart minket büntetni, de szerencsére nem tehette azt meg, mert a log is megmutatta, hogy nem csomiztunk át annyi kocsit. Ez után ránk akarta fogni azt, hogy mi a ballas hq-n akartuk a kocsikat átnézni. Érthetően el mondtam neki, hogy ha ez lett volna a tervem, akkor IC közöltem volna a töbiekkel, de én azokra a gyönyörű mappolásokra lettem figyelmes, amik ott voltak :\'D . Jó, nagy nehezen elengedett minket, aztán vissza tett a ballas hq mellé. Ugyebár ott egy ember sem sétálhat el, ezért egyből oda is jött pattogni 4 emberhez egy ballas tag, hogy mi a faszomat keresünk mi erre. Persze ki nem lehetett hagyni, hogy . /r srácok gyertek itt vannak hq-n. Mert ugyebár rádió az elengedhetetlen kellék egy banda számára, gg. Oda jött még egy tag a rádiós segítség kérésre, aztán el veszekedés tört ki IC, és egy verekedés, amiből ők jöttek ki szarul, hisz 4v2 volt. Az egyik verekedés közben meghalt, a másik pedig beírt 0 hp-n egy animot. Ekkor mi ott hagytuk volna a picsába, de hát ő nagy ember, és a fejünkhöz vágta azt, hogy ezért meg fognak ölni minket, basszuk meg a k. anyánkat. Haverom egy /me-vel, és egy bal klikkel a fejére baszott, és meghalt. Ez után elszaladtunk, Rp-ztük hogy elfáradtunk minden, 2 perc nem kellet, már jött az admin. Először azt hazudták, hogy kneeheadel ütöttük ki őket. Ja, valszeg azzal 1-es szinten : D. Na mindegy, az ez utáni rész baszott fel kurvára. Amikor megkérdezik tőlünk, hogy mi irl ha beszól nekünk két bandatag, akkor megverjük-e őket, vagy elszaladunk. Ugye most erre mit válaszolhattunk volna, 4-en voltunk, és amúgy is IC ügy, hogy kikkel állunk le verekedni. Attól hogy balfaszok voltak, és meghaltak nem kell egyből admint hívni. Mindegy ment a vita, végül is persze adminnak annyi volt a probléma megoldási képessége, hogy pofozgatott meg minden szart csinált, de hát szokásos ugye. Civil nem illegálkodhat, IRL nem mernél bemenni oda, irl nem ölnéd meg, irl nem tennéd. Kezdett már a faszunk ki lenni, hogy komolyan azon a kibaszott szerveren semmit nem csinálhatsz, csak dolgozhatsz, és 6-os szinten, ha esetleg néger RP-ztni akarsz, akkor csatlakoznod kell ilyen ballas kaliberű bandába, ahol a 2010-es see-s dolgokat kell csinálni kb. És a vége mi lett az egésznek? Ti civilek vagytok, nem illegálkodhattok. Azaz nem RP-zhettek, takarodjatok dolgozni. Jó, nem azt mondta, hogy mennyjünk el dolgozni, de nem tudom mi mást lehet csinálni, ha a játékosok ennyire korlátozva vannak.  Van persze a szerverben 1-2 dolog ami tetszett, de alapjába véve egyedi, sablontól eltérő karaktered nem lehetett.  Érdekes, én annó amikor RP szerverre mentem fel, pl seerpg-re, akkor kurvára nem dolgozni mentem fel, hanem azért, hogy RP-zek. Ez a fayrpg meg kényszerít arra hogy dolgozz, mert RP-vel nem lehet megélni. Realisztikussá akarják tenni ezzel, de azt nem veszik észre, hogy játékélmény 0. Ha nem dolgozol, akkor kocsikázhatsz a full üres zombi városba. A szomorú meg az, hogy néztem 2011-2012-es bandás videót fayról, és semmit nem változott azóta a banda rp. Igazából várom a véleményeteket a szerverrel kapcsolatban. Annyit hozzá tettem azért, hogy lehet hogy van olyan, akinek ez tetszik, de nekem gecire nem..

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
FayRPG, avagy ami soha nem változik semmit? Írd le a véleményedet.
« Válasz #1 Dátum: 2015. Július 20. - 17:35:05 »
0
Megint a híres FayRPG szerver? :)
Miről írjuk véleményt? Mindenki tudja mi megy fent a szerveren, nem is sorolnám a RolePlay részlegre, adminisztrátorok már leírták magukat a játékosok előtt, nem is beszélve a kivételezésekről. Régen jó szerver volt, most meg egy nagy szemétdomb lett belőle, teli olyan játékosokkal akik nem tudnak semmit sem a RolePlayről csak a lövöldözésről és a fegyverek használatáról.

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
FayRPG, avagy ami soha nem változik semmit? Írd le a véleményedet.
« Válasz #2 Dátum: 2015. Július 20. - 19:46:08 »
+4
Véleményem szerint a Fay\"RPG\" minden kategóriába tartozik csak nem a Role Play részleghez. A szerver olyan mintha egy 2009-es SeeRPG szerverre csöppentél volna. Az egész GF alapú, de még GF-nek se mondanám inkább Cops n Robbersnek.

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
FayRPG, avagy ami soha nem változik semmit? Írd le a véleményedet.
« Válasz #3 Dátum: 2015. Augusztus 21. - 00:00:09 »
0
Ha Fayon maradtam volna anno \'09-ben akkor tuti én is így RP-znék most. :D

FayRPG, avagy ami soha nem változik semmit? Írd le a véleményedet.
« Válasz #4 Dátum: 2016. Június 12. - 13:27:07 »
0
Régen amúgy azért adta a feelinget,2009-es években azért még nem volt ennyire szar mint most.Akkoriban Fox Murder (már nem nagyon tudom a nevét) nem is nagyon foglalkozott a szerverrel,Vaspöri testvérek eltartották az egészet,viszont ami nálunk is nagy hiba volt az a pénz.(2010-11)
3000Ft-al támogattam a szervert akkor 300.000.000Ft kaptam Faypénzben,aki 4-5 ezerrel Foxnak az kb 200-250m kapott.
Szóval azért megvoltak a korrupciók itt is,természetesen úgy adták elő Facebookon mindenhol, hogy ők soha nem adnak normális pénzért Fay Ft-ot.
Aki meg kapott az természetesen úgy adta elő(én is ) , hogy befejezte egy haverom és elküldte a pénzt :D
ez gondolom mai napig nem változott.
!!VISZONT!!
Adam The Cook anno még semmilyen admin nem volt például neki akkora arca volt mint egész Dunántúl :D
0/24-ben fent volt(NNI-s volt), ha valami non rp történt valahogy mindig ő jött ki jól.
Nem kell mondanom 2 hónap múlva 1* Admin lett,pár hónapon belül 3* Admin lett(Másnak félév;1 év )
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 12. - 13:29:04 írta Brothers »

FayRPG, avagy ami soha nem változik semmit? Írd le a véleményedet.
« Válasz #5 Dátum: 2016. Június 12. - 15:07:26 »
+2
A társaság viszont jó, full ismeretlenek többet segítenek mindenben.
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

FayRPG, avagy ami soha nem változik semmit? Írd le a véleményedet.
« Válasz #6 Dátum: 2016. Augusztus 27. - 18:25:11 »
0
Nullázás történt. :D
Most elég jól halad a szerver. 138/200, tegnap 182/200 volt :D Lehet fele NPC,de akkor is LS elég jól tele van most.

FayRPG, avagy ami soha nem változik semmit? Írd le a véleményedet.
« Válasz #7 Dátum: 2016. Augusztus 28. - 09:37:50 »
0
Fent vagyok én is.


Bannoltak, mert egy kibaszott sárga kendősbe \'belekötöttem\'. GG Fay.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 28. - 14:41:56 írta almightymartin »
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal