Szerző Téma: Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!  (Megtekintve 2008 alkalommal)

Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Dátum: 2015. Február 15. - 00:33:43 »
0
A Szerver blueberryben és a környező kis falvakbán játszana , ezt a területet kellene mappolni!
Amit tudok nyújtani , paypal / otps utalás 5000ft értékében , ha jó mappolást csinál!
Ugyen ez vonatkozik a segéd scripterhez is ,de ott többet kell tenni érte!
Minimum: 14 betöltött életév
              - valami egyedi referencia
              - mikrofon
              - ts3/skype

Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #1 Dátum: 2015. Február 15. - 09:55:22 »
+1
És mi a maximum?

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #2 Dátum: 2015. Február 15. - 09:57:48 »
0
A pénz összeggel és az ajánlatokkal nincs gondom.
\"Amit tudok nyújtani , paypal / otps utalás 5000ft értékében , ha jó mappolást csinál!\"
Ha jól gondolom és jól, akkor ezzel a sorral azt akartad tudatni, hogy ha megmappolja és tetszik nektek akkor megkapja a pénzt, ugye?
De, ha éppen nektek nem tetszik az az adott mappolás, az a bizonyos illető pedig sz@rakodik a semmiért több idejét bele ölve a mappba, akkor elkülditek, hogy köszönjük, de.... Viszlát(?)!

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #3 Dátum: 2015. Február 15. - 11:18:29 »
0
Idézetet írta: Thomas -™ • ツ date=1423990668\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52597\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
A pénz összeggel és az ajánlatokkal nincs gondom.
\"Amit tudok nyújtani , paypal / otps utalás 5000ft értékében , ha jó mappolást csinál!\"
Ha jól gondolom és jól, akkor ezzel a sorral azt akartad tudatni, hogy ha megmappolja és tetszik nektek akkor megkapja a pénzt, ugye?
De, ha éppen nektek nem tetszik az az adott mappolás, az a bizonyos illető pedig sz@rakodik a semmiért több idejét bele ölve a mappba, akkor elkülditek, hogy köszönjük, de.... Viszlát(?)!
 
Ott a pont..Ki fogja majd a scripter mappert fizetni te vagy stipike99? stipike arról híres hogy szeret fizetni közbe sehol semmi.

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #4 Dátum: 2015. Február 15. - 11:37:18 »
0
Idézetet írta: ZSOLTI99 date=1423995509\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52597\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


A pénz összeggel és az ajánlatokkal nincs gondom.
\"Amit tudok nyújtani , paypal / otps utalás 5000ft értékében , ha jó mappolást csinál!\"
Ha jól gondolom és jól, akkor ezzel a sorral azt akartad tudatni, hogy ha megmappolja és tetszik nektek akkor megkapja a pénzt, ugye?
De, ha éppen nektek nem tetszik az az adott mappolás, az a bizonyos illető pedig sz@rakodik a semmiért több idejét bele ölve a mappba, akkor elkülditek, hogy köszönjük, de.... Viszlát(?)!
 
Ott a pont..Ki fogja majd a scripter mappert fizetni te vagy stipike99? stipike arról híres hogy szeret fizetni közbe sehol semmi.
 
[/quote]
A \"szeret fizetni közbe sehol semmi\" kifejezésnél inkább javítsunk erre: \"szereti átkúrni az embereket\".

Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #5 Dátum: 2015. Február 15. - 11:45:07 »
0
Idézetet írta: Thomas -™ • ツ date=1423996638\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52597\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 

A pénz összeggel és az ajánlatokkal nincs gondom.
\"Amit tudok nyújtani , paypal / otps utalás 5000ft értékében , ha jó mappolást csinál!\"
Ha jól gondolom és jól, akkor ezzel a sorral azt akartad tudatni, hogy ha megmappolja és tetszik nektek akkor megkapja a pénzt, ugye?
De, ha éppen nektek nem tetszik az az adott mappolás, az a bizonyos illető pedig sz@rakodik a semmiért több idejét bele ölve a mappba, akkor elkülditek, hogy köszönjük, de.... Viszlát(?)!
 
Ott a pont..Ki fogja majd a scripter mappert fizetni te vagy stipike99? stipike arról híres hogy szeret fizetni közbe sehol semmi.
 
[/quote]
A \"szeret fizetni közbe sehol semmi\" kifejezésnél inkább javítsunk erre: \"szereti átkúrni az embereket\".
 
[/quote]héééhahóó ki a fas*om az  a stipike99 ?:\'D
Scripter csak jót tud csinálni , ha működik amit megirt akkor abba nem lehet hiba hogy ne fogadjam el ..-.-\"
A Mapper meg ha rpsen tud mappolni , akkor nem tudok bele szólni... és azt mondani hé haver , kösz hogy elküldted , de nem kell.
Azért nem kellene igy nagy ismeretlenbe ilyen \"bunkóságokat\" állnitani ... mert ez fas*szopóság u.i.:nincs hosszú i betűm
« Utoljára szerkesztve: 2015. Február 15. - 11:46:55 írta rcsbakos2 »

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #6 Dátum: 2015. Február 15. - 11:56:21 »
+1
Ugyebár az Insane \"RolePlay\" szerver tulajdonos Sáfrány István, mivel régi, úgymond \"ismerősöm\", így megvan róla a véleményem. És csak ezért írtam le azokat, amiket. Én semmiféle rossz indulat és f*sszopóság nem volt benne, ahogy te említetted. Nem rólad írtunk, csak megkérdeztük, hogy te fizeted-e ezeket vagy István a tulajdonosa?

Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #7 Dátum: 2015. Február 15. - 12:01:40 »
0
Idézetet írta: Thomas -™ • ツ date=1423997781\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52597\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ugyebár az Insane \"RolePlay\" szerver tulajdonos Sáfrány István, mivel régi, úgymond \"ismerősöm\", így megvan róla a véleményem. És csak ezért írtam le azokat, amiket. Én semmiféle rossz indulat és f*sszopóság nem volt benne, ahogy te említetted. Nem rólad írtunk, csak megkérdeztük, hogy te fizeted-e ezeket vagy István a tulajdonosa?
 
Dear Thomas..:D vár téged Szomór sziegete :D jó nem (dat poén)..:D ő fizeti a szervert , de nem tesz bele semmit , én irom mappolom stb , és nekem ez kicsit sok és megtehetem , hogy fizessek mást , hogy segitsen irni , mert közbe csinálok netes melókat.István segit létrehozni azt a \"közösséget\" akik felakarnak jönni a szerverre , nem ő irányit , és elmondom újra , csak segit , az más hogy vannak azok a 12-16 évesek akik beveszik ezt a butaságot , hogy kapsz admint , ha küldesz pénzt , meg lehetsz velem tulaj , az a ti butaságotok ha el is hiszitek neki...:\'D főleg hogy van amikor az apuka küldi el neki , a szerverbe senki nem fizetett bele igy, a ts3at hozta össze ilyen módon.!
De nem célom vele marad, megakarom irni a módot , és új szervert bérelni!
Nem akarok senkivel itt vitázni!

Légyszives engem vegyetek figyelembe , ne István tevékenységét !

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #8 Dátum: 2015. Február 15. - 12:06:44 »
+1
Én nem veszekedtem hanem csak leírtam a véleményemet. Bár így már minden világos. :)

Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #9 Dátum: 2015. Február 15. - 13:29:17 »
0
Ez már átment OFF-ba, és már csak személyeskedésről van szó. Ez a téma engem nem győzött meg, és inkább el hátrálok ettől. Köszönöm, de nem!

Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #10 Dátum: 2015. Február 15. - 22:37:49 »
0
Idézetet írta: Gregor date=1424003357\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52597\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ez már átment OFF-ba, és már csak személyeskedésről van szó. Ez a téma engem nem győzött meg, és inkább el hátrálok ettől. Köszönöm, de nem!
 
Saját megítélésed!.

Nem elérhető Flash

  • 5726
  • (っ◕‿◕)っ
    • Profil megtekintése
Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #11 Dátum: 2015. Február 16. - 13:18:12 »
0
[gmod]Bővítsd a leírást.[/gmod]

Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #12 Dátum: 2015. Február 16. - 14:04:44 »
+1
Idézetet írta: ƒlaﻛh date=1424089092\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52597\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Bővítsd a leírást.
 
Mivel is bővítsem ? minden benne van...

Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #13 Dátum: 2015. Február 16. - 20:36:05 »
0
Idézetet írta: rcsbakos2 date=1424091884\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52597\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Bővítsd a leírást.
 
Mivel is bővítsem ? minden benne van...
[/quote]
Például azzal, hogy mit mappoljon az illető.

Nem elérhető nyomo

  • 159
    • Profil megtekintése
Insane roleplay Mappert és segéd scriptert keres!
« Válasz #14 Dátum: 2015. Február 16. - 21:19:04 »
0
Te minek maradsz olyan emberrel aki behúzza a játékosokat? Ez téged is minősít. Milyen játékosokra számítasz így? Még rp szerver..., oda emberek kellenek, nem szélhámosok.
Ha 5000 Ft-ot rászánnál mappolásra, egy szerót is tudnál magadnak bérelni.
Ez szerintem csak link, kamu, reklám, menőmanó, stb. Ami itt kikerekedett téma, az már nem üti meg a sampfórum mércéjét. Ilyen berántós embereket el kéne tessékelni. Én még ilyet nem hallottam.
Azért sok sikert, nagy jövő áll a szerver előtt, ne add fel. Minél több időt és pénzt ölj bele.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal