Szerző Téma: Munkatársat keresek hosszútávú dolgozásra.(PayDay 2)  (Megtekintve 772 alkalommal)

Munkatársat keresek hosszútávú dolgozásra.(PayDay 2)
« Dátum: 2015. Május 08. - 20:34:30 »
+1

Üdvözöllek.
Munkatársat keresünk hosszútávú fuvaros munkára.
 

Pár tudnivaló a munkahelyről:
Jelenleg én vezetem a fuvarozást mint vezető. Mielőtt megnyitnám a fuvarozás kapuit szeretnék felszerelkezni egy elég ütős csapattal , amit hívhatunk közösségnek. A munkahely központja ahol tudtok jelentkezni az jelenleg  a: Lakeview street 456. Ha elküldtétek az önéletrajzotokat és válaszoltam rá , hogy gyere be beszélgessünk , akkor eljöttök a Lakeview Street 456.-hoz bejöttök a főportán és mondjátok a portásnak, hogy a fuvarozási munka miatt jöttetek beszélni a főnökkel. A környék elég tiszta normális járókelők az úton , szóval elég nyugodt környék. Mivel egy elég jó közösséget szeretnék összehozni , megkérnék minden jelentkezőt és olvasót , hogy jól gondolja át , hogy tényleg jelentkezni szeretne-e.
Feltételek:
Min.: 25 év életkor betöltése.
Jogosítvány: \"A\" és \"B\" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezz.
Legyen állandó lakcímed.
Ha felvételt nyertél hozzánk akkor mindig tiszta ruhába gyere , mert nem szeretnélek koszosan elküldeni fuvarozni.
Amit mi kínálunk:
Ha gyorsan belejössz akkor hosszútvára is gondolkozhatsz. :)1296
Egy normális , összetartó közösség tagja lehetsz.
Ebédjegyet is kaphatsz bizonyos bónuszok után.(Bónuszokról később)
Ingyen rádió a munkahely frekvenciájára kapcsolva , hogy elérd bármikor munkatársaid ha probléma adódik.
A pénzről nem szeretnék sokat mondani , csak annyit , hogy 1300$/havonta. Ami annyit jelent, hogy FT-ba átváltva 351,000FT.
Bónuszok:
Beszéltem bizonyos bónuszokról , amiről annyit kell tudni , hogy ha túlórázól vagy papírmunkába is segítesz akkor lehetőséged adódik , hogy ebédjegyet kapj. Az ebédjegyet ugyan úgy havonta kapod ami 100$ értékű ami FT-ba átváltva 27000FT.
Pár mondat a végére:
Ha megtetszett a munkahely és érzed magad annyira kitartónak , hogy sikerülni fog a munka , akkor bátran jelentkezz nálam.
 
Köszönöm , hogy elolvastad.  :)
 
______________________________________________________________________________________________________________________________
Akkor jöjjön a normális dolog. :D
Megfogom venni a PayDay 2-őt Steamen eredetibe jövőhéten.
A kérdésem az lenne , hogy van valakinek kedve játszani velem ??Ilyen csapat toborzás lenne és akkor páran nyomnánk multiba és melóznánk 1 jót :D
Akinek van kedve és már megvan a játék az írjon ide Steam és skype elérhetőséget,hogy valahol tudjunk kommunikálni játék közbe.

Nem elérhető ervin990911

  • 910
  • ervin990911
    • Profil megtekintése
Munkatársat keresek hosszútávú dolgozásra.(PayDay 2)
« Válasz #1 Dátum: 2015. Május 09. - 10:05:18 »
0
Letöltöm újra és játszhatunk majd néha. Vegyél fel steamen, elküldtem privátba.

Munkatársat keresek hosszútávú dolgozásra.(PayDay 2)
« Válasz #2 Dátum: 2015. Május 09. - 15:03:38 »
0
Idézetet írta: ._.Riley._. date=1431158718\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"54221\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Letöltöm újra és játszhatunk majd néha. Vegyél fel steamen, elküldtem privátba.
 
Rendben :D Vissza írtam privibe.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal