Szerző Téma: Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.  (Megtekintve 4598 alkalommal)

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Dátum: 2015. Március 03. - 23:30:14 »
+6

Sziasztok!
Először is, úgy érzem már mindenkinek fáj a hasa a nevetéstől, így belekezdhetnénk a komolyabb dolgokba.. A fórumon jelenlegi helyzetét, és az utóbbi 1-2 hetet a fos szóval jellemezném.. Gáz, nem csak szerintetek szerintem is :D.. Szóval belekezdhetnénk valamit csinálni. Most hogy kicsit több jogköröm van, a fórum mindenképp változni fog, ez érezhető lesz, nem csak duma... Először is nézzük meg miért lett ennyire gáz a helyzet: Konkréten a staff gyorsabban cserélődött, 1 hét alatt, mint egész életében. Utoljára talán akkor volt majdnem ilyen helyzet, amikor ScreaM-ék mondtak le.. Ez be is tette rendesen a keresztet. Szóval, én a következőre gondoltam, először is. Moderátori felvétel van mostantól, ami a következőképpen néz ki: \"Írsz egy önéletrajz féleséget, és elküldöd nekem.. Nem szabom meg mi legyen benne.. Sok tényező szerepet fog játszani, a felvételkor.. De az önéletrajz sokat fog számítani.\" Másodrészt.. Én követni szeretném azt az utat, amit Csabi elkezdett már. Viszont nem szeretném a fórum gyökeres változását. A sampfórum az sampfórum, de akkor is szerintem jól jönne ha egy kicsit tágabban is tudnánk más dolgokról beszélni.. Éppen emiatt, nemcsak új fórumrészek behozását tervezem (Olyanokat amik nem feltétlen kötődnek a samphoz), de ha már így szóba jött az mta is, elkezdtem egyeztetni külsős személyekkel a változás reményében.. Lényeg szerintem az, hogy a maradék közösséget vagy bővítsük, vagy szinten tartsuk.. A sampfórum már rég nem a samp, hanem a közösség miatt az ami.. Szóval.. Én úgy gondolom mindenképpen egy olyan oldalt kell kialakítani ahol a közösség jól érzi magát. Ennek érdekében tervezem az oldal témájának a bővítését. Ezt partnerséggel és témaváltoztatásával szeretném elérni.. Előre felhívom a figyelmet arra, hogy tervezek még egy admint beiktatni.. Miután az új admin bekerül a rendszerbe, a staff jó ideig nem fog változni, és több ilyen helyzet nem fog kialakulni ezt garantálom.. Jelen állapot szerint, én ezeknek a megvalósítását tervezem:
-Moderátor felvétel, a staff átszervezése
-Témaváltoztatások, a felesleges témákat dobjuk ki a francba
-Partnerség kialakítása (Erre még bővebben kitérek, hisz ebben ti is dönthettek majd..)
-Új fórumrészek behozatala --> Ezek fellendítése bizonyos versenyekkel..
Úgy gondolom, hogy ezek mindannyiunk érdekeit szolgálják majd.. Próbáljunk meg egy kicsit türelmesen várni, és nem leszólni rögötn, meglátjuk mi sül ki belőle.. Kár lenne veszni a közösséget és a fórumot nem? :)..
 

A fórum a közösségért van, így szerintem ideje, hogy jogot adjak arra, hogy olyanná alakítsátok a fórumot, amilyenre szeretnétek.. Ezért mostantól beköszön a sampfórum reform 1.0.. Ami annyiból áll, hogy \"A fórum\" fórumrészen belül, egy mit fejlesszünk. alkategória látott napvilágot. Ez 1 hónapig lesz használható.. Ide minden ötletet, ami értelmes várok.. Bármire lehet itt gondolni. Hisz mint mondtam, a lényeg most pont az, hogy a fórumot olyanná alakítsuk, amilyenre a közösségnek szüksége van!
Köszi, hogy elolvastátok. :)..

Ui: Annyit hozzáfűznék, hogy persze, sok baj van jelenleg, és gondolom, hogy nem mindenki örül annak hogy vezetőségi lettem (:(), de lényeg hogy én sem a fórum, sem a közösség ellensége nem vagyok.. Semmivel se vagyok most se több mint egy felhasználó.. Annyiban tudom segíteni a fórumot, hogy a közösségnek megadom ezt a lehetőséget.. Így persze, lehet most puffogni, meg szar meg döglődik, meg nemtudom.. De ehelyett most a lehetőség is megvan. Arra, hogy fejlődjünk, egy olyan irányba ami eddig nem volt meg. Annyit még hozzáteszek, hogy aki tényleg csak arra megy, hogy ártson, azt probléma nélkül kiteszem.... Cenzúra nincs. De gondolom értitek mire gondolok. Hasznos tagok kellenek a közösségnek és nem ellenkezőképpen.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #1 Dátum: 2015. Március 03. - 23:55:15 »
0
Idézetet írta: Caρρsy date=1425421814\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53001\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
ervezek még egy admint beiktatni
 
Spoiler for Csak nem:
Flasht? :D Kizárásos alapon. Abban már nem merek reménykedni, hogy valamely régi jó globális térne vissza ilyen pozícióban.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #2 Dátum: 2015. Március 04. - 05:30:08 »
0
Idézetet írta: Dfoglalo date=1425423315\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53001\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Spoiler for Csak nem:
Abban már nem merek reménykedni, hogy valamely régi jó globális térne vissza ilyen pozícióban.
 


Nem.  ;) De nekem van több tippem, összesen 3 személy aki elvállalná.  :)
 
Én örülök azért, hogy próbálsz változtatni és remélem sikerül is neked valamit még egyenesre kovácsolni.  :) A véleményem meg most azért változott meg, mert vissza emlékeztem a Péter idézetére. :D
\"ne hagyjon soha se a remény titeket..\" - valami ilyesmi.  ^-^
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 04. - 05:33:10 írta ZyZu. »

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #3 Dátum: 2015. Március 04. - 05:44:48 »
+2
Itt most nem a hibákat kell keresni egymásban, hanem \"megmenteni\" a fórumot emberek.. hajrá!

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #4 Dátum: 2015. Március 04. - 08:25:08 »
0
Idézetet írta: ZyZu. date=1425443408\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53001\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Spoiler for Csak nem:
Abban már nem merek reménykedni, hogy valamely régi jó globális térne vissza ilyen pozícióban.

[/quote]


Nem.  ;) De nekem van több tippem, összesen 3 személy aki elvállalná.  :)
 

Nem rád gondoltam, hanem a régi jó globálisokra, Lustáéktól visszafelé. Amire nincs sok esély.

Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #5 Dátum: 2015. Március 04. - 10:56:09 »
0
Sok sikert!

Nem elérhető TH3

  • 5942
    • Profil megtekintése
Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #6 Dátum: 2015. Március 04. - 16:54:45 »
+1
Idézetet írta: Dfoglalo date=1425453908\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53001\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

Spoiler for Csak nem:
Abban már nem merek reménykedni, hogy valamely régi jó globális térne vissza ilyen pozícióban.

[/quote]
[/quote]


Nem.  ;) De nekem van több tippem, összesen 3 személy aki elvállalná.  :)
 

Nem rád gondoltam, hanem a régi jó globálisokra, Lustáéktól visszafelé. Amire nincs sok esély.
 
összes már inaktív, őrájuk feleslegesen vársz tényleg.
@Chappsy: Ha a közeljövőben lemondasz, szerinetm utána jobb, ha nem is jössz fel többet erre a fórumra. Hatalmas lehetőséget kaptál (amihez az elég elcseszett helyzet is kellett), ne baszd el.

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #7 Dátum: 2015. Március 04. - 17:30:46 »
0
Idézetet írta: TH3 date=1425484485\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53001\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

 

Spoiler for Csak nem:
Abban már nem merek reménykedni, hogy valamely régi jó globális térne vissza ilyen pozícióban.

[/quote]
[/quote]


Nem.  ;) De nekem van több tippem, összesen 3 személy aki elvállalná.  :)
 
[/quote]
Nem rád gondoltam, hanem a régi jó globálisokra, Lustáéktól visszafelé. Amire nincs sok esély.
 
összes már inaktív, őrájuk feleslegesen vársz tényleg.
@Chappsy: Ha a közeljövőben lemondasz, szerinetm utána jobb, ha nem is jössz fel többet erre a fórumra. Hatalmas lehetőséget kaptál (amihez az elég elcseszett helyzet is kellett), ne **szd el.
 
Eszembe se jut lemondani, akkor is megvolt az ok, de nem bírtam sokáig :).. Amit tudok mindent meg fogok tenni a fórumért.

Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #8 Dátum: 2015. Március 04. - 17:36:53 »
+2
Első lépésként Gentlemant ki lehetne venni vezetőségiből, mivel SEMMIT sem csinál...

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #9 Dátum: 2015. Március 04. - 17:38:32 »
+3
Tudtommal főiskolás (avagy?) egyetemista.. az már nem Cappsy tisztje, hogy őt \"lemondassa\" szerintem.

Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #10 Dátum: 2015. Március 04. - 17:41:24 »
+1
Én azt megértem. De ha nincs rá ideje, akkor nem felesleges ez a rang? Mert szerintem igen.
Legalább lenne benne annyi, hogy lemond, és nem dísznek van a csapatban.

Nem elérhető rowel

  • 599
    • Profil megtekintése
Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #11 Dátum: 2015. Március 04. - 17:46:39 »
+2
Idézetet írta: Andriis date=1425487013\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53001\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Első lépésként Gentlemant ki lehetne venni vezetőségiből, mivel SEMMIT sem csinál...
 
úgy bírom az ilyenek. mert te itt ilyen nagy ember vagy mi?

Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #12 Dátum: 2015. Március 04. - 17:51:41 »
+1
Idézetet írta: rowel date=1425487599\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53001\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Első lépésként Gentlemant ki lehetne venni vezetőségiből, mivel SEMMIT sem csinál...
 
úgy bírom az ilyenek. mert te itt ilyen nagy ember vagy mi?
 
[/quote]
Ezt én sem értem, letett valamit az asztalra, az meg hogy +1/-1 admin , szerintem nem zavar senkit. Én is mérlegeltem, hogy rögtön aláírjak-e ez alá valamit, de inkább tartózkodtam.


Rendőri bajtársiasság
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #13 Dátum: 2015. Március 04. - 18:06:07 »
0
Idézetet írta: rowel date=1425487599\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53001\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
úgy bírom az ilyenek. mert te itt ilyen nagy ember vagy mi?
 
Nem, de feleslegesen mi értelme a \"székben\" ülnie?

Nem elérhető rowel

  • 599
    • Profil megtekintése
Kezdjünk is bele.. Ne legyen már vicc a fórumból.
« Válasz #14 Dátum: 2015. Március 04. - 18:08:42 »
+1
Idézetet írta: Andriis date=1425488767\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"53001\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


úgy bírom az ilyenek. mert te itt ilyen nagy ember vagy mi?
 
Nem, de feleslegesen mi értelme a \"székben\" ülnie?
 
[/quote]
talán mert tett valamit a fórumért?

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal