Szerző Téma: EDSMS  (Megtekintve 1784 alkalommal)

EDSMS
« Dátum: 2015. Március 05. - 06:55:35 »
0
Olvasgattam az EDSMS rendszer készítését. Valaki abba tud segíteni, hogy hogyan tegyem bele egy modba?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 05. - 11:53:00 írta ƒlaﻛh »

EDSMS
« Válasz #1 Dátum: 2015. Március 05. - 09:08:59 »
0
http://sampforum.hu/index.php?topic=52571.0
Tessék! :) Remélem találsz itt hasznos dolgokat.
e:
Iagzából itt annyi a modba írás,hogy abba az sql táblába rakjuk bele a támogatási összeget(pl) amit használunk.Aztán azt parancsal(vagy tudom is én hogy) jóváírjuk neki a támogatást.Nem tudom,hogy akartad.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 05. - 09:10:31 írta Scripter,mapper [Aldo] »

EDSMS
« Válasz #2 Dátum: 2015. Március 05. - 17:57:11 »
0
Köszönöm Aldo, de ezt már elolvastam.

EDSMS
« Válasz #3 Dátum: 2015. Március 05. - 18:01:35 »
+1
Bővebben mire is lennél kíváncsi? (konkrét légy)

EDSMS
« Válasz #4 Dátum: 2015. Március 05. - 19:17:50 »
0
Lementse azt mysqlba, hogy ki fizetett, meg ilyesmik... Aztán automatikusan kapjon mondjuk 5$-t meg egy admint...

EDSMS
« Válasz #5 Dátum: 2015. Március 05. - 19:32:28 »
+1
Külön szolgáltatótól szeretnéd, vagy egy játékszolgáltatótól?

Nem elérhető Blez

  • 202
    • Profil megtekintése
EDSMS
« Válasz #6 Dátum: 2015. Március 05. - 20:17:34 »
+1
Minek ezt scriptbe tenni ? Ha valaki támogatja a szervert emelt díjas SMS-sel akkor max. napi 1x ellenőrzöd, hogy kik azok akik küldtek SMS -t, majd később megadod neki a támogatásért járó előnyöket.

EDSMS
« Válasz #7 Dátum: 2015. Március 05. - 20:27:19 »
+1
Na de honnan tudja meg, hogy ki küldte? Ahoz viszont nem árt egy szkript.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
EDSMS
« Válasz #8 Dátum: 2015. Március 05. - 21:02:01 »
+1
Ha igazi EDSMS rendszert szeretnél, szerződnöd kell egy EDSMS szolgáltatóval. Jobb esetben pár 10000 forint lesz az a limit, amelytől felveheted a játékosok által fizetett összegeket. A szolgáltató ad neked majd egy alap PHP fájlt, amelyből megtudod, hogy az adott szolgáltatónál pontosan hogyan zajlik az SMS-ek érzékelése PHP oldalon. Ez általában egy pár soros kód, pár változó szerűséggel, amelynek most meg nem mondom a nevét és a pontos kinézetét, mert már igen rég volt ilyen működő és hivatalos kód a kezemben. Lesz változó a küldő telefonszámáról, a befizetett összegről, az elküldött kódról és minden egyébről, mi szem szájnak ingere. Ezeket felhasználva írsz egy pár soros kódot, hogy adott összeg és kód esetén mi történjen, benne néhány MySQL utasítással a kívánt javak jóváírása érdekében. Válasz SMS küldés pedig általában egy sima kiírás szokott lenni, az echo függvénnyel. Innentől kezdve pedig minden ajándék bent van az adatbázisban, pl. $100000 IG pénz, amelyhez bármikor hozzá tudsz nyúlni szerver oldalon, MySQL plugin segítségével. Máshogy nem oldható meg a teljesen automata rendszer. Ha úgy gondolod, sosem érnéd el a kifizetési limitet, vagy csak miután már nem érné meg neked, esetleg a szerver is leállna, keress olyan szolgáltatót, amelynél a keresett pénzt beválthatod egy másik szolgáltatásukra; ha szerencséd van, egy SAMP szerverre. Van ilyen, persze nem mindig a legjobb árakon.

EDSMS
« Válasz #9 Dátum: 2015. Március 05. - 21:16:21 »
0
Köszönöm a válaszokat, szerintem egyelőre simán megcsinálom úgy ahogy drop mondta, hogy leellenőrzöm naponta!

Nem elérhető Blez

  • 202
    • Profil megtekintése
EDSMS
« Válasz #10 Dátum: 2015. Március 05. - 21:30:10 »
0
Idézetet írta: Gregor date=1425583639\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53089\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Na de honnan tudja meg, hogy ki küldte? Ahoz viszont nem árt egy szkript.
 
Mint régebben Minecraftban is mindenki így csinálta... Elküldte SMS -ben a játékos a nevét, az adott ranghoz.
 
[4-5 számból álló kód] [Játékosnév] [Rang neve]
21421 Balázs AranyVIP

 
Szerintem ez így egy megoldható rendszer, és amint már említettem, naponta egyszer-kétszer megnéznéd, hogy küldött-e valaki SMS -t.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
EDSMS
« Válasz #11 Dátum: 2015. Március 05. - 21:33:54 »
0
Ilyet nem tudnak csinálni, drop. Különben az elküldött SMS nem írja jóvá a hosztingnál a napot, mivel rossz szöveg lesz benne. Ha ilyen típusú rendszert javasolsz, akkor már biztosan egy EDSMS szolgáltatóról lesz szó, ahol egyértelműen minden automatikusan megvalósítható. Minden adat megkaparintása után a rendszer felépítése, azaz a kis kód megírása nem telik 5 percnél több időbe. Teszt SMS-t pedig lehet küldeni webes úton, ingyen, minden értelmes EDSMS szolgáltatónál.

Nem elérhető Blez

  • 202
    • Profil megtekintése
EDSMS
« Válasz #12 Dátum: 2015. Március 05. - 21:40:46 »
0
Voltaképp, egy ideje már nem foglalkozom komolyabban ilyen támogatási módszerekkel, valószínűleg én is le vagyok maradva egy picit, hogy hogyan is működnek a korszerűbb SMS támogatós funkciók.  :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal