Szerző Téma: Saját szerver kliens  (Megtekintve 5087 alkalommal)

Saját szerver kliens
« Dátum: 2015. Március 01. - 12:15:15 »
+4

Szerver kliens
Fájl letöltéssel
Üdv mindenkinek! Megosztom veletek a volt szerveremhez készített \"patcher\" klienst. A játékosok le tölthetnek/le kell tölteniük a szerver fájlokat, mielőtt csatlakoznak a szerverre. Kikerülni nem lehet, mert jelszóval véded le a szervert, és a kliens automatikusan írja be a jelszót. :)
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/150301/client_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]
\"client2_www.kepfeltoltes.hu_.png\"
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/150301/client3_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]
Sok sikert a továbbfejlesztéshez!
Letöltés -> \"download-button.png\"
\"width=500http://kepfeltoltes.hu/150301/kas_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]
 

Eredeti készítő: Alimşah Yıldırım
Tutorial link (VB): https://www.youtube.com/watch?v=E3UjctZ6Mq4
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 21. - 20:38:29 írta anGeL »

Saját szerver kliens
« Válasz #1 Dátum: 2015. Március 01. - 14:06:31 »
0
(Átnéztem a forráskódot notepad++-al és nem találtam benne gépre kártékony kódot.)


Nekem tetszik főleg a registry-be való írás megoldása de kicsit furcsa,h a Form1-be Angulul írtál mindent a Form2-be pedig magyar minden. Lehetne egységesebb is a nyelv használata. Adok rá egy +-t. Valakinek még biztos jól jön.

Saját szerver kliens
« Válasz #2 Dátum: 2015. Március 01. - 14:07:58 »
0
Idézetet írta: Peter date=1425215191\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52929\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
(Átnéztem a forráskódot notepad++-al és nem találtam benne gépre kártékony kódot.)


Nekem tetszik főleg a registry-be való írás megoldása de kicsit furcsa,h a Form1-be Angulul írtál mindent a Form2-be pedig magyar minden. Lehetne egységesebb is a nyelv használata. Adok rá egy +-t. Valakinek még biztos jól jön.
 
Az igazság az, hogy már úgy se kell nekem, úgyhogy kiraktam hivatalos fórumra is, és oda angolul, ezekszerint maradt benne magyar is  :innocent:
Köszönöm szépen ! És remélem valakinek jól jön :)

Saját szerver kliens
« Válasz #3 Dátum: 2015. Március 01. - 16:05:12 »
+1
Eléggé sok rossz megoldást alkalmaztál. Ami egyből szembetűnt már a képek és Peter hozzászólása alapján. Az, hogy registry-ben nyúlkáltál, amivel nem is lenne baj, de ha már tudod a registry-be való írás módját akkor egyszerűbb lett volna kiolvasni onnan a San Andreas telepítési helyét is.
 

If My.Computer.Network.IsAvailable = False Then
            MsgBox(\"Nincs internetkapcsolat!\", MsgBoxStyle.Information, \"SeeRPG\")
        Else
            samp = New WebClient
            samp.DownloadFileAsync(New Uri(\"http://files.littlewhiteys.co.uk/get/sa-mp-0.3x-R1-2-install.exe\"), TextBox1.Text)
        End If

 
Illetve ilyen kódokat ne használj, mert ez csak az adaptert fogja ellenőrizni, hogy van e csatlakoztatva. Ha például a számítógépen van Hamachi/Virtualbox vagy egyéb olyan program aminek saját adaptere van és netán aktív, akkor a programod azt fogja érzékelni internetkapcsolatnak.
Alapvetően a programnak értelmét sem látom, custom modokat nem lehet vele betölteni ahogy elnézem, csak cheat motor után kutat amit fél perc alatt ki lehet játszani. A szerver kódot meg nagy hiba a forráskódban hagyni(tárolni).  ;)
Spoiler for Coughing*Coughing:

Saját szerver kliens
« Válasz #4 Dátum: 2015. Március 01. - 18:04:36 »
0
A tutorial befigyel :D

Nem elérhető DrAkE

  • 2078
    • Profil megtekintése
Saját szerver kliens
« Válasz #5 Dátum: 2015. Március 01. - 18:08:13 »
0
Hát, nem a legjobb megoldás, megnézed milyen paraméterrel van futtatva a gta_sa.exe és meg is van a szerver jelszó, vagy esetleg visszafordítod a programot (főleg miután VisualBasiccel van megoldva még egyszerűen lehetséges is), a program több sebből vérzik, egyik legrosszabb megoldás. Ha már egyedi \"kliens\"-t akarsz akkor fogod csinálsz egy szerver oldali RakNetes plugint, plusz mellé egy RakNetes dll klienst, meghookolsz pár dolgot, jumpokat raksz memóriába és kész is az egyedi kliens, ami még kommunikációra is képes, plusz tudsz hozzáadni dolgokat a GTA-hoz.
Csak szemléltetésképp beinjectáltam a GTA-ba egy dll-t és ezt adja vissza paraméterként:
 
[2015/03/01 19:06:43] Indító parancs: \"D:\\Játékok\\Rockstar Games\\GTA San Andreas\\gta_sa.exe\" -c -n DrAkE -h 127.0.0.1 -p 7777 -z teszteles

Saját szerver kliens
« Válasz #6 Dátum: 2015. Március 01. - 18:17:44 »
0
Köszi az észrevételeket, egy tutorialból csináltam, és egy részét átdolgoztam.
A következő verziónál figyelek a tippjeitekre, ha esetleg van még ötlet, nyugodtan írjátok :)

Saját szerver kliens
« Válasz #7 Dátum: 2015. Március 12. - 20:23:45 »
+1
Milyen jó hogy ez a kliens csak egy edit :) Ezt a klienset egy török fiú csinálta. Eredeti készítő https://www.youtube.com/watch?v=E3UjctZ6Mq4 . Ha már publikálsz vmit tedd fel az eredeti készítőt....

Saját szerver kliens
« Válasz #8 Dátum: 2015. Március 12. - 20:25:54 »
+2
Idézetet írta: ContinezFeat date=1426188225\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52929\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Milyen jó hogy ez a kliens csak egy edit :) Ezt a klienset egy török fiú csinálta. Eredeti készítő https://www.youtube.com/watch?v=E3UjctZ6Mq4 . Ha már publikálsz vmit tedd fel az eredeti készítőt....
 
Te pedig olvasd el a többi hozzászólást mielőtt megteszed a tiedet.

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
Saját szerver kliens
« Válasz #9 Dátum: 2015. Március 21. - 17:07:53 »
0
Idézetet írta: .Adamcha. date=1426188354\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52929\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Milyen jó hogy ez a kliens csak egy edit :) Ezt a klienset egy török fiú csinálta. Eredeti készítő https://www.youtube.com/watch?v=E3UjctZ6Mq4 . Ha már publikálsz vmit tedd fel az eredeti készítőt....
 
Te pedig olvasd el a többi hozzászólást mielőtt megteszed a tiedet.
 
[/quote] Vannak ilyen elmeháborodottak..
Nézegettem ezt a klienst azt hittem valami komoly dolog de tévedtem na de mind1 lényegiben csak csatlakozni lehet vele a szerverre másra nem jó. De valakinek tökéletes hogy vala honnan ki induljon pl én.

Saját szerver kliens
« Válasz #10 Dátum: 2015. Március 21. - 18:58:34 »
+2
VB-ből ne induljon ki senki. Nem rossz programnyelv, egyszerű is nagyon, de maximum saját használatra érdemes írni benne bármit is.

Saját szerver kliens
« Válasz #11 Dátum: 2015. Március 21. - 19:25:45 »
0
C# 4 ever!!!

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Saját szerver kliens
« Válasz #12 Dátum: 2015. Március 21. - 20:38:53 »
+3
[mod]Eredeti készítő neve, és a tutorialhoz a link kirakva a főposztba.[/mod]

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
Saját szerver kliens
« Válasz #13 Dátum: 2015. Március 22. - 18:03:30 »
+1
Idézetet írta: anGeL date=1426966733\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52929\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Eredeti készítő neve, és a tutorialhoz a link kirakva a főposztba.
 
Szerintem köze nincs a kettőnek egymáshoz még csak nem is hasonlít a kettő vidi alapján nézve. De te tudod.

Saját szerver kliens
« Válasz #14 Dátum: 2015. Március 22. - 19:32:31 »
+1
Idézetet írta: ZSOLTI99 date=1427043810\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52929\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Eredeti készítő neve, és a tutorialhoz a link kirakva a főposztba.
 
Szerintem köze nincs a kettőnek egymáshoz még csak nem is hasonlít a kettő vidi alapján nézve. De te tudod.
[/quote]
Dehogynem. Elég a deklarációkra ránézni. Látható, hogy ebben a programban ugyanaz lett használva ami a videóban is fel van tüntetve és nem mindennapi megnevezésekről beszélünk.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal