Szerző Téma: Melyik játékot válasszam?  (Megtekintve 2653 alkalommal)

Nem elérhető rowel

  • 599
    • Profil megtekintése
Melyik játékot válasszam?
« Dátum: 2015. Január 26. - 13:54:55 »
0
Hello.
Fontos döntés előtt állok, kiszemeltem két játékot, ami a CS:GO, valamint a Battlefield 4.Ki mit javasol, melyiket vásároljam meg?

Melyik játékot válasszam?
« Válasz #1 Dátum: 2015. Január 26. - 13:56:33 »
+1
Mondtam már hogy BF4 !!!   :wag:
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Melyik játékot válasszam?
« Válasz #2 Dátum: 2015. Január 26. - 14:04:41 »
0
CS:GO Ha olyan játékos vagy aki pénzt is szeretne keresni és nincs erős géped.
BF4 ha van egy erős géped és szeretsz taktikázni, mivel CSGO-ba csak normális csapattal tudsz valamit produkálni, itt valamivel könnyebb.

Melyik játékot válasszam?
« Válasz #3 Dátum: 2015. Január 26. - 14:18:04 »
0
Mind a két játék megfelelő választás. Bár nem tudom mely játéktípusokat szereted, de nekem mind a két játék be jön. Mind a két játékban fontos a taktika, viszont csak a CS:GO-ban van az, hogy csapat össze tartás, ami az a baj hogy nincs meg. BF4-el még nem játszottam csak képeket, és videókat láttam. A döntés a tiéd!

Melyik játékot válasszam?
« Válasz #4 Dátum: 2015. Január 28. - 12:43:21 »
0
Ha cs:go-t választod akkor csak csapatban! Miért is? Van sok olyan troll és noob ember aki lőni sem tud...

Melyik játékot válasszam?
« Válasz #5 Dátum: 2015. Január 28. - 20:22:30 »
+1
Idézetet írta: Boston_George date=1422445401\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52313\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Ha cs:go-t választod akkor csak csapatban! Miért is? Van sok olyan troll és noob ember aki lőni sem tud...
 
Általában aki nem tud lőni az nemrég kezdte.. Valahol el kell kezdeni nem? Annyira bírom ezeket az embereket akik szerint aki rosszabb náluk az bot, aki jobb annak meg nincs élete..

Melyik játékot válasszam?
« Válasz #6 Dátum: 2015. Január 28. - 20:28:16 »
+1
Idézetet írta: Hulkster date=1422472950\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52313\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Ha cs:go-t választod akkor csak csapatban! Miért is? Van sok olyan troll és noob ember aki lőni sem tud...
 
Általában aki nem tud lőni az nemrég kezdte.. Valahol el kell kezdeni nem? Annyira bírom ezeket az embereket akik szerint aki rosszabb náluk az bot, aki jobb annak meg nincs élete..
[/quote]
Tipikus kisgyerek logika
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető $JOE$

Melyik játékot válasszam?
« Válasz #7 Dátum: 2015. Január 28. - 20:48:34 »
0
Bf4-re nehezebb ráunni, csgo-ban sok a troll. Ha haverokkal tudsz játszani go-t, akkor a cs jobb, viszont szerintem a bf szériák egyedül is kurva izgalmasak. Szerintem bátölfild jobb választász.
Még egy elfogadható singleplayere is van. :D

Melyik játékot válasszam?
« Válasz #8 Dátum: 2015. Január 28. - 21:27:34 »
0
rowel, amint mondtam, kitagadlak ha CS:GO-t veszel, mert ha lesz jó gépem akkor tudunk menni squadban martinnal, meg veled.

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Melyik játékot válasszam?
« Válasz #9 Dátum: 2015. Január 28. - 21:46:03 »
+2
BF-et vegyél és csapassuk (  ͡° ͜ʖ ͡°  )

Melyik játékot válasszam?
« Válasz #10 Dátum: 2015. Január 29. - 11:12:39 »
0
Idézetet írta: Hulkster date=1422472950\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52313\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Ha cs:go-t választod akkor csak csapatban! Miért is? Van sok olyan troll és noob ember aki lőni sem tud...
 
Általában aki nem tud lőni az nemrég kezdte.. Valahol el kell kezdeni nem? Annyira bírom ezeket az embereket akik szerint aki rosszabb náluk az bot, aki jobb annak meg nincs élete..
[/quote]
Nem úgy mondom, hanem ha felhúzza magát sheriffbe pl. és ott van hogy egyedül megy mm-ezni, lehet hogy csak boostolt szar csapattársakat kap. Erre mondtam

Melyik játékot válasszam?
« Válasz #11 Dátum: 2015. Február 05. - 16:02:48 »
0
Én már lassan 300. órámat húzom le CS:GO-ba. Szóval azt csak akkor ajánlom,hogy ha NAGYON türelmes vagy! Néhány példa:
-Ha versenygőbe vagy nem mehetsz el amikor akarsz.
-Ha van 4 orosz fasz vagy 1 csapatba lévő ember aki keftelésből a versenygő legelején kirúgnak No Reason és emiatt kapsz 30p,1napos...7napos versenygőeltiltást.
-Sokáig tart normálisan és pontosan megtanulni vele lőni(minden fegyverrel)
-80%-hogy versenygőbe a legszarabb csapatot fogod ki akik vagy basznak kommunikálni vagy csak ordibálni/téves infókat bírnak benyögni/oroszok.
Ami a CS:GO mellett van pedig.
-Jókat tudsz szórakozni másokkal könnyedbe/versenygőbe.
-Őrült emberekkel találkozhatsz akik feldobhatják a napodat.
-Pénzt szerezhetsz vele. (Én kb már a játéknak az árának a 2x visszaszereztem)
-Unhatatlan (még ha fel is baszod magadat rajta)
De ha már több ismerős/haver játszik BF4-et akkor kifejezetten azt ajánlom!!! De ha CS:GO-val akkor pedig azt. Itt lényegébe attól függ,h melyikkel mennyi ismerősöd játszik.

Melyik játékot válasszam?
« Válasz #12 Dátum: 2015. Február 05. - 20:25:40 »
0
Peter steam linkedet pls küld el pm-be :D

Nem elérhető Ádih

Melyik játékot válasszam?
« Válasz #13 Dátum: 2015. Március 05. - 06:06:14 »
0
Én személy szerint a BF4-et venném mert sokkal jobban bejön nekem.

A CS:GO-t viszont tényleg csak csapatban érdemes.

Nem elérhető The

  • 4384
    • Profil megtekintése
Melyik játékot válasszam?
« Válasz #14 Dátum: 2015. Március 06. - 06:51:29 »
0
Idézetet írta: Peter date=1423148568\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52313\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Én már lassan 300. órámat húzom le CS:GO-ba. Szóval azt csak akkor ajánlom,hogy ha NAGYON türelmes vagy! Néhány példa:
-Ha versenygőbe vagy nem mehetsz el amikor akarsz.
-Ha van 4 orosz f*** vagy 1 csapatba lévő ember aki keftelésből a versenygő legelején kirúgnak No Reason és emiatt kapsz 30p,1napos...7napos versenygőeltiltást.
-Sokáig tart normálisan és pontosan megtanulni vele lőni(minden fegyverrel)
-80%-hogy versenygőbe a legsz*rabb csapatot fogod ki akik vagy **sznak kommunikálni vagy csak ordibálni/téves infókat bírnak benyögni/oroszok.
Ami a CS:GO mellett van pedig.
-Jókat tudsz szórakozni másokkal könnyedbe/versenygőbe.
-Őrült emberekkel találkozhatsz akik feldobhatják a napodat.
-Pénzt szerezhetsz vele. (Én kb már a játéknak az árának a 2x visszaszereztem)
-Unhatatlan (még ha fel is **szod magadat rajta)
De ha már több ismerős/haver játszik BF4-et akkor kifejezetten azt ajánlom!!! De ha CS:GO-val akkor pedig azt. Itt lényegébe attól függ,h melyikkel mennyi ismerősöd játszik.
 
Nagyvonalakba én is ezt mondom.


Csak én 1000h+al :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal