Szerző Téma: Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)  (Megtekintve 3249 alkalommal)

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)
« Dátum: 2015. Április 26. - 21:55:42 »
0
Sziasztok!
Mivel a címben megemlített témával nem nagyon foglalkoznak(főleg hogy már \"Vezetője\" sincs a fórumrésznek), így arra a döntésre jutottunk, hogy keresünk egy személyt rá, aki aktív és jártas a(z) RP terén na meg aki életben tartja a fórumrészt!
Nos, a jelentkezés legyen publikus! Szóval itt hozzászólás formájában tehetitek ezt meg.
A hozzászólásodban meg kell említeni a jelentkezésed okát is, hogy miért gondolod azt, hogy Te alkalmas lennél rá.
A jelentkezések után jön persze a szavazás!
A jelentkezési határidő 2015.04.28.-én kerül lezárásra és egyből elindul a szavazás(persze ha szükség lesz rá) melyre 2 napotok lesz!


További szép estét,
Staff
« Utoljára szerkesztve: 2015. Április 27. - 20:49:37 írta ƒlaﻛh »

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)
« Válasz #1 Dátum: 2015. Április 26. - 22:13:48 »
+3
Könyörgöm hogy csak tapasztalt RP-s jelentkezzen.

Nem elérhető scripter01

  • 1035
  • Ex Moderálisan Globális
    • Profil megtekintése
Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)
« Válasz #2 Dátum: 2015. Április 27. - 08:43:41 »
0

Hali!
Név: Dobos Kristóf
Kor: 18(1996.09.22)
Lakhely: Zala megye
Végzettség: Szakács(Ill. Villanyszerelő)
GTA: Sziasztok, kicsit írnék a GTA-s életemről. Közel hat éve játszom a GTA-val és ahogy én azt tudom örök életembe csak is RolePlay szervereken játszottam. Mindig is meg voltam őrülve a szerepjátékért.
Miért szeretnék lokális moderátor lenni:?
Úgy gondolom ha közel 6 éve RP szervereken játszom meg felelő lennék a Fórum rész \'Vezetésére\'!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Április 27. - 14:00:50 írta Archer »

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)
« Válasz #3 Dátum: 2015. Április 27. - 13:53:21 »
+6
írnák
írnák
írnák
írnák
írnák
írnák
írnák
Bocs, ha nem szabad ide mást írni jelentkezésen kívül, de nem tudok elmenni emellett. Mellesleg más orbitális hibák voltak ebben a rövid szövegben. Talán én vagyok túlságosan grammar nazi, de tudjon már írni a leendő moderátor, ne csak értsen az RP-hez. Remélem figyelembe veszitek ezt is.
Ja, és nem kötekedésből írtam, csak formázás helyett inkább a nyelvtanra figyelj, ha megválasztanának.

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)
« Válasz #4 Dátum: 2015. Április 27. - 14:03:34 »
0
Igen Ben, minden fontos tényezőt figyelembe fogunk venni a választáskor!
Archer meg Horvát nemzetiségű faluban él, így hát ott is máshogy fogalmaznak/beszélnek az ott lakók.

Nem elérhető grove4l

  • 1545
    • Profil megtekintése
Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)
« Válasz #5 Dátum: 2015. Április 27. - 15:11:49 »
+18
Adam Bryant (grove4l)
 

BronyDavid95
 

Jelentkezés Lokális moderátori pozicióba.
 

Magamról
 

A nevem Dávid és jelenleg 19 éves Miskolci lakos vagyok. Jelenleg Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskolába járok mint szakmai tanuló (Vasútforgalmi Szolgálattevő). Az iskola mellet dolgozom a MÁV Zrt. kötelékében mint gyakorlati szolgálattevő, továbbá Önkéntes Tartalékos vagyok a Magyar Honvédségnél. Rendelkezem egy Opel Astra F 1.4 személygépkocsival és ez mellé természetesen jogosítvánnyal is majdnem lassan 3 éve. A sampforum.hu közösségéve úgy 2008 körül csatlakozhattam az akkor még ha minden igaz .extra tárhelyre. Azóta is folyamatosan látogatom a webet.
 

Role Play pályafutás
 

A Role Play pályafutásomat Magyarország első Role Play szerverén kezdtem Kovács Richárd vezetése alatt. Megfordultam ezek mellet a West Role Play, Paradise Role Play, Los Santos Life Role Play, Malibu RPG és még sok egyéb szerveren ami mára feledésbe merült. Játszottam továbbá a SeeRPG, ClassRPG, See Reloaded See REREREREBorn és egyén See szervereken amikre nem vagyok igazán büszke, de a rendvédelemben elért tapasztalataimat tudtam foganatosítani. Kisgyerek korom óta gyakran foglalkoztam a Rendőrséggel és az Amerikai Egyesült Államokkal. Profi szinten nem foglalkoztam a rendvédelemmel, hiszen amikor népszerver lett a See RPG akkor mindenki a GF kategóriába se sorolható Magyarország Copy eszméket vallotta. Igazi áttörés és hálás pont az életemben amikor megismertem Gentleman és krisk(reynolds) társaságát a New Life Role Play Projectnél. Bár akkor még igazán gyerekes életmódot folytattam, végül sikerült megbékélnem velük amikor az akkori San Andreas Sheriff\'s Department frakcióját pályáztam. Ettől a pillanattól fogva a mai napig folyamatosan fejlesztem az elméleti tudásomat hogy a lehető legmegfelelőbb és leg-realisztikusabb Rendőr vagy Sheriff frakciót tudjam elvezetni akármilyen szerveren. Napjainkban már külön üzemeltetek egy Sheriff\'s Department és egy Police Department weboldalt ami kifejezetten RP szerverekre készült.
 

Moderátori tapasztalat.
 

Számomra a másik fontos dolog a SMF fórum ismerete. Bátran állíthatom hogy mivel saját SMF fórumot is üzemeltetek így tisztában vagyok az alapvető és adminisztratív funkcióival. Moderátori tapasztalattal is rendelkezem. Sokáig (kb. 1 év) Globális Moderátor voltam az akkori Sramm & Gamestar féle GTA Fórumon. A SeeRPG fórumán több mint 2-3 évig láttam el a Globális Moderátori feladatokat. A Sampforum közösségébe egy-egy alkalommal már jelentkeztem Lokális valamint Globális moderátori pozícióba. Első alkalommal azért nem lehettem lokális mert Globális Moderátor voltam a GTA Fórumon és mivel nem hitték el lojalitásomat így egy olyan ember raktak be aki nem is írt jelentkezést. Második alkalommal pedig nem szavaztak meg. Jelenleg itt tartok.
 

Jelentkezésem oka?
 

Jelentkezésem legfontosabb oka talán a folyamatosan leépülő Role Play szint Magyarországon. Míg a legtöbb külföldi szerveren egyre többen vannak, addig itt folyamatosan amortizálódik. Tisztában vagyok vele hogy egyedül igazából semmit nem tudok tenni ellene, de nagyon sok ember viszont igen. Én csak egy löketet adnék azzal hogy a Role Play szekciónak egy kis szintet adnék. Hogy miért lennék alkalmas? Mert úgy gondolom hogy elég tapasztalattal rendelkezem ahhoz hogy gond nélkül eltudjam vezetni ezt a részleget.

Nem elérhető b1s

  • 2212
  • Faszidegbénulás
    • Profil megtekintése
Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)
« Válasz #6 Dátum: 2015. Április 27. - 16:07:32 »
+4
hajrá bryant!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Április 27. - 20:51:32 írta ƒlaﻛh »

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)
« Válasz #7 Dátum: 2015. Április 27. - 18:31:30 »
+12
Idézetet írta: Archer date=1430117021\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53987\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Hali!
Név: Dobos Kristóf
Kor: 18(1996.09.22)
Lakhely: Zala megye
Végzettség: Szakács(Ill. Villanyszerelő)
GTA: Sziasztok, kicsit írnék a GTA-s életemről. Közel hat éve játszom a GTA-val és ahogy én azt tudom örök életembe csak is RolePlay szervereken játszottam. Mindig is meg voltam őrülve a szerepjátékért.
Miért szeretnék lokális moderátor lenni:?
Úgy gondolom ha közel 6 éve RP szervereken játszom meg felelő lennék a Fórum rész \'Vezetésére\'!
 
 
hehe :D

Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)
« Válasz #8 Dátum: 2015. Április 27. - 19:24:19 »
+1
Szerintem ez elég egyértelmű választás lesz :unsure:
Spoiler for .:
>:D
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)
« Válasz #9 Dátum: 2015. Április 27. - 20:18:00 »
+6
Archer pá, Sully mod. Egyszerű ám. :D

Nem elérhető Sentor

  • 227
  • Cappsy védence :D
    • Profil megtekintése
Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)
« Válasz #10 Dátum: 2015. Április 27. - 22:31:49 »
0
Idézetet írta: Caρρsy date=1430152290\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53987\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

Hali!
Név: Dobos Kristóf
Kor: 18(1996.09.22)
Lakhely: Zala megye
Végzettség: Szakács(Ill. Villanyszerelő)
GTA: Sziasztok, kicsit írnék a GTA-s életemről. Közel hat éve játszom a GTA-val és ahogy én azt tudom örök életembe csak is RolePlay szervereken játszottam. Mindig is meg voltam őrülve a szerepjátékért.
Miért szeretnék lokális moderátor lenni:?
Úgy gondolom ha közel 6 éve RP szervereken játszom meg felelő lennék a Fórum rész \'Vezetésére\'!
 
 
hehe :D
 
[/quote]
Csak én vagyok ennyire sz*r hogy ide merek írni vagy ez egy picit tényleg kevéske. Persze ízlések kérdése. (Cappsy ne hozd a kivégző osztagot!)

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Lokális moderátor jelentkezés (RolePlay)
« Válasz #11 Dátum: 2015. Április 28. - 09:18:36 »
+5
Hali! :)
Nos mivel szerintem felesleges ezt tovább feszegetni ezért meghirdetem, hogy grove4l nyerte a RolePlay fórumrészt!
Reméljük ugyanolyan lelkes és kitartó leszel mint voltál!
Gratulálunk!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal