Szerző Téma: A fórum új irányt fog felvenni!  (Megtekintve 6136 alkalommal)

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Dátum: 2015. Február 23. - 17:54:26 »
+7
Tudom, utáltok, de azért írok már ide.  :$
Téved az, aki azt hiszi, hagyom a fórumot tönkremenni! Szomorú, hanem szomorú, sajnos - nem sajnos (kinek mi ) még mindig itt vagyok.
Nem fogom a fórum 8 évét semmibe venni.. Túl sok miden volt ( van ) itt ahhoz, hogy félvállról vegyem! Azért, mert ide jutott a fórum az utolsó 2 év alatt ( köszönhetően annak, hogy Chuck és Én elmentünk ) még nem jelenti azt, hogy ennek a folyamatnak nem lehet határt szabni.
Mondjuk azt nem hittem volna, hogy ezt nekem kell megtennem, de utánam csak Getleman jött, mint \"vezető\", viszont Ő ebbe nem vágott bele. Utána már nem volt olyan személy, akit a vezetőség alkalmasnak talált volna erre a szerepre. ( ezt nem úgy kell felfogni, hogy nem volt.. hanem hogy mi nem foglalkoztunk annyira a fórummal, hogy találjunk alkalmas személy(eke)t )
Mi hibánk. Talán ezért van most az, ami.. De hogy az utolsó személy is lemondott, aki képes lett volna még \"húzni az időt\" ( igen, Cappsy ) így kénytelen vagyok előrébb hozni a dolgokat. Viszont akkor nem rögtön lesz a változás, hanem hosszadalmasabb/nehezebb úton.
Ugyanis már készül a terv, hogy mi legyen a fórummal. Sőt! Az utóbbi időben elég sokat is gondolkoztam rajta. Csak több problémával is szembe találtam magam, így kicsit visszább kellett lépnem, hogy másikúton, ugyan azt az eredményt tudjam elérni.
Az eredmény az lenne, hogy a fórum közösségét ne a SA-MP határozza meg... mert ahogy a SA-MP - fontos hozzátenni, hogy csak magyarok körében - úgy a fórum is kezd \"kihalni\". Régóta megfigyelhető már ez a tendencia, de senki nem tett semmit.
Semmit!
Aki tehetett volna nem tett, a közösség egy része meg saját maga alatt vágta a fát. Ezt sose fogom megérteni, hogy hogy lehet ilyet tenni egy közösséggel, amelyik már így is \"omladozik\", és instabil lábakon állt belerúgni. Aki ilyet tesz (tett) ne adja már úgy elő, hogy ő valami megmentő! Ez kurvára nem az... ez csak közösség rombolás!
Nem kell itt mártírkodi, azt nem itt kell... Meg forradalmat kirobbantani. Égne a pofámról a bőr, ha ilyet tennék. Mindegy.. nem fogom őket minősíteni.
Ez is egy korszak a fórum életében.. Olyan, mint a miénkben egy betegség. Orvosoljuk!


A közösség már tényleg nem az, ami régen volt. Hiányzik az a kemény mag, amire eddig építettünk. Így nincs mire építeni, felesleges is törni magunkat. Itt már csak az jöhet szóba, hogy a fórum nyit más témák felé és ezzel új közösségnek adhat otthont. Nem arra kell gondolni, hogy a mostanit semmibe vesszük, de ezt a csekély létszámú ( számok ezt igazolják ) család(!) már nem tud tovább gyarapodni a fórum keretei miatt.
Sajnos elértük azt, hogy a fórum nem tud minden igényt kielégíteni, ezért az emberek kénytelenek tovább állni, mert nem találnak érdekes dolgot az oldalon, a SA-MP pedig már unalmas. ( mondjuk, utóbbin lehet változtatni )
A fórum nagy ereje már amúgy se a SA-MP.. Ha egy grafikonon ábrázolni kéne a fórum témáját, akkor elég színes lenne.. vagyis nem egyszínű, ami ugye a SA-MP lenne. Ez azt jelenti, hogy a fórumnak megadatott az a lehetőség, hogy a temérdek információ miatt más témákat is felkaroljon.
Ha megnézzük, a tagok száma alacsony.. az újonnan érkezők (többnyire vendégek) száma magas.. Jó, lehet nem az eget verdesi, viszont ebből arra lehet következtetni, hogy a fórum még nem halott. Aki mást mond, az hazudik!
Ebbe fogok belekapaszkodni és szakítok végre a SA-MP korlátaival.. Mára az egész fórum mehetne egy kategóriába, amekkora érdeklődés övezi :D Na, de nem ez a lényeg.
Két lehetőség áll fenn az oldal számára.. Vagy megtartja a mostani formáját és szééép lasssan de biztosan a feledés homályába fog jutni ( azt nem várjuk meg.. akkor már nem fizetjük ki a tárhelyet xd ), vagy kénytelen lesz a 8 éves múltját hátrahagyni és nyitni egy új, szélesebb és jobb felé.
Az már a Mi döntésünk, hogy merre.. csak valamerre.  :)

Nem elérhető b1s

  • 2212
  • Faszidegbénulás
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #1 Dátum: 2015. Február 23. - 18:11:10 »
+2
na végre valami jó ötlet. xd

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #2 Dátum: 2015. Február 23. - 18:14:16 »
0
Remélem a fórum felfelé, és nem ellenkezőleg fog haladni a továbbiakban..
Én örülök, hogy történik valami, sajnálom, hogy különösebben nem tudok részt venni benne. Meg azt is, hogy nem volt lehetőségem ezt megcsinálni. A lényeg ugyan az, és a végeredmény is lehetőleg :).

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #3 Dátum: 2015. Február 23. - 18:16:48 »
+2
Végre valami..

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #4 Dátum: 2015. Február 23. - 18:18:47 »
+1
Jó ötlet és már ideje volt/van/lesz váltani.
Szerintem az, hogy a fórumon mivée fog átalakulni az ne csak a \"Vezetőségen\" múljon hanem az itt lévő \"közösségen\" is. Mivel lehet, hogy olyan irányt vesztek fel ami a \"közösség\" felének tetszeni fog marad a másiknak meg nem és egyre jobban \"elhanyagolja\" a dolgokat. Természetesen nem tudom mi a tervetek, hogyan akarjátok pontosan ezt. Az utolsó véleményt csak ezalapján a leírás alapján írtam.

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #5 Dátum: 2015. Február 23. - 18:22:38 »
0
Hát már tényleg kéne valami, mert a fórum nagyon a halálán van.

Nem elérhető Brand

  • 273
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #6 Dátum: 2015. Február 23. - 18:38:12 »
0
Nagyon jelentős változás kéne ahoz ,hogy élvezhető legyen a fórum.

A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #7 Dátum: 2015. Február 23. - 18:39:34 »
+1
Érdekes , kíváncsi leszek
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető rowel

  • 599
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #8 Dátum: 2015. Február 23. - 18:57:01 »
0
hajrá

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #9 Dátum: 2015. Február 23. - 19:07:41 »
+1
Remélem nem zár be az oldal nagyon szeretem az oldalt és sok mindent tanultam az oldalon és a társaságtól.!

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #10 Dátum: 2015. Február 23. - 19:11:03 »
0
Idézetet írta: Hörry date=1424711927\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52804\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Jó ötlet és már ideje volt/van/lesz váltani.
Szerintem az, hogy a fórumon mivée fog átalakulni az ne csak a \"Vezetőségen\" múljon hanem az itt lévő \"közösségen\" is. Mivel lehet, hogy olyan irányt vesztek fel ami a \"közösség\" felének tetszeni fog marad a másiknak meg nem és egyre jobban \"elhanyagolja\" a dolgokat. Természetesen nem tudom mi a tervetek, hogyan akarjátok pontosan ezt. Az utolsó véleményt csak ezalapján a leírás alapján írtam.
 


Az már a Mi döntésünk, hogy merre.. csak valamerre.  :)
 
[/quote]
A \"Mi\"-t a fórumra értettem, nem a vezetőségre. :)

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #11 Dátum: 2015. Február 23. - 19:36:02 »
0
Idézetet írta: CasHiis date=1424715063\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52804\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Jó ötlet és már ideje volt/van/lesz váltani.
Szerintem az, hogy a fórumon mivée fog átalakulni az ne csak a \"Vezetőségen\" múljon hanem az itt lévő \"közösségen\" is. Mivel lehet, hogy olyan irányt vesztek fel ami a \"közösség\" felének tetszeni fog marad a másiknak meg nem és egyre jobban \"elhanyagolja\" a dolgokat. Természetesen nem tudom mi a tervetek, hogyan akarjátok pontosan ezt. Az utolsó véleményt csak ezalapján a leírás alapján írtam.
 


Az már a Mi döntésünk, hogy merre.. csak valamerre.  :)
 
[/quote]
A \"Mi\"-t a fórumra értettem, nem a vezetőségre. :)
 
[/quote]
Ezesetben megsem szólaltam :)

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #12 Dátum: 2015. Február 23. - 20:08:29 »
+1
Nem fog történni változás. A változás már régen megtörtént, a fórum átalakult.
Csupán az a rész jött el, hogy \"odafent\" is beletörődtek ebbe.

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #13 Dátum: 2015. Február 23. - 20:20:17 »
0
Idézetet írta: Ben date=1424718509\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52804\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Nem fog történni változás. A változás már régen megtörtént, a fórum átalakult.
Csupán az a rész jött el, hogy \"odafent\" is beletörődtek ebbe.
 
Szomorú :D Ha az ember optimista, tudja hogy mindig van kiút és lehetőség, csak meg kell találni a hozzávezető utat.
Ne mondja nekem azt senki, hogy ez az oldal egyenlő a nullával. Mert abból nehéz felállni, de még egyáltalán nem tart ott.

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
A fórum új irányt fog felvenni!
« Válasz #14 Dátum: 2015. Február 23. - 20:25:33 »
+2
Nem egyenlő a nullával, csupán a tulajdonosai eddig nem foglalkoztak vele. (remélem, hogy most kezdeni fogsz valamit az egésszel)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal