Szerző Téma: Ismételt változás a csapatban, a staff megerősödése érdekében gyökeres változás!  (Megtekintve 1488 alkalommal)

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése

Sziasztok
Minthogy a téma címe is utal rá, a staff komoly változáson fog átesni úgy ahogy ígértem.
Jelen állapot szerint Archer közös megegyezés alapján lemondott moderátori ragjáról. Sajnos több probléma is előjött, ezért kellett erre a döntésre jutnunk, ettől függően köszönjük az eddigi erőfeszítéseit, reméljük hamarosan már \"megér\" a moderátor rangra, és újra csapatunkba láthatjuk :).Dfoglaló sajnos már nagyon sok ideje inaktív és a szóbeszédeken kívül semmit se tudunk róla, így kezdünk megijedni... Elképzelhető, hogy valami komolyabb dolog történt vele, emiatt nem tud fórumra fellépni, az is lehet, csak nyaralni van, vagy nincs internet kapcsolata, bár a nyaralásra menetkor kötelessége szólni..Nem tudjuk, reméljük csak megunta a fórumot, minthogy valami baja legyen.. Minden esetre sajnos kénytelen vagyok radikális lépést hozni.. Ez azt takarja hogy amennyiben dfoglaló 2015.01.06-ig nem tud fellépni le kell váltanom.. A fórumnak sajnos szüksége van moderátorokra, és így -3 ember nagyon nagy káoszt okoz (ez már most érzékelhető)... Számíthattok hamarosan új moderátorokra, illetve, az új moderátorokkal együtt bejön az új jelentési rendszer is amiről most nem fogok beszélni :)..
 

T
ovábbi jó fórumozást kívánok

Cappsy

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
:crazy:
Semmit nem tudni Dfoglaloról?

December 22.-e óta 1 üzenetet, és 1 információt sem tudni róla.

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Remélem nem történt vele baj. :\'(

Idézetet írta: Pedró date=1420386332\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52094\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Remélem nem történt vele baj. :\'(
 
Nem kizárt.

Nem elérhető anGeL

  • Adminisztrátor
  • 2158
    • Profil megtekintése
Mondhatnám hogy sajnálom hogy Archer elment, de nem mondom, mert nem így van. Dfoglalóval pedig remélem nem történt semmi komoly.  :(

Reméljük,Dfoglalo hamarosan jelentkezik.  :Cry2:

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Reméljük, sajnos jelenleg sehol nem tudtam elérni.
Mivel ismerem, ezért tudom, hogy minden esetben szólni szokott, ha valami dolga van.  Mindig jelenti, hogy pl: Eltűnök 1-2 napra :wave:

Nekem azt mondta, hogy pár ember innen személyesen ismeri őt, esetleg őket is meg lehetne kérdezni. Azt nem mondta, hogy kik.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal