Szerző Téma: Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában  (Megtekintve 2190 alkalommal)

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában
« Dátum: 2015. Február 21. - 20:56:07 »
0
Új adminisztrátor!
Jó estét mindenkinek! Bizonyára már észre vettétek és gratuláltatok is már az új Hupikék törpikének, miközben én írtam és végig gondoltam ezt a a közleményt, szóval nem is húzom tovább, köszöntsétek az új adminisztrátort, aki nem más mint ƒlaﻛh! Gratulálunk és sok sikert neked!
Mielőtt bárki is kérdezné, nem lesz moderátor, sem adminisztrátor felvétel közeljövőben, kivéve ha netán 1 taggal csökkenne a team.
Változások a szabályzatban
Ahogy látom vannak némi problémák néhány szabályzati ponttal kapcsolatosan, meg egyébként is túl szigorúan vesz lassan mindent, szóval azt hiszem teszek egy próbát és felszabadítok pár pontot, hogy elkerüljünk pár félreértést és panaszokat. Tehát a jelenlegi változások a következők:
Mostantól üzenőfalon lehet használni a 2-3 sornál nagyobb hangulatjelet is, DE! lehetőleg csak egyszer vagy kétszer mérettől függően
Érkeztek olyan jelentések hogy nem jogosan kapta a figyelmeztetést mert nem volt 2 sornál nagyobb a hangulatjel, ezért a döntés úgy esett hogy mostantól lehet használni 2-3 sornál nagyobb hangulatjelet mint például a whacky (ide kattintva megnézheted a whacky hangulatjelet), de lehetőleg csak egyszer egy üzenetben. Másodpercenkénti ismételgetés esetén 20% figyelmeztetésben részesülsz és/vagy üzenőfalról való tiltást.
Mostantól az aláírásodban, profilképeden és/vagy profilodban szabadon feltüntetheted SAMP/MTA szervered adatait.
Mai napokig is látom azt hogy valakinek az aláírásában ott a szerver adatai és nincs elfogadott témája, de ezt helyes döntésnek tartom hogy nem is kerültek ezek mind moderálásra. Megadjuk mindenkinek a lehetőséget arra hogy közzétegye egyedi, akár editelt szerverét a fórumon.
[Kiegészítés] Szerver apróhirdetések
A szerverek fórumában és RP szerverek alfórumában lett indítva és kiemelve egy Apróhirdetés című téma, ahová bárki közzé teheti a szerverét úgy hogy azok nem kerülnek ellenőrzésre, tehát itt rövid leírásért és SAMP szerver adatok kiírásért sem kapsz figyelmeztetést.
Többször is előfordult már témaindítóknál az hogy nem sikerült bővítenie a leírást vagy másolta másét, hozzászólóknál pedig az hogy már akkor hozzászólnak mikor moderátor jóvá sem hagyta, ezért kialakítottuk ezt a megoldást. Ebbe a témába csak SAMP szerver/szervereket lehet közzétenni, véleményt írni a szerverről nem.
Azt hiszem ennyi is, de ne menjetek messzire mert hamarosan lesznek még több változások!
Ha netán lenne kérdésetek, panaszotok, javaslatotok akkor itt megtehetitek.
További szép estét és kellemes hétvégét! :)
Magyar SA-MP Csapat
« Utoljára szerkesztve: 2015. Február 21. - 21:08:05 írta divkn »

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában
« Válasz #1 Dátum: 2015. Február 21. - 21:32:06 »
+2
Cikként adjátok hozzá. :) Gratulálok flashnak, a rangért.
Viszont nem látom az utolsó szabályzatmódosításnak sok értelmét. Emlékezetem szerint, te kérted még Norbi, ezt az aláírásos szabályt, és én iktattam be. Viszont okkal tettük azt amit. Az már más kérdés, hogy nem nagyon lett rá figyelve.. Mert kb behoztuk, de egy moderátor se ellenőrizte csak az elején. A másik, ez az apróhirdetéses dolog, kedvező, a hülyék számára! Persze, szuper, hogy már itt is tudnak hirdetni. De az, aki egy normális elfogadható leírást nem képes elkészíteni, annak nem értem miért kedveztek ilyen lehetőségekkel. Plusz, azzal, hogy még a véleményed se tudod elmondani rátesz egy lapáttal.. Persze, többet kell szívni a moderálással, ha figyelni kell arra, hogy ne veszekedjenek, és hogy  normális legyen a téma. De így meg minden szutyok ilyen olyan mód, aminek értelme tényleg nincsen ki tud kerülni hirdetésbe, úgy hogy még véleményt se fognak tudni nyilvánítani a felhasználók róla, mert nincs engedélyezve!

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában
« Válasz #2 Dátum: 2015. Február 21. - 22:06:06 »
+2
Sok sikert, remélem azért lesz valami visszajelzés a sok jelentett topik, hozzászólás miatt. :D

Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában
« Válasz #3 Dátum: 2015. Február 21. - 22:09:31 »
+1
Annak szerintem tenyleg nincs ertelme , hogy nem figyelik azoknak a leirasat meg nem lehet hozzaszolni se , en ugy vagyok vele , hogy aki nem kepes igenyes , szep leirast kesziteni az nem erdemli meg azt , hogy playerek mennyenek a szerverre , mert latszik mennyire erdekli.... Jo biztos van olyan , hogy nem ert ra boviteni vagy mas ok miatt nem fejezte be , de akkor addig ne kezdjen bemutatni 1szerot amig nincs elegendo ideje. Nekem ez a kis szereny velemenyem.
Viszont a tobbi szabaly modositassal nincs problemam :)
Meg gratulalok Flash-nek az admin rangjahoz. :)
Off: Bocsi az ekezetekert , de telefonrol vagyok.

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában
« Válasz #4 Dátum: 2015. Február 21. - 22:49:11 »
+1
Nem vagyok otthon két napig aztán amikor jobban gépközelbe kerülök megcsap az információáradat. :D Gratulálok flashnek.
A szabályzatmódosításban pedig részben egyet értek Cappsyvel.

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában
« Válasz #5 Dátum: 2015. Február 21. - 23:00:20 »
0
Köszönöm szépen a bizalmat és a lehetőséget!
Viszont ezt szomorúan látom hogy sokatoknak nem tetszik hogy erre a rangra lettem fokozva. Most látom hogy EnteR is lemondott a rangjáról, ennek okát nem tudom, remélem nem miattam hozta meg ezt a döntést, viszont sok sikert szeretnék kívánni neked a továbbiakban!
Remélem a sok ötlet és a csapatmunka továbbra is egy remek közösséget fog tudni kialakítani, de az már érzékelhető, hogy jó úton haladunk!
Még annyit hozzáfűznék, hogy aki valamilyen okból nem tudja elfogadni, hogy elég magas pozícióba kerültem, ezt szeretném megbeszélni az illetőkkel és megoldani a nézeteltérésünket!
Még egyszer köszönöm a bizalmat a Staff illetve a Fórumozók felől is, remélem nem fogok senkinek sem csalódást okozni!
További jó böngészést! :D
« Utoljára szerkesztve: 2015. Február 21. - 23:23:04 írta ƒlaﻛh »

Nem elérhető Sentor

  • 227
  • Cappsy védence :D
    • Profil megtekintése
Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában
« Válasz #6 Dátum: 2015. Február 22. - 08:37:00 »
+1
Az apróhirdetéses részre térve. Ugye nem lesz az, hogy 1 szervert 600 millió trilloszór rakhatják ki, mert akkor az egész egy ganédomb lesz. (Ez még a kulturált megnyilvánulásom)

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában
« Válasz #7 Dátum: 2015. Február 22. - 12:04:23 »
0
Idézetet írta: Sentor date=1424590620\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52757\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

Az apróhirdetéses részre térve. Ugye nem lesz az, hogy 1 szervert 600 millió trilloszór rakhatják ki, mert akkor az egész egy ganédomb lesz. (Ez még a kulturált megnyilvánulásom)
 

Ez a másik, valamint Norbi, azt írta, hogy ellenőrizni nem fogják.. Véleményt nem lehet írni... Tényleg annyi lesz belőle, hogy minden hülye, aki csak emiatt regisztrál, egyszer belép leírja a szerver adatait.. Aztán ha valaki véletlen odatéved, igénytelen szervereket fog látni, sőt mi több a 90% lehet nem is fog futni, mert ugye ellenőrzés nincsen.. Pont azt kéne elkerülni, hogy a kevés ésszel rendelkező, szabályokat nem betartó egyéneket valamilyen módon jó útra térítsük. Nem pedig, lehetőséget adni nekik, kiélni a gyerekkorukat.
Enterrel kapcsolatba meg várható volt számomra, még adminisztrátori időmbe, már jelezte nekem a lemondását, de én \"visszatartottam\", és végül néhány kikötéssel de maradt.. Gondolom, az események, és a lemondásom, már betette neki a keresztet (vagy mást, ugye entúr  :$), és lemondott.. Érthető, hisz anno másodjára is én \"ráncigáltam\", vissza a rangra... Bár ha jól emlékszem, van jelentkező a rangra :)..
« Utoljára szerkesztve: 2015. Február 22. - 12:08:42 írta Caρρsy »

Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában
« Válasz #8 Dátum: 2015. Február 22. - 12:07:18 »
+1
Úgy érzem egyre kevesebb normális szerver fog futni , bárki regisztrál és egyből kiírja a szerver adatait és csá...  :confused:

Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában
« Válasz #9 Dátum: 2015. Február 22. - 12:12:35 »
+1
Idézetet írta: Tamas1324 date=1424603238\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52757\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Úgy érzem egyre kevesebb normális szerver fog futni , bárki regisztrál és egyből kiírja a szerver adatait és csá...  :confused:
 
(Neveket nem mondok) Azokról az emberekről nem is beszélve, aki mindenhez hozzászól, akkor is ha csak egy hajszálnyit kapcsolódik a gondolata a témához, ezzel napi 200 kommentet elérve. Valami olyasmi kéne, hogy az aláírásokat be nem regisztráltak nem látják, így ha pl. Józsi csak benéz az oldalra, nem látja Pista 27910480 hsz-ének aláírását a defensive edit szerveréről.
Hülyeségnek hangzik, remélem valaki felfogja a gondolatmenetem.


Flash, gratulálok a rangodhoz!

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában
« Válasz #10 Dátum: 2015. Február 22. - 12:19:03 »
0
Ez az apróhirdetés nem lett átgondolva szerintem. Felregisztrál valaki, kiírja oda, hogy \"Gyertek fasza szerver [iP]\", és semmi warnt nem kap. Még az sincs megszabva(?), hogy 1x írhatja ki. Nem hiszem, hogy ott majd a tízmillió szerverhírdetés közül moderátorok ellenőrizni fogják, hogy ki hányszor írta oda a szerverét.

Új adminisztrátor és változtatások a fórum szabályzatában
« Válasz #11 Dátum: 2015. Február 22. - 14:19:05 »
0
Idézetet írta: BackUP date=1424603943\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52757\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Felregisztrál valaki, kiírja oda, hogy \"Gyertek f***a szerver [iP]\"
 
Szerintem sem volt jó ötlet, viszont aki felregisztrál, hidd el, hogy nem az Apróhirdetésekhez fog menni. Te elsőre újoncként ott nyitnál témát? Én be sem néznék, csak random nyitnám a témát (az ő gondolkodásmódjukkal)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal