ZyZu

Minden ami jármű

432 hozzászólás ebben a témában

Zyzu a te kocsid valami jó bodyval durván nézne ki:D

Tudom, én gondolkoztam átfesteni teljesen az egész kocsit, de nem éri meg nekem egyáltalán most azért költeni. Egy festés ára kívül és a belső ajtóknál olyan $2000 körülbelül, az ablakok besötétítése pedig $350. Ha vennék rá egy teljesen új felnit kerekkel együtt az már szerintem lenne nekem megint $2000.. szóval már $4350 beszélünk, abból egy teljesen új kocsit veszek ha eladom ezt is. Nem éri meg nekem tuningolni még ha pénzem is lenne rá.  :)

2000 dolcsis kerekek? Az már Rotiform meg Vossen kategória.. lol OEM audi felniket lehet kapni itthon 150k-ért használtan az olyan 500$ lehet plusz gumi rá. És azok is 17-18" az már jól néz ki alatta.

Megosztás

Megosztás link alapján
Megosztás egy közösségi oldalon

olyan autót vettem, amit az életben soha nem akartam :( (illetve még nem, mert pénteken lesz elhozva)

Megosztás

Megosztás link alapján

olyan autót vettem, amit az életben soha nem akartam :( (illetve még nem, mert pénteken lesz elhozva)

Milyet? :D

VW bogár?  :laugh:

Megosztás

Megosztás link alapján

Esetleg colt? :D

Megosztás

Megosztás link alapján

Esetleg colt? :D

A Coltokat pedig ki lehet forgatni az életből, szerintem jó gépek ::|

Megosztás

Megosztás link alapján

Nem, nem Colt lett végül.. Azt szerettem volna, de ésszerű áron csak szétrohadt, vagy újrafestésre szorultakat találtam, abból is inkább 1.3, mert 1.6ből nagyon kevés van sajnos, illetve itthon az úgynevezett közössége sem nagy, emellett alkatrészt találni is nehéz hozzá, illetve ha találsz, akkor arany áron..

Amikor elkezdtem autókat nézni, még ott kezdtem, hogy BMW, Seat, vagy Volkswagen.. Utána jött a Mitsubishi.. és végül EZ lett belőle..

(a kép illusztráció, a márka, tipus, és a szín miatt)

Megosztás

Megosztás link alapján

TengeriMalac, néhány ember örülne ha olyan autója lehetne, nem tudom miért elégedetlenkedsz :)

Megosztás

Megosztás link alapján

az az embertípus a rossz szerintem, aki mindennel megelégszik

tengerimalac jól áll hozzá a dolgokhoz, valószínű, hogy ő pár év után, sok gürizés után egy álomautót fog vásárolni. :)

Megosztás

Megosztás link alapján

az az embertípus a rossz szerintem, aki mindennel megelégszik

tengerimalac jól áll hozzá a dolgokhoz, valószínű, hogy ő pár év után, sok gürizés után egy álomautót fog vásárolni. :)

az szerintem is rossz, de itt egyszerűen nem erről van szó.

Megosztás

Megosztás link alapján

szeptember óta folyamatosan egy autóért, és jogsiért dolgoztam, iskola mellett, heti 3-4-5-6 napot éjszaka, ami elég kellemetlen, főleg ha úgy telik egy nap, hogy 7re suli, 3fele végzel, 5től 8ig kresz/vezetés, 21:30tól 6:30ig munka, és kezdődik elölről..

nem azt mondom, hogy nem tetszik, és hogy nem jó, hanem azt, hogy nem ilyet szerettem volna, de így, eléggé áron alul hozzájutva nagyon örülök hogy meglesz.. igaz, gurulni hétfőig nem fog, mert kell rajta csinálni 1-2 dolgot (fékszervó, hengerfej csere), de így sincs annyiba, mint ha vettem volna egy működőt, mert az 400nál kezdődik..

a jogsimért ma mentem, holnap megyünk az autóért, szoval örülök mint majom a farkának.. főleg hogy most is hétfőtől péntekig éjszakázok, szoval annyit fogom látni, hogy ott áll a kapu előtt.. :/

álomautót nem fogok venni, mert az az RX7 lenne, az meg kevés van, illetve 5-6-7millánál kezdődik.. ez is elvisz Aból Bbe, lehet csinálgatni, nagyon szép dolgokat lehet kihozni belőle, nem eszik sokat, nem csúnya, nem rohad, nem törött, de.. van mit csinálni rajta.

néztem rá felnit (mer ugye jóskásítani kell kicsit), ezen kívül -35mm lesz alatta, esetleg egy üres rendszer, de motorhoz és a belsejéhez nem szeretnék nyúlni, mert úgy tökéletes ahogy van..

esetleg, mivel lusta vagy, és nem elektromos ablakos, lehet hogy majd azt kap, de ilyen tuningLED meg neon meg istenf4sza nem lesz, mert halál felesleges.

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

tetszetős a felni! :)

de mégis, mikor alszol suli napokon?? nagyon összetett a 24 órád a leírtak alapján

vagy a 8 óra munka alatt van lehetőséged aludni egy kicsit? mit dolgozol?

Megosztás

Megosztás link alapján

Soha nem értettem, hogy Magyarországi viszonylatban miért kell mindenkinek hiperszuper 6000 lóerős autó amikor a kedves rendőr urak miatt úgysem lehet kihajtani teljesen :(

Megosztás

Megosztás link alapján

tetszetős a felni! :)

de mégis, mikor alszol suli napokon?? nagyon összetett a 24 órád a leírtak alapján

vagy a 8 óra munka alatt van lehetőséged aludni egy kicsit? mit dolgozol?

volt, hogy vasárnap este feküdtem le, utána csak pénteken.. szoval nagyon le voltam fáradva, volt hogy lefeküdtem szombat reggel amikor hazaértem, és vasárnap délben keltem fel..

most nincs suli, így reggel 7re hazaérek, és alszok délután 3-4ig :)

[hs width=400 height=300]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11429967_983711918328398_6794511604839839758_n.jpg?oh=00c06270185148e330695a33e98f2afd&oe=562590EE[/hs]

szép, megy, minden, de sz*r a karbi és nincs alapjárat :(

(a képen nem én vagyok)

Megosztás

Megosztás link alapján

13 vagy.. srsly? 4 évig gyűjtessz egy autóra?

garantálom hogy mire meglesz a jogsid sokkal másabb izlésed lesz :D

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

Egy picit csúnyácskán is néz ki ez a Lexus RX400 orra, igaz ízlések és pofonok, de a Lexus RX450-nek miért lett jobb? Nem tán megszabadultak a formatervezőtől? :D

13 vagy.. srsly? 4 évig gyűjtesz egy autóra?

De azt is nézd hogy ő nem is dolgozik, még azt hiszem meló-diáknál sem tudna jelentkezni. Szerintem teljesen korrekt időben kezdett el rá a kocsira és jogosítványra gyűjteni, bár viszont az is kérdéses hogy 1 év alatt mennyit tud összeszedni.

Megosztás

Megosztás link alapján

Hát én naponta kapok 250 forintot, ami azt jelenti hogy 1 évben 91250 forint gyűlne össze. Egyébként nem vagyok olyan paraszt mint a többi velem egykorú gyerek hogy most kérek 1,000 forintot akkor holnap 3,000 forintot. Én megelégszek kevés összeggel is, egyáltalán némelyik ember örülhetne hogy kap is valamennyit, mert más családoknál még néha kaja sincs olyan szegények..

Megosztás

Megosztás link alapján

ez még édeskevés testvérem. 4 év alatt talán a te számításod alapján összejönne elméletben 350k kb. ebből 200k-t számolj jogosítványra (átlagban ennyibe kerül, van ahol persze 180k, de na)

150k-ból nem veszel Lexust

Megosztás

Megosztás link alapján

13 évesen elhatároztam hogy 18 éves koromban elszököm Amerikába, és az 5 év alatt minden nap félreteszek erre egy 100-ast. Jelenleg örülök hogyha bérletem van volánra, lol. :d

8 emberek kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

azért nem.. az enyém épphogy megy, van rajta lakatolnivaló, fényezése se a legszebb, meg gondolom a tiéd nem D13 :)

Megosztás

Megosztás link alapján

oiMF6D5.jpg

Hurrá, megjött! :)

Boríték felbontáskor kirázott a hideg. :D

1 személy kedveli ezt

Megosztás

Megosztás link alapján

én bementem érte az árpád hídhoz, a központi okmányirodába.. hazafele már legálisan vezethettem :3

Megosztás

Megosztás link alapján

Regisztrálj vagy jelentkezz be, hogy válaszolhass

Csak felhasználóként kommentelhetsz.

Regisztrálj

Légy közösségünk tagja még ma! Csak fél perc.

Regisztrálok

Jelentkezz be

Már van felhasználód? Lépj be!

Bejelentkezek