Szerző Téma: [gamemode]Insane roleplay beta  (Megtekintve 1187 alkalommal)

[gamemode]Insane roleplay beta
« Dátum: 2015. Február 16. - 12:18:54 »
+1
Sziasztok , kezdenem ugy hogy,a szerever en vagyok.
Jo nem , lenyeg:insane rp nem istvan safranye , o csak szervert adj.Elkezdtem irni , egy rp modot palinomora blueberryre es ilyen kis falvakra.
Ha meg rpsebbe akarod tenni a szervert akkor varom az otleteket es igenyeket.Folyamatos infokat kaptok majd itt naponta.. :winkkiss:

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
[gamemode]Insane roleplay beta
« Válasz #1 Dátum: 2015. Február 16. - 15:53:02 »
+5
Mit szeretnél?

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
[gamemode]Insane roleplay beta
« Válasz #2 Dátum: 2015. Február 16. - 17:45:40 »
+2
Szerintem jobban teszed, ha újra neki futsz és leírod. Mert ebből szinte semmit se tudtam kiszedni, hogy mit szeretnél.

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
[gamemode]Insane roleplay beta
« Válasz #3 Dátum: 2015. Február 16. - 19:03:05 »
+1
Már ne haragudj de nem igaz hogy nem vagy képes ékezetes karaktert írni.Nem lehet érteni amit akarsz úgy le írtad.
2015 írunk már elvárná az ember hogy normálisan leírjon valami emberek vagyunk tévedünk senki se tökéletes ÉN SE vagyok az.

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
[gamemode]Insane roleplay beta
« Válasz #4 Dátum: 2015. Február 16. - 19:32:14 »
+2
[mod]Ez micsoda? Tudtommal soha nem volt baj az értelmezésemmel, de konkrétan az 5 éves kissrác a szomszédból is jobban fogalmaz. A leírás részről meg annyit, hogy ez édes kevés. Ha már van valami akkor azt mutasd be, vagy legalább ismertesd a terveket, az ötleteket a fejleményeket, de ez így semmi, nem leírás, nem valami közlemény. A témát lockolom, kérlek fogalmazd meg értelmesen, köszönöm a megértésed. [/mod]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal