Szerző Téma: Mysql verzió átírása.  (Megtekintve 1890 alkalommal)

Mysql verzió átírása.
« Dátum: 2015. Március 02. - 09:35:16 »
0
Sziasztok már kezdeményeztem egy témát amiben abban kértem segítségeteket hogy scriptben megírt mysql adatokat hogyan tudom átírni egy régebbi mysql verzióra. Mivel ha új verzióra átlehet írni egy scriptet gondolom ez visszafelé is működik.
Volt már gondom ezzel a scriptel mer r7-es verzióval nem akart működni mer valamit elrontottam benne.
Sikerült nekem r39-2-re írnom és azzal működik, de mivel nekem r7-es verzióra lenne szükségem ezért r7-re szeretném átszerkeszteni de valami miatt nem akar sikerülni :(
Hogyan tudnám ezt a scriptet mysq r39-2-ről mysql r7-re átírni?
 
#define FILTERSCRIPT
#include <a_samp>
#include <a_mysql>
new mysql;
 
stock IsPlayerConnectWithLauncher(playerid)
{
    new name[MAX_PLAYER_NAME], Query[1024];
    GetPlayerName(playerid, name, sizeof name);
    format(Query, sizeof Query, \"SELECT * FROM `player_joins` WHERE ic_name = \'%s\' AND (NOW() - join_time) < 120 \", name);
    mysql_query(mysql,Query);
    if( cache_get_row_count(mysql) > 0)
    {
        format(Query, sizeof Query, \"DELETE FROM `player_joins` WHERE ic_name = \'%s\'\", name);
                mysql_query(mysql,Query);
        return 1;
    }
        else
        {
                format(Query, sizeof Query, \"DELETE FROM `player_joins` WHERE ic_name = \'%s\'\", name);
        mysql_query(mysql,Query);
            return 0;
        }
   
}
 
public OnFilterScriptInit()
{
        mysql = mysql_connect(\"127.0.0.1\",\"root\",\"kliens\",\"\");
        if(mysql) printf(\"Adatbázishoz való csatlakozás sikeres!\");
        return 1;
}
public OnPlayerConnect(playerid)
{
        if( IsPlayerConnectWithLauncher(playerid) )
        {
       
        }
        else
        {
            Kick(playerid);
        }
        return 1;
}

 
A segítségeket előre is köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 02. - 18:36:07 írta RusH. »

Mysql verzió átírása.
« Válasz #1 Dátum: 2015. Március 05. - 14:28:05 »
0
Korábbi verziónál az a probléma, hogy nem teljesen ugyan azok a funkciók vannak benne mint a jelen verziónál. És lehet, hogy akkor újra kell írni azt a bizonyos rendszert/szkriptet amihez van a MySQL adat tárolás.

Mysql verzió átírása.
« Válasz #2 Dátum: 2015. Március 05. - 18:39:41 »
0
De ezt a scriptet nem tudnád nekem átírni r7-es verzióra ?
Előre is köszönöm!

Mysql verzió átírása.
« Válasz #3 Dátum: 2015. Március 05. - 18:44:41 »
0
Én azt hittem, hogy te akarod át írni, és csak ötleteket vársz.

Mysql verzió átírása.
« Válasz #4 Dátum: 2015. Március 05. - 18:54:25 »
0
Az a baj hogy én nem tudom átírni mer már próbálkoztam vele :(

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Mysql verzió átírása.
« Válasz #5 Dátum: 2015. Március 05. - 21:20:54 »
0
Nem értelek téged Toretto... Témák óta rögeszmésen ragaszkodsz a rohadt régi, elavult R7-hez. Amely szerintem még nehezebb is, pedig én is egy ideig mellette tettem le a voksomat. Ha pedig R39-3-ra meg tudod írni azt, amit szeretnél, miért akarsz visszatérni R7-hez? Hisz ott van az agyadban az R39-3-hoz szükséges kis tudás.

Mysql verzió átírása.
« Válasz #6 Dátum: 2015. Március 06. - 07:04:39 »
0
Mer egy teljes módot nem tudok átírni r39-re annyira azért én sem értek hozzá sajnos :( És mivel a módom r7-et használ így ezt a scriptet is r7-re akarom tenni hogy működjön is. De mivel az r7-hez nem értek így ezért kértem a ti segítségeteket hogy valaki áttudná-e nekem ezt a scriptet r7-es verzióra írni.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Mysql verzió átírása.
« Válasz #7 Dátum: 2015. Március 06. - 07:07:55 »
0
Nem akarok kötekedni de szerintem próbálj meg 0 -ról módot írni, sokkal többet tanulsz és saját magadnak megépíted a módot így mindent fogsz tudni hol mi van a módban. Soha sem késő elkezdeni.  :whistle:  :thumbsup:

Mysql verzió átírása.
« Válasz #8 Dátum: 2015. Március 06. - 07:10:20 »
0
Hát igazad van de ebben az egyben miért nem segít nekem senki ? :O Nem azt kértem hogy egy módot írjatok nekem hanem csak ezt a scriptet kéne r7-es verzióra írni :D

Mysql verzió átírása.
« Válasz #9 Dátum: 2015. Március 06. - 07:46:18 »
0
Idézetet írta: Dfoglalo date=1425586854\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52938\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nem értelek téged Toretto... Témák óta rögeszmésen ragaszkodsz a rohadt régi, elavult R7-hez. Amely szerintem még nehezebb is, pedig én is egy ideig mellette tettem le a voksomat. Ha pedig R39-3-ra meg tudod írni azt, amit szeretnél, miért akarsz visszatérni R7-hez? Hisz ott van az agyadban az R39-3-hoz szükséges kis tudás.
 
Ezért
 

Nem akarok kötekedni de szerintem próbálj meg 0 -ról módot írni, sokkal többet tanulsz és saját magadnak megépíted a módot így mindent fogsz tudni hol mi van a módban. Soha sem késő elkezdeni.  :whistle:  :thumbsup:
 
[/quote]
Nagyon igaza van...
Ha haza érek megnézem neked ha gondolod de már rá nézesre se tetszik ez a cuccos...
viszont
Használj R39 es plugint mert JOBB, ha szívni akarsz akkor próbálkozz r39 es plugint hasznalok en is es kb fejbol megtudnam tablet irni ezt a cuccost.. az r7est megnézem előtte hogy is van....
Tipp: írj magadnak módot, pont azzal az indokkal amivel én is csinálom.. (26202 sor)
Indok: Kizárólag fejlődés miatt...
Megéri hidd el

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Mysql verzió átírása.
« Válasz #10 Dátum: 2015. Március 06. - 14:06:15 »
0
Azért nem nagyon írja át senki, mert egy; nem nagyon van ember, aki ért ahhoz az őskövülethez, kettő; nem lehet csak úgy átírni, mivel a minden nyelben használatos MySQL utasításokon kívül gyakorlatilag minden mást le kéne cserélni valami R7-es s*@rra és rádobni még vagy 15-20sor. Viszont ha se 7, se 39 nem megy, akkor hogy a fenébe foglalkozol te 7-es móddal és hogy sikerült a 39-es kódot megírnod? Basszus, nem nagy cucc egy módot átírni, két verzió között, ha az újabbara írod átt. Gyerekjáték az egész. Fájlmentésről sem nehéz átírni, ezt friss, néhány napos tapasztalatból mondom. Szóval nehogy már R39-3-ra ne sikerüljön átírni az alapból MySQL-os mentést. Hajrá.

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Mysql verzió átírása.
« Válasz #11 Dátum: 2015. Március 06. - 18:09:17 »
+1
Én bízom abban, hogy te is át tudod írni a szervered mysql verzióját. Segítségedre ajánlom kzyn leírását róla amit itt tekinthetsz meg: http://sampforum.hu/index.php?topic=53610.0

Mysql verzió átírása.
« Válasz #12 Dátum: 2015. Március 06. - 19:36:21 »
0
Ezt már néztem de nekem ezzel sem ment :(

Mysql verzió átírása.
« Válasz #13 Dátum: 2015. Március 07. - 12:18:08 »
0
new query[128];
format(query,sizeof(query),\"SELECT * FROM `player_joins` WHERE ic_name = \'%s\' AND (NOW() - join_time) < 120 \", name);
mysql_tquery(sql,query,\"connect\",\"i\",playerid);
public connect(playerid)
{
new nums,fields;
cache_get_data(nums,fields);
if(nums)
{
format(query, sizeof(query), \"DELETE FROM `player_joins` WHERE ic_name = \'%s\'\", name);
mysql_tquery(sql,query,\"\",\"\");
//Ha van
}
else
{
format(query, sizeof(query), \"DELETE FROM `player_joins` WHERE ic_name = \'%s\'\", name);
mysql_tquery(sql,query,\"\",\"\");
//Ha nincs
Kick(playerid);
}
}

 
Ez így nézne ki R39 es cuccban...
Viszont az a helyzet.. hogy ha nincs olyan tábla akkor miért akarsz törölni????
Tehát ha a lekérdezés találatot kap akkor megértem..
De ha nincs akkor miért kell???


[R7 esbe meg nem írnám meg neked csak ha nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon  kell....]
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 07. - 14:27:40 írta ƒlaﻛh »

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Mysql verzió átírása.
« Válasz #14 Dátum: 2015. Március 07. - 12:42:31 »
0
Hirosi, Toretto kódja is R39-ben van, de ne zavarjon. Te csak túlbonyolítottad. Felesleges a tquery, a törléseknél főleg. De amúgy mindenhol. Törölni azért kell a sort, ha nincs találat, mert azzal a névvel lehet sor, csak éppen nem azzal a feltétellel, hogy a játékos a megadott csatlakozási időn belül legyen, ezért az else ág fut majd le.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal