Flash

Las Venturas RolePlay (BETA test)

98 hozzászólás ebben a témában

Hát ha kicsit visszalapozol pár hozzászólást, pl. a fejlesztésekről szólókat akkor látható, hogy van 1-2 ember akit érdekel a dolog. :)

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

Nagyon nagyon rég SAMP-oztam de tuti felnézek, ha van akármennyi esély arra, hogy jó közösség lesz és nem a DM fog menni.

Szóval van akit érdekel a szerver, meg persze ha visszalapozol is van pár ember.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Ne feledjétek.. Hamarosan NYITÁS!!

A szerver módját alaposan elkezdtük nyúzni, hogy minél előbb tudjunk egy RP képes közösséget alkotni közösen a szerveren! 1f642.png:)

Addig is pályázzátok meg a még szabad frakciókat a Fórum-on amíg még nem foglalja el valaki. 1f609.png;)

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Egy kis információt szeretnék közölni, hogy ha minden jól megy akkor jövőhét utáni hétvégén nyitjuk ki a szervert! A szervert elsőként egy beta verzióval nyitnánk meg ami 1 hétig tartana majd ha letelt ez az 1 hét a szerver teljesen játszható lessz ha nem lenne az. Illetve a végleges verziója megkezdése után már rá fogunk feküdni a szerver terjesztésével háha vannak még játékosok kb úgy 40-50 fővel már bőven meg lennénk elégedve. :) 

Később még jelentkezek.

Megosztás

Megosztás link alapján

Nekem tetszenek az ötleteitek és a leírásotok is megfogott! Ott leszek nyitásra! :slight_smile: Sok sikert srácok! :slight_smile:

Megosztás

Megosztás link alapján

backpack, organized backpack, school backpack, school bag icon

Táska rendszer (Inventory) 

Had mutassam be nektek a frissen elkészült új táska rendszert.

Ez a rendszer rengeteg más dologgal összeköttetésben van mint például az illegális egyaránt a legális élet kiegészítőiével is.

Főbb tulajdonságai:

• Tárgyaid kezelése (Használás, Felmutatás, Elrakás, Átadás egy másik játékosnak, kidobás a kukába, berakás egy jármű csomagtartójába)
  • Fegyvereid kezelése illetve használata
  • Lőszerek kezelése, lőszerekkel kereskedés
  • Drogok és magok felhasználása, használása illetve kereskedés velük
  • Személyi igazolványt, Jogosítvány(okat) és jármű kulcsaidat is megtalálható a táskában

inventory.gif

3 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

open, open tag, retail, shop icon

KATTINTS A KÉPRE

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

A Las Venturas RolePlay szerver hivatalosan is megnyitotta kapuit!

A kezdésként mindenki kapott egy GPS-t amivel bárhova el tud jutni. Lehetőség van bérelni bicikliket amivel hamarabb eljutsz A-ról B-re. 1f642.png:)

Mindenkit várunk sok szeretettel a szerveren, gyertek bátran! 1f642.png:)

Szerver IP: 151.80.10.182:7782
Enterpage: http://lasvenrp.hu/
Fórum: http://forum.lasvenrp.hu/
TS3 IP: 37.221.210.46:9989

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

Minden névre 'csak rp-s neved adhatsz meg' üzenetet kapok. (Greg Toronto, Vári Gergő)

Ez samp, kell az aláhúzás. :)

Szerkesztve thegergo02 által

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

Voltam a szerveren tegnap valamennyit, de elment az áram közben :)

Szerintem nagyon jó bejött a pizzafutár mert figyelni kellett arra is hogy ne hűljön ki a pizza,meg a térképet is végig kell járnod ahhoz hogy "ismerd"(MTA-s vagyok, nem tudom hogy itt SAMP-n mi számít újnak),a legtöbb dolog már működik is, de látszik hogy béta és volt pár bug*.

Szerkesztve thegergo02 által
1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Ezeket már javítottuk, köszi! :)

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Zárható a téma. Megpróbáljuk LS-ben. Új név, új kinézet, új lehetőségek...

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

Még ha lesztek is 5-nél többen 2 hét és 0 mint mindenhol, nem tudjátok megtartani. 

Szerkesztve DEFEATER által

Megosztás

Megosztás link alapján

whadez pont te, inkább ne szólj semmit :D :D:D:D:D: D

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

btw még mindig nem vágom amúgy miért kerüli mindneki sf-et :D az egész város illegál meg underground crime már a hangulatából kiindulva is, aztán pont ez kell a játékosoknak manapság.. na mindegy, ti tudjátok :D 

Megosztás

Megosztás link alapján

Elküldve (szerkesztve)

@Ben te beszélsz aki feljött az akkori LS-RP.HU-mra és felgraffitizte a szervere nevét a falra. :D:D

Ha másképp fog történni (Hidd el nem fog, és ez nem Flash vagy a szervere hibája, hanem azoké akik a játékot "űzik") akkor elnézést kérek itt mindenki előtt. :)

SOK SEE KERT

Szerkesztve DEFEATER által
2 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Az volt a terv, hogy beindul LV akkor bővítettük volna nem LS-el, hanem SF-el. De így ha beindul LS megyünk SF-be, ha nem indul be akkor viszlát. :) Hobbinak jó fejlesztgetni aztán lesz ami lesz!

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet Ben felhasználótól, 5 órája

btw még mindig nem vágom amúgy miért kerüli mindneki sf-et :D az egész város illegál meg underground crime már a hangulatából kiindulva is, aztán pont ez kell a játékosoknak manapság.. na mindegy, ti tudjátok :D 

Szerintem is jó ötlet. Egyszer életben szóltál valami értelmeset. EZ NEM NORMÁLIS IGYÁL MÁR!

Megosztás

Megosztás link alapján
Idézet thegergo02 felhasználótól, Épp most

Szerintem is jó ötlet. Egyszer életben szóltál valami értelmeset. EZ NEM NORMÁLIS IGYÁL MÁR!

ha józan lettem volna akkor a whadezes részt kihagyom XD

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján
Vendég
A téma le van zárva, így nem szólhatsz hozzá!