Szerző Téma: [HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~  (Megtekintve 2340 alkalommal)

Nem elérhető Proton

  • 114
  • /( . Y . )\\
    • Profil megtekintése
[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Dátum: 2015. Január 01. - 20:15:53 »
0
[HUN]Universal RPG
 


HostName: [HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~

Address:  -


Players:  * / 30 (Ha betelik, bővítjük)


Ping:     *


Mode:     |-> Universal RPG <-|


Map:      |-> Universal RPG <-|


[Előszó:]


A szerver gamemode-ja egy Goudlyne edit, amit én editeltem 3 hónapon keresztül!


Ebben az editben nem annyi az edit, hogy átszineztem dolgokat!


Ebben az editben egészen más dolgokat találhatnak a játékosok!


[Újítások]


Hogy miket újítottam a módban? Új mapok, frakciók, minde tök más!


Nem egy egyszerű Goudlyne mód, hogy felmész és kocsikázol. Itt zajlik az élet,


azaz zajlani fog, hogyha jönnek a játékosok!


[Frakciók]


-Rendőrség


-Mentő


-Tűzoltó


-Szerelő


-NAV


-Rádiós


-Pap


-TEK


-Grove


-VLA


[Munkák]


-Pizza futár


-Postás


-Villanyszerelő


-Elektromos művek


-Házaló


-Útisztító


-Kéményseprő


-Szabó


-Ügyvéd


[Parancsok]


/help - Megmutatja a többi parancsot


/adminok - Online adminok megtekíntése


/report - Segítségkérés/bejelentés az adminok felé


(A többi a /help-ben van, az a legfontosabb parancs a szerveren!)


[Képek]


/help


\"width=500http://kepfeltoltes.hu/150101/341826926sa-mp-006_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]

/kocsivesz


\"width=500http://kepfeltoltes.hu/150101/344911474sa-mp-008_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]

/adminok


\"width=500http://kepfeltoltes.hu/150101/652359931sa-mp-007_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]

[szükségletek]


-Éhség: Ha a karaktered éhes akkor venned kell ennivalót amit a boltban tehetsz meg vagy egy automatánál


-Szomjúság: Ha a karaktered szomjas akkor venned kell innivalót amit a boltban tehetsz meg vagy egy automatánál


-Álmosság: Az alvás az egyik leglassabban növő szükséglet. Aludni a motelban vagy a házadban tudsz ha már vettél


[Fogalmak]


RP - RolePlay: A szerver egy RolePlay szerver, ami magyarul azt jelenti, hogy szerepjáték. Próbálnod kell úgy viselkedned mint a valóságban, tehát ha valami történik a karaktereddel akkor azt úgy kell lereagálnod,


mint a való életben. Például: Odamegy hozzád valaki, a te karaktered jelleme kedves akkor szerepben segíteni fogsz neki, viszont ha olyan karaktert játszol aki mogorva akkor szerepben elküldheted melegebb


éghajlatra.


IC - In Character: A karaktereden belüli cselekvések/események/beszélgetések. Tehát ide tartozik, ha valakivel társalogsz a szerepen belül. FONTOS, hogy ne IC-be kérjetek segítséget az adminoktól és hasonlók.


Ezt a funkciót úgy érheted el, ha csak simán \'t\' lenyomásával beszélsz, akkor a közeledben lévõ személyek \'hallják\', hogy mit mondasz nekik.


OOC - Out Of Character: A karakteren kívüli adatok tartoznak ide. Tehát ha szólsz egy adminnak, vagy egyik ismerõsödet felismerted akkor OOC-ba mondod neki, hogy \'Szia Jani\'.


Ezt a funkciót többféleképpen is elérheted. Ha a közeledben lévõkhöz óhajtanál szólni akkor a \'/b\' parancs segítségével, ha az Online Lévõ adminisztrátorokhoz akkor a \'/report\', ha pedig aktiválva van a Globális OOC


chat akkor a \'/o\' parancs segítségével az Online játékosokhoz szólhatsz! Ha véletlenül a \'t\' lenyomása után írtál valami OOC dolgot IC-be akkor egy \'(())\' jellel gyorsan javíthatod azt.


IC - OOC keverése: Az OOC-nál leírtam, hogy javíthatjuk magunkat a \'(())\' jel segítségével, viszont ha ezt nem tesszük meg és IC-be olyat írunk például, hogy \'Szia admin segítenél?\' akkor bizony az IC-OOC


keverésének számít és következményeket vonhat maga után.


MG - MetaGaming: Ha egy OOC adatot felhasználunk IC-be. A valóságban nincs fölöttünk álló személy aki irányíthatna minket mondjuk a \'WASD\' lenyomásával viszont itt a szerepben van. Tehát ha olyan információt


\'adunk\' a karakterünknek IC-be, amirõl nem tudhatna viszont mi OOC-be tudjuk akkor az MG-nek számít és következményei vannak. Ebbe a körbe tartozik a Skype, TS beszélgetés.


DM - Death Match: Ok nélküli öldöklés. Tilos a DM hiszen nem egy TDM szerveren vagyunk hanem RP-n. Ha valakit meg akartok ölni akkor arra IC legyen nyomós indokotok. Például: rivalizálás a bandáknál - beléptek


egymás területére.


DB - DriveBy: Ide tartozik az, ha valakit folytonosan elütsz és így ölöd meg, valamint ha a vezetõ ülésrõl lõsz le valakit például egy uzival.


RK - Revenge Kill: Halál utáni bosszúállás. Tehát ha megölnek akkor utána visszamész és te megölöd. Gondolkodj valósághûen. Ha megölnének te nem tudnál visszamenni.


PG - PowerGaming: Olyan dolgok amiket a valóságban nem tudnál megcsinálni. A játékmechanikai hibák kihasználása idetartozik, mert a valóságban sem tudnál felfutni egy 90%-os lejtõn csak úgy, mint a GTA-ban.


Valamint idetartozik, ha \'/me\'-vel felemelsz egy egész épületet vagy autót hiszen a valóságban sem lennél rá képes.


[AdminTeam]


Saba_Boweor - Tulajdonos


-AdminTGF: ON
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 05. - 17:49:30 írta Proton »

Nem elérhető kiswajas

  • 1685
    • Profil megtekintése
[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #1 Dátum: 2015. Január 01. - 22:21:03 »
+3
kultekszt  :bananahump:

[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #2 Dátum: 2015. Január 01. - 22:25:15 »
0
Hát ebben semmi edit sincs. SEMMI! :)

Nem elérhető $JOE$

[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #3 Dátum: 2015. Január 01. - 22:38:51 »
0
Mi a geci az a Pap frakció? Mik ezek a kúlteksztek?  :facepalm:
Nav meg egy néger banda egy városban? Mesélj még pasztmek, amerikát, afrikát, vagy európát rpztek?  :wall: mégegy 5 playeres szánalmas gf hányadék.

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #4 Dátum: 2015. Január 01. - 22:49:19 »
0
ReiRPG RP fogalmai? Az a gond hogy skyLine aktív tag, így tőle kell engedélyt kérned hogy felhasználhasd.

Nem elérhető Proton

  • 114
  • /( . Y . )\\
    • Profil megtekintése
[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #5 Dátum: 2015. Január 01. - 23:01:26 »
0
Okés, adatokat kiírhatom addig?

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #6 Dátum: 2015. Január 01. - 23:02:32 »
0
Nem.

Nem elérhető Brand

  • 273
    • Profil megtekintése
[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #7 Dátum: 2015. Január 01. - 23:12:33 »
0
:chop:     Még 1 szerver amin mindenki leader/admin lesz. Szerintem ebből inkább FUN szerver lesz mint RP. Mellesleg Amerikában NAV és Forint?  :wall:

Nem elérhető Proton

  • 114
  • /( . Y . )\\
    • Profil megtekintése
[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #8 Dátum: 2015. Január 01. - 23:15:31 »
0
a-a ez nem olyan lesz :)

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #9 Dátum: 2015. Január 01. - 23:21:07 »
0
Idézetet írta: Proton date=1420150531\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52009\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
a-a ez nem olyan lesz :)
 
És akkor a kedves divkn azt mondta nem rakhatod ki az elérhetőségeket erre neked van pofád kitenni aláírásba hát gratulálok.
Mellesleg ismertem egy Saba Bojlert remek RPG-nek keresztelt FUN szervere volt 3 másodpercig ha bírtam azon a szerveren XD


Nekem meg van merszem elfogadatlan(?) témába írni. Hihi
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 01. - 23:22:46 írta Hörry »

Nem elérhető $JOE$

[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #10 Dátum: 2015. Január 01. - 23:27:39 »
0
Idézetet írta: Proton date=1420150531\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52009\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
a-a ez nem olyan lesz :)
 
Remélem anyád holnap reggel mérget kever a kakaódba. Miért ne lenne \"olyan\"? Indokold már meg.

Nem elérhető Proton

  • 114
  • /( . Y . )\\
    • Profil megtekintése
[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #11 Dátum: 2015. Január 01. - 23:29:17 »
0
Azért mert én nem 10 éves vagyok mint egyesek :)
Mindenki azért nyit szervert hogy hatalma legyen.
Én azért nyitok, hogy jól szórazzanak a samposok.. Nem azért, hogy én ott menősködjek, hogy nekem szerverem van.

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #12 Dátum: 2015. Január 01. - 23:32:02 »
0
Idézetet írta: $JOE$ date=1420151259\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"52009\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


a-a ez nem olyan lesz :)
 
Remélem anyád holnap reggel mérget kever a kakaódba. Miért ne lenne \"olyan\"? Indokold már meg.
 
[/quote]
$JOE$ ez azért nem lesz olyan, mert itt 3 hónapig dolgoztak azon, hogy a szerver neve és egyéb szinezések meglegyenek oldva illetve, hogy pár odagányolt munka legyen(????). Meg hát figyelj az előbb olvastam a szlogenjüket. \"Éld virtuális életedet\". Hát nem fantasztikus? Mostmár a kutyát sem kell itthon megetetni reggel belépek a szerverre és megetem virtuálisan sőt gondolj bele sz*rni is virtuálisan kell majd ha IRL sz*rnod kell azt csak virtuálisan intézheted el különben szabályt szedel. Meghal egy családtagod? No para itt a szerveren eltemetheted a Vida Ildikó tolmácsa mellet. Semmi gond ez egy fasza szerver lesz!


Sz@rkazmus lvl: ∞
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 01. - 23:33:58 írta Hörry »

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #13 Dátum: 2015. Január 02. - 00:11:16 »
0
Miket talál az ember mikor rákeres a nevére. ???
Mit tettem?

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
[HUN]Universal RPG ~ Éld a virtuális életedet! ~
« Válasz #14 Dátum: 2015. Január 02. - 00:46:58 »
0
Semmit. Csak Proton felhasználta a ReiRPG leírásodból az RP fogalakat. De ha már itt vagy, megengeded neki? :speeping:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal