Szerző Téma: Igazi, vagy kamu oldal?  (Megtekintve 2576 alkalommal)

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
Igazi, vagy kamu oldal?
« Dátum: 2015. Március 14. - 10:28:57 »
0
Sziasztok!
Már egy hónapja nézegetem az Air Jordan cipőket, egy Retro-t szeretnék venni, egy kereskedelmi oldalon már nyomtam a liciteket, mikor a nővérem linkelt egy oldalt, ahonnan elvileg jó áron be lehet szerezni.
Kérdésem az lenne, hogy nem tudja-e valaki, kamu-e az oldal?
http://www.airmaxniketrainers.co.uk/
Előre is köszönöm a válaszokat.

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Igazi, vagy kamu oldal?
« Válasz #1 Dátum: 2015. Március 14. - 10:35:27 »
+2
Hát nekem az avast meg se engedte nyitni. :)

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Igazi, vagy kamu oldal?
« Válasz #2 Dátum: 2015. Március 14. - 11:02:56 »
+1
Van kapcsolat, visszatérítési garancia, felhasználási feltételek és adatvédelmi nyilatkozat. Maximum nem eredeti cipőt kapsz, amit nem kötelesek feltüntetni.

Igazi, vagy kamu oldal?
« Válasz #3 Dátum: 2015. Március 14. - 11:03:31 »
0
Nekem sem engedi megnyitni az Avast!  :mistrust: :w00t:

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
Igazi, vagy kamu oldal?
« Válasz #4 Dátum: 2015. Március 14. - 11:09:04 »
0
Idézetet írta: EnterR date=1426327376\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53272\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Van kapcsolat, visszatérítési garancia, felhasználási feltételek és adatvédelmi nyilatkozat. Maximum nem eredeti cipőt kapsz, amit nem kötelesek feltüntetni.
 
Köszi a választ.
 

Nekem sem engedi megnyitni az Avast!  :mistrust: :w00t:
 
[/quote]
Tesómnak engedi, ő is avast-ot használ, szóval ez nem tom mi.
Írt valami bevizsgáló team-nak v mi, most az ő válaszukat is várjuk.

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
Igazi, vagy kamu oldal?
« Válasz #5 Dátum: 2015. Március 14. - 13:34:54 »
0
Gondoltam írok, mert azért kb egy éve lassan a sneaker kultúrában otthon vagyok. Ez az oldal full kamu, csak abból kiindulva, hogy olyan választéka van ds (dead stock - már nem gyártott cipő) cipőkből ami egy resellernek vagy egy gyűjtőnek sincs. A másik, hogy senkinek sem feltűnő, hogy minden sneaker 48 font? A harmadik, hogy olyan sneakereket adnak el 48 fontért aminek reális értéke lazán veri a 150-200 fontot (lásd AJ 13). A negyedik, hogy a képeken full fake sneakerek vannak, le sem tagadják, hogy az összes gyenge koppintás, felveszed háromszor és puszi, ha egyáltalán leküldik. A negyedik, hogy nincs Paypal fizetési lehetőség ami nagy árulkodó jele a fake oldalaknak, bármilyen komoly sneakereket áruló boltnak van paypal számlája így van garanciád a cipő megérkezéséről, ha worldwide shippinged van. Ha esetleg kételkedsz az én válaszomban KRG Sneakertalk oda felrakhatod a kérdésed. Belföldön is találsz nagyon király sneakerket facebookon például a Sneaker Raktár, Sneaker Raktár 2 (bár ott outletes cipők vannak), Rapcity Thrift Shop, bballnation.hu, rapcity.hu, bpshop.hu,bazisstore.hu és ezek olyan helyek ahol nem csesznek át és biztos eredetit kapsz sokkal jobb árban.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 14. - 13:37:08 írta RusH. »

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
Igazi, vagy kamu oldal?
« Válasz #6 Dátum: 2015. Március 14. - 13:43:32 »
0
Köszi a választ.
Zárok.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal