Szerző Téma: www.freegamehosting.eu  (Megtekintve 2034 alkalommal)

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
www.freegamehosting.eu
« Dátum: 2015. Június 23. - 14:24:33 »
+3

https://www.freegamehosting.eu/
 



! Ingyenes Call of Duty 4, 2 | Counter Strike: 1.6, Source, Global Offensive | Wolfenstein Enemy Terrority szerverek !
 



Freegamehosting is a company that offers free gameservers for the games Call of duty 4, Call of duty 2, Counter Strike: 1.6, Counter Strike: Source, Counter Strike: Global Offensive and Wolfenstein Enemy Territory. U can book servers that are competive supported or publics. If u book a server u have to join it within 10 minutes before its getting killed again. After you played your war or played public the server will automaticly shutdown once everybody left. All servers are completly FREE.
 
[/quote]
A freegamehostingot olyanok számára ajánlom, akik még waroznak esetleg CoD2/4-el, vagy CS-ben szeretnének 1v1-ezni. Szerintem egyik régi codos számára sem ismeretlen ez az egész. Több éven át használtam anno warokra. Sok helyen modot és configot is lehet választani, rcon admin jár mindegyikhez.

www.freegamehosting.eu
« Válasz #1 Dátum: 2015. Június 23. - 14:41:14 »
0
DayZ Mod hoz nem tudnál véletlenül? :D

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
www.freegamehosting.eu
« Válasz #2 Dátum: 2015. Június 23. - 15:14:13 »
0
Szerintem ez az oldal olyat nem tud sajnos.

www.freegamehosting.eu
« Válasz #3 Dátum: 2015. Június 23. - 16:38:33 »
+2
köszönöm, ki fogom próbálni :)

Nem elérhető Diego_Enrique

  • 235
  • Maciii
    • Profil megtekintése
www.freegamehosting.eu
« Válasz #4 Dátum: 2015. Június 23. - 18:18:49 »
+1
Amikor még Cod2-ztem, a klánnal mindig innen hoztuk a szervert warra. Nagyon jó, megbízható, gyors, 10 másodperc alatt elkészíthető szerverek. Csak ajánlani tudom.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal