Szerző Téma: Cappsy újra itt van, csak nyugi :3  (Megtekintve 5761 alkalommal)

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Dátum: 2015. Március 01. - 22:06:07 »
+5

Sziasztok!
Mielőtt még valaki elkezdeném a szokásos: \'Milyen gáz\',\'Vicc az egész\'.. Beszólásokat, olvassátok el amit írok.
Nos, nemrégiben, én lemondtam adminisztrátori rangomról, ez bár egy kicsit ködösen történt de leírtom, hogy miért (mivel csak ezek után lesz érthető az, hogy miért jöttem vissza..),
A lényeg az, hogy adminként sajnos nem érteztem magam csapatba, a moderátorokon kivűl társam nem volt, és a vezetőségiekkel a kommunikációnk majdhogynem nulla volt...
Nem csak a kommunikácó, de a bizalom is sok problémát okozott, ugyanis mivel egy vezetőségi se volt nagyon kommunikatív, így sok dolgoban nem bíztak meg bennem..
Ezek miatt én úgy éreztem, hogy értelmetlen adminnak maradnom, és lemondtam..
A lemondásomat követően, hát érdekes dolgok történtek.. A staff, megint gyenge lett és a stabilitás kb a nullával lett egyenlő.
Csabi, nekikezdett a fejlesztésnek, ami szintén labilis dolog, és koránse lehet tudni, hogy mi sül ki belőle.. Pláne így, hogy a staff a lábán se tud megállni.
Ezért, Csabinak felajánlottam azt a lehetőséget, hogy ameddig ő az új fórumot fejleszti, addig én visszajövök ismét kék ként, és a fórumot egyenesbe próbálom tartani, hogy neki ezzel ne legyen problémája.
Úgy érzem, ha most maradna a jelenlegi felállás, mire elkészülne az új fórum addigra lehet megcsuklana a közösség..(lásd: 1 admin és 1 moderátor tart rendet)..
Először is, biztosítok mindenkit, hogy a staff labilitását megoldjuk, és felhívom a figyelmet arra hogy hamarosan moderátor felvétel lesz hírdetve..
Továbbá  átszervezésekre is lehet számítani emiatt persze.. Erről most nem beszélek tágabban :).
 
 
További jó fórumozást és szép estét.

Cappsy , újra nyeregben!

Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #1 Dátum: 2015. Március 01. - 22:08:50 »
0
Milyen gáz..
Vicc az egész... -.-


Üdv újra itt <3

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #2 Dátum: 2015. Március 01. - 22:29:54 »
+4
Elolvastam és gáz, vicc az egész.

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #3 Dátum: 2015. Március 01. - 22:40:39 »
+2
Sok sikert.

Nem elérhető CMike

  • 332
  • FB.COM/sampdayrpg
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #4 Dátum: 2015. Március 01. - 22:48:47 »
+3
Úgy állítod be a dolgot, mintha nélküled egyszerűen elbukna az egész fórum..mintha valami kulcsember lennél... semmi probléma nincs mióta elmentél.. ezzel pedig jól lenézted a többi csapattagot...
Tiszta gáz..ez egy vicc...
Egy új project-en dolgozom!
server28.clans.hu:7793
FB.COM/UJSAMP

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #5 Dátum: 2015. Március 01. - 23:11:12 »
0
Idézetet írta: CMike date=1425246527\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52937\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Úgy állítod be a dolgot, mintha nélküled egyszerűen elbukna az egész fórum..mintha valami kulcsember lennél... semmi probléma nincs mióta elmentél.. ezzel pedig jól lenézted a többi csapattagot...
Tiszta gáz..ez egy vicc...
 
ŐŐ? Nem, nem kevésbé vagyok fontosabb bármely staff tagnál, szimplán a lemondásom miatt megtört az egyensúly.. Ez logikus.. Pótolni nehéz az adminokat mert nincs rá megfelelő ember.. A moderátorok meg így is kevesen voltak, hát még most.. valamint az ő pótlásuk is necces... Így teljesen érthető, nem értem, hogy mi a bajod azzal, hogy egy tényt írtam le.. Mivel tény az, hogy miután én lemondtam, lemondott még egy pár staff tag.. Márpedig, ha  a staff kevés emberből áll, abban az esetben gyenge, ha gyenge a staff, nem tudja a dolgát végezni.. Ha nem végzi a dolgát....
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 01. - 23:16:43 írta Caρρsy »

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #6 Dátum: 2015. Március 01. - 23:12:22 »
+3
Lemondtál, mert annak ellenére, hogy gondoskodtál a fórumról, semmiféle olyan jogkört nem kaptál, ami egy adminisztrátori ranggal jár, majd visszajössz de ugyanúgy nem férsz hozzá a fórumhoz. Hogy van ez? Attól, hogy nem vagy kék, még képes vagy kovácsolni a közösséget. No offense, de magad ellen beszélsz.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 02. - 15:26:34 írta Caρρsy »

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #7 Dátum: 2015. Március 01. - 23:13:42 »
0
Idézetet írta: Ben date=1425245394\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52937\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Elolvastam és gáz, vicc az egész.
 


Milyen gáz..
Vicc az egész... -.-


Üdv újra itt <3
 
[/quote]
 

Ne haragudj, ez nevetséges.
 
[/quote]
\"Építő jellegű kritikát várok.\"

Nem elérhető CMike

  • 332
  • FB.COM/sampdayrpg
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #8 Dátum: 2015. Március 01. - 23:20:09 »
0
Engem nem zavar, hogy ittvagy, sőt! Sok sikert a továbbiakban is, csak nekem ez szemet szúrt.. talán másnak is :D
Egy új project-en dolgozom!
server28.clans.hu:7793
FB.COM/UJSAMP

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #9 Dátum: 2015. Március 01. - 23:22:52 »
0
Idézetet írta: EnterR date=1425247942\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52937\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ez való igaz, magam ellen beszélek, amikor Csabinak leírtam, akkor ezt is hozzácsaptam: Ezzel most röhejessé teszem magam. De lesz*rom... Remélem változik a dolog, Csabit megszállta valami, és dolgozik, szóval, én bizakodom a változásba.. Azért mondtam le mert esélyét se láttam a bizalomadásnak, és a változásnak. Most látom, így amiben tudok segítek
 
Igen magam ellen beszélek, amikor ezt leírtam Csabinak neki is megmondtam: \"Most röhejessé fogom tenni magam\".. Mert én is háznak találom, hogy lemondok, majd vissza, csak random.. De régebben azért mondtam le, mert a változásnak esélyét nem láttam, és mert bizalmat se nagyon kaphattam. Most: Csabi dolgozik, és reményét látom a változásnak.. Így minden tőlem telhetőt megteszek majd :).
 

Engem nem zavar, hogy ittvagy, sőt! Sok sikert a továbbiakban is, csak nekem ez szemet szúrt.. talán másnak is :D
 
[/quote]
Ez van, én se gondoltam volna, hogy visszajövök.. De jobb mintha nem segítenék.

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #10 Dátum: 2015. Március 01. - 23:23:03 »
+4
Ezért, Csabinak felajánlottam azt a lehetőséget, hogy ameddig ő az új fórumot fejleszti, addig én visszajövök ismét kék ként, és a fórumot egyenesbe próbálom tartani[/quote]
Ha Csabi végzett, akkot megint lemondasz? :DDDDD

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #11 Dátum: 2015. Március 01. - 23:25:27 »
+1
Idézetet írta: EnterR date=1425248583\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52937\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

Ezért, Csabinak felajánlottam azt a lehetőséget, hogy ameddig ő az új fórumot fejleszti, addig én visszajövök ismét kék ként, és a fórumot egyenesbe próbálom tartani
Ha Csabi végzett, akkot megint lemondasz? :DDDDD
 
[/quote]
Najóentermenjinnen:D

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #12 Dátum: 2015. Március 02. - 01:43:36 »
+4
Idézetet írta: Ben date=1425245394\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52937\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Elolvastam és gáz, vicc az egész.
 


Milyen gáz..
Vicc az egész... -.-
 
[/quote]
 

Ne haragudj, ez nevetséges.
 
[/quote]
 

Najóentermenjinnen:D
 
[/quote]
Most ezt tényleg úgy írtad volna le mintha te tudnád megmenteni a fórumot a haláltól és a sötét oldaltól. Nem akarok kötekedni, de nézd meg a fenti beidézett hozzászólásokat, ezzel te soha nem fogsz békességet és több fórumozót felhozni ide. Szerinted ez jó, hogy minden héten több moderátori felvétel lesz? Szerintem meg nem.. A fórumozóknak nem a rangokat kell nyújtani hanem a játékokat és az eseményeket ami megfogná őket illetve egy olyan adminisztrátort aki normálisan is tudja vezetni a fórumot, kilépés nélkül. Rendben, én is lemondtam de nekem megvolt az okom arra és leírom itt is. Igen, vissza akartam menni újra, de szerintem sokat segítettem volna nektek abban, hogy a fórumozók kívánságait teljesítsük. Ez nem pálya, hogy mindig felvesztek új moderátorokat majd kiléptek mert meguntátok. Nézzünk egy példát.. 2009 óta fórumozó vagyok. Csabeszt sokan baszogatták és nem adta fel és még mindig próbálja a fórumot csinálni, nem saját magáért hanem mi értünk. Engemet meg nem érdekel a rangok.. felőlem ne vegyetek vissza nekem ez is jó, de szerintem a fórumon sokan nem fogják elvállalni a plusz melót, főleg amikor látják, hogy a közösség vezetősége is játszik és napról napra kilép. Ha jó fórumot akarsz akkor új szabályok kellenek és olyan dolgokat kellene javítani amiket a fórumozók nem szeretnek a fórumon.
Bocsi Cappsy, de ez tényleg nevetséges és úgy látszik, hogy te sem tudod mit szeretnél a fórummal. Nekünk olyan ember kell akiben tudunk bízni és aki nem lépnek ki napról napra.

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #13 Dátum: 2015. Március 02. - 05:40:46 »
+5
Nem kötekedésből kérdem, tényleg kíváncsi vagyok: Hogyan akarsz segíteni a fórumon, ha még azt se tudod eldönteni, mi akarsz itt lenni?

Nem elérhető Ádih

Cappsy újra itt van, csak nyugi :3
« Válasz #14 Dátum: 2015. Március 02. - 06:23:45 »
0
Még új vagyok a közösségben így annyira nem tudok rólad véleményt mondani viszont szerintem jó, hogy próbálsz segíteni  :)

Sok sikert.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal