Szerző Téma: Nos, eljött ez is...  (Megtekintve 5611 alkalommal)

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Nos, eljött ez is...
« Dátum: 2015. Március 03. - 21:39:11 »
+21
..a várva várt pillanat....
Üdvözletem! :)
Beszélgettünk Petivel a fórumról és úgy döntöttünk itt az ideje pár dolognak.
Először is, ideje a fórumot a zsákutcából kiterelni! Sajnos a figyelmetlenség és a nem megfelelő hozzáállás miatt a fórum ide jutott. Erről szinte mindenki tehet (vezetőség) mert senki nem érezte annyira fontosnak a dolgot, hogy tegyen ellene.
Hát én most teszek! Már régóta várok erre a pillanatra, de tartottam is tőle, mert ilyenkor elég bizonytalan a jövő..  ::|
Ha már az ember feleslegesnek érzi magát, és hiába vesz erőt magán, akkor sem tud előrébb lépni, akkor baj van!
Hát így lett ez nálam is. Hiába a nagy levegővétel és a mellkasdöngetés, a levegőt végül ki kell fújni.. és aminek el kell jönnie, annak el kell jönnie.
Úgy érzem, hogy ez már nem az én korszakom (már szerintem 1 éve), így szeretnék elköszönni a fórumtól és a közösségtől! Nem akarok végigmenni az itt töltött időmön, de aki emlékszik rá tudja, hogy legtöbbször igyekeztem pozitív dolgot tenni a fórumért. Azért legtöbbször, mert utóbb időkben már tényleg nem tudtam átlátni a dolgokat és úgy nehéz volt jó döntéseket hozni. De ennek ellenére a fórum megmarat, úgyhogy annyira nagy pusztító munkát nem végezhettem!
Ez amúgy várható volt.. Ha nem most akkor nyár elején biztos bekövetkezik! Ugyanis nyáron megyek dolgozni és keveset leszek itthon, a másik hogy most végzek a főiskolán és szeretnék eredményesen végezni. Viszont ha ezek meglesznek se tudok már \"visszajönni\", mert megyek egyetemre. Tehát nálam most zárult le egy korszak. Most már ideje, hogy a gyerekkorom egyik kedvenc játékékat és oldalát hátra hagyjam.
Mivel a lemondásomat ezzel megtettem, a fórum vezetését Cappsyra bízom.
Bízom abba, hogy a lelkesedése meghozza gyümölcsét és a haldokló magyar SA:MP világába újra életet tud lehelni. De ha nem sikerül az sem baj... régi játékról beszélünk már és érdekes is lenne, hogy örökkévalóságig tarthatna :D
Az utóbbi 1-2 hétben tett javaslataimat, ötleteimet és közleményeimet is szeretném visszavonni. Ez már Cappsy hatáskör és lehet ő másképp képzeli el a jövőt!
Viszont a másik project ezennel el is kezdődött! Abba még rengeteg energiát fogok fektetni és az meg fogja álli a helyét hosszútávon is. Ez a fórum rengeteg ötlettel, dolgokkal hozzá fog járulni, ezért a későbbiekben még fogok írni ide, hogy mégis hol tart a fejlesztés.
Köszönöm a lehetőséget, hogy itt lehettem! Rengeteg embert ismertem meg és rengeteg tapasztalatot szereztem! Tényleg egy remek közösségről beszélhetünk, amit sokan megirigyelnek még ma is!

Kívánom mindenkinek, hogy az életben legyen sikeres és találja meg a boldogságot és tegyen meg érte mindent! Az ember igazán akkor lesz boldog, mikor eléri a kitűzött célokat és újak nyílnak meg előtte!

További jó fórumozást!
Csabesz

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Nos, eljött ez is...
« Válasz #1 Dátum: 2015. Március 03. - 21:42:16 »
+3
Az igen..

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Nos, eljött ez is...
« Válasz #2 Dátum: 2015. Március 03. - 21:43:55 »
+11
Gyerekek ez kabaré. :DDDDDDDDDDDDDDDDD

Nos, eljött ez is...
« Válasz #3 Dátum: 2015. Március 03. - 21:44:16 »
+2
:confused:


Sok sikert a jövődhöz!

Nos, eljött ez is...
« Válasz #4 Dátum: 2015. Március 03. - 21:45:53 »
+2
Woah, lemondások, előléptetések, egymás hegyén-hátán.
Ezzel együtt az előző 8 téma ugyan erről az ördögi körről szólt.

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
Nos, eljött ez is...
« Válasz #5 Dátum: 2015. Március 03. - 21:49:43 »
+1
Megtöröm 2 hónapos csendéletemet, végre egy olyan helyre írhatok, ahol a mondanivalóm helytálló.

Köszönjük a befektetett munkádat a fórumba, te is felnőttél a fórum mellett mint akárcsak én, neked is sok sikert kívánok a való életben! ;)

Nem elérhető Blez

  • 202
    • Profil megtekintése
Nos, eljött ez is...
« Válasz #6 Dátum: 2015. Március 03. - 21:51:05 »
0
Hát ez... ez nem semmi. :confused: Pont Csabesz az, akiből nem néztem volna ki, hogy bármikor is feladja.  :(
Sok sikert és kítűnő főiskolai eredményeket kívánok!  ;)

Nem elérhető Brand

  • 273
    • Profil megtekintése
Nos, eljött ez is...
« Válasz #7 Dátum: 2015. Március 03. - 22:00:47 »
0
Gratulálok Cappsy  :)

Nem elérhető CMike

  • 332
  • FB.COM/sampdayrpg
    • Profil megtekintése
Nos, eljött ez is...
« Válasz #8 Dátum: 2015. Március 03. - 22:01:58 »
+1
És innen kezdve a fórum színvonala visszaesik, látogatottsága lecsökken...a trollkodók majd feljárnak.. na ilyen dolgok viszik a sa-mp-t még mélyebbre :( sajnos ez is eljött.. jó fórum volt.. de nem lesz máér az sokáig.. remélem valaki a nyomdokaitokba lép
Egy új project-en dolgozom!
server28.clans.hu:7793
FB.COM/UJSAMP

Nem elérhető rowel

  • 599
    • Profil megtekintése
Nos, eljött ez is...
« Válasz #9 Dátum: 2015. Március 03. - 22:02:21 »
+1
\"3595-i-dont-want-to-live-on-this-planet-anymore.jpg\"

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Nos, eljött ez is...
« Válasz #10 Dátum: 2015. Március 03. - 22:09:56 »
0
Köszönöm, a bizalmat. És, amúgy való igaz.. Vicces volt az utóbbi 1-2 hét.. Ilyen is kell néha, rövid időre.. Ez se lesz állandó.. Az garantálom :)

Nos, eljött ez is...
« Válasz #11 Dátum: 2015. Március 03. - 22:17:12 »
+1
Gratulálok Cappsy, kösd fel a gatyát :D Ami itt volt eddig az már tarthatatlan...
Sok sikert kívánok a továbbiakban Csabi ! :)

Nos, eljött ez is...
« Válasz #12 Dátum: 2015. Március 03. - 22:28:56 »
+2
Hiányozni fogsz :/

Nos, eljött ez is...
« Válasz #13 Dátum: 2015. Március 03. - 22:31:49 »
+1
Idézetet írta: anGeL date=1425415336\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52986\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Az igen..
 
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Nos, eljött ez is...
« Válasz #14 Dátum: 2015. Március 03. - 22:34:59 »
+1
azoszt igen.. :o most megleptetek :
Csabi érthető a lemondásod, és sok sikert a további életben! Jól végezted a dolgodat szerintem..
Cappsy neked kitartást kívánok meg kitartást.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal