Szerző Téma: School TDM Reborn  (Megtekintve 8924 alkalommal)

Nem elérhető Noire

  • 215
  • 2014 © Az év parkouröse
    • Profil megtekintése
School TDM Reborn
« Dátum: 2014. December 27. - 12:47:25 »
+11
PinaRoom™
 


\"width=500
http://noob.hu/2012/06/17/testlogosts2server_1_0.PNG[/img]
 
 
School TDM Reborn
 


IP: *
Pályák: School / Estate / Max / Survival
Nyitás: 2015.01.01.
 

Sziasztok. Gondolom olvastátok a téma címét és a fentebb lévő képet is láttátok és igen, újra nyit a School TDM, egy Reborn névvel hozzádobva. A szerver 2012. Április 23.-án lett beharangozva, amire sokan fel is figyeltek,2013. Május 15.-én nyitott, de mint ahogy tudjuk, nem volt valami hosszú pályafutása a szervernek, amit nagyon sok player sajnált, de ScreaM-nek nem volt sok ideje, se kedve újra beizzítani a masinát, ezért félre lett téve a project. De 2014 November eleje fele elkezdtünk beszélgetni a szerverről és arra jutottunk, hogy újra megnyitja a szervert új csapattal. :)

\"width=30http://www.veryicon.com/icon/png/System/Red%20Orb%20Alphabet/Question%20mark.png[/img]Kezdjük először azzal, hogy miről is szól a szerver:

Diákok fellázadnak a tanárok ellen, amit a tanárok csak erőszakkal tudnak leverni, így az egész iskola egy nagy harctérré változik. Két csapat létezik: a Tanárok és a Diákok (meglepő, tudom), ezek is tovább vannak osztva két részre. (Amiről később beszélek.) A szerveren több funkció is létezik ami mókásabbá teszi a játékteret mint például: Globális Hangeffektek, MiniTDM/Game.


\"width=30http://www.veryicon.com/icon/png/System/The%20Martian%20toolbar/information.png[/img]Alapinformációk:

A szervert szkriptelte:
ScreaM

A szervert mappolta:
BigTics

Csapatot minden belépéskor kell választanod, és aztán két Kasztot a csapatból. (Kasztokról lejjebb.) Ha nincsen egyensúlyban a playerek száma a két csapat között akkor a rendszer nem engedi, hogy a fölényben lévő csapathoz csatlakozz, így a \"Sok lúd disznót győz!\" elv nem működik. :D


\"width=30http://www.veryicon.com/icon/png/System/Toolbar%202/group.png[/img]Vezetőség:



  • ScreaM


  • Noire


  • Adamcha


  • Wes


  • Cappsy


  • Szilárd


  • Legend



\"width=30http://www.veryicon.com/icon/png/Internet%20%26%20Web/Web%20Development/development%2016.png[/img]Frissítések 2013 óta:



  • Hangeffektek listája frissítve és bővítve.


  • Lefegyverezés parancs. (/disarm)


  • Rádió


  • MiniTDM 3 pályája kicsit javítva. (Max, Estate és Survival map.)


  • Még bővítés alatt..



\"width=30http://www.veryicon.com/icon/png/System/Red%20Orb%20Alphabet/Exclamation%20mark.png[/img]Szabályzat:



  • Tilos bármiféle cheat, hack használata, avagy bug-ot kihasználni.


  • Tilos ócsárolni, kötözködni, beszólni, leszólni és hasonlót csinálni az adminnal.


  • Tilos más szerver hírdetése


  • Tilos a rasszizmus, antiszemitizmus.


  • Tilos más játékost szidni és káromkodni.


  • Tilos a csapattársad megölése.



\"width=30http://www.veryicon.com/icon/png/Media/Buttons/Button%20Add.png[/img]Parancsok:



  • /help - Segítség


  • /sz - Szabályok


  • /w - Fegyvervásárlás


  • /b - Egyéni beállítások


  • /adat - Egyéni statisztika


  • /afk - Ideiglenes távollét


  • /xtra - Jutalmak


  • /report - Csalás jelentése


  • /admins - Online adminok



\"width=30http://www.veryicon.com/icon/png/Business/The%20Robbery/Money.png[/img]Csapatok és a Kasztok:

A szerveren két csapat van jelenleg, a Tanárok és a Diákok, és minden csapatnak két kasztja van.

Tanárok két kasztja:


  • Talpnyalók


Azok a tanárok a talpnyalók, akik mindig az igazgató kedvében próbálnak járni. Bármit megtesznek, hogy a főnökük jó szemmel nézzen rájuk. Nincsenek határok számukra, bármeddig elmennek csak, hogy boldoggá tegyék az Igazgatót.


  • Diktátorok


Más néven: A gonosz tanárok. Számukra sincs határ, hogy megtörjék a diákokat. Egy céljuk van és az az, hogy földbe tiporják a tanulókat.

Diákok két kasztja:


  • Stréberek


Egész nap tanulnak, nem létezik más az életükben a könyvön és a ceruzán kívül. Csak a tanárokra figyelnek, megpróbálnak mindent megtenni, hogy a tanár felfigyeljen rájuk, akár egy kis lövöldözésig is elmennek, hogy ha úgy észreveszik őket.


  • Banda


Azok a diákok tartoznak ide akik alig járnak be iskolába, nem figyelnek a tanárokra, nem érdeklik őket az iskolai szabályok, mindig az ellenkezőt teszik.

\"width=30http://www.veryicon.com/icon/png/Object/Weapons/Uzi%20gun.png[/img]Fegyvervásárlás:

Fegyveráruházat a /fv parancs segítségével lehet előhozni, ahol a fegyverek pontokba kerülnek, amit sok lövöldözéssel lehet elérni.(Minden kaszthoz jár pár alap fegyver és onnan fejlődhetsz tovább a fegyverekkel.)


 
- Pisztolyok

            -Pisztoly: 10 pont


            -Desert Eagle: 10 pont


            -Silenced 9mm: 10 pont


   - Sörétesek

            -Shotgun: 15 pont


            -Combat Shotgun: 20 pont


            -Sawnoff Shotgun: 25 pont


   - Kis automaták

            -Tec-9: 25 pont


            -UZI: 25 pont


            -MP5: 30 pont


    - Automaták és mesterlövész puskák

            -M4: 40 pont


            -AK-47: 40 pont


            -Sniper: 50 pont 


            -Puska: 25 pont


    - Nehézfegyverek

            -Lángszóró: 100 pont


            -Minigun: 500 pont


            -Rakétaveto: 500 pont 


\"HokeysDotaIcon.png\" Gyorsgombok és hangüzenetek:



  • Y - Rádió, innen választhatod ki, hogy milyen rádiót szeretnél hallgatni és innen is kapcsolhatod ki.


  • F - Épületekbe való belépés avagy távozás abból. Termekbe való belépés vagy lift használata.

  • H - Globális hangüzenet bejátszása. Ilyen hangüzenetet lehet küldeni egy megadott személynek avagy mindenkinek. 10 pontba kerül 1 üzenet, amit persze sok DM-vel lehet nyerni. Üzenetek felsorolva:






   - Van még mit tanulni!


   - Kuss legyen!


   - Fogyatékosok kíméljenek!


   - Bocs, fonök.


   - Bumm a fejbe, bumm-bumm-bumm!


   - Borulj hát térdre, és úgy mondd, hogy szeretsz!


   - Csaló


   - Eridj már a  f*sz*mba!


   - Ez mi mi a f*sz volt?


   - Hol a fa fonök?


   - Ne anyázzál, mert felborítalak a fülkével együtt!


   - Hagyjad má\'!


   - HaHaHaHaHa


   - Hallgassál már el!


   - Hiába futsz elolem és sétálva is utolérlek!


   - A rohadt k*rva isten b*ssza meg!


   - Jóska gyerek most pofázzá\'!


   - Júúúúúúúúúj!


   - Migiri-migiri-migiri


   - Ne pofázzá má\'!


   - Mi profik vagyunk f*szzop*kám!


   - Te büdös szemét, te senki!


   - Na most ez egy vicc, vagy mi a téma itt?


   - THIS... IS... SPARTA!!!


   - [TAPSOLÁS]

 

Pár kép az iskoláról:

\"width=500http://kepfeltoltes.hu/141227/sa-mp-001_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]\"width=500http://kepfeltoltes.hu/141227/sa-mp-002_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]\"width=500http://kepfeltoltes.hu/141227/sa-mp-003_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]\"width=500http://kepfeltoltes.hu/141227/sa-mp-004_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]\"width=500http://kepfeltoltes.hu/141227/sa-mp-005_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]

((Ez a leírás az archívumban lévő STS témából lett átdolgozva.))
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 27. - 12:55:08 írta Noire »

School TDM Reborn
« Válasz #1 Dátum: 2014. December 27. - 13:19:34 »
0
Ez nagyszerű, de szerintem a Deagle és a kés legyenek alap fegyverek közt.

School TDM Reborn
« Válasz #2 Dátum: 2014. December 27. - 13:20:56 »
0
Majd felnézek.

Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
School TDM Reborn
« Válasz #3 Dátum: 2014. December 27. - 13:41:26 »
0
Sok sikert! Biztosan felnézek.

Nem elérhető BigTics

  • 1573
    • Profil megtekintése
School TDM Reborn
« Válasz #4 Dátum: 2014. December 27. - 15:30:05 »
0
Arra kérem a szerver vezetőit, hogy a mappomat vegyék ki mert én nem járulok hozzá ehhez a szerver műkődéséhez és nem szeretném, hogy itt legyen a munkám.
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 27. - 15:32:55 írta BigTics »

School TDM Reborn
« Válasz #5 Dátum: 2014. December 27. - 15:38:24 »
0
BigTics, miért szeretnél elszúrni egy jövendő, kreatív TDM szervert?

Nem elérhető Wes

  • 335
    • Profil megtekintése
School TDM Reborn
« Válasz #6 Dátum: 2014. December 27. - 15:39:01 »
0
Jó lett eheheh

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
School TDM Reborn
« Válasz #7 Dátum: 2014. December 27. - 15:44:24 »
+2
Idézetet írta: BigTics date=1419690605\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51884\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Arra kérem a szerver vezetőit, hogy a mappomat vegyék ki mert én nem járulok hozzá ehhez a szerver műkődéséhez és nem szeretném, hogy itt legyen a munkám.
 
Miután számtalan alkalommal nem tudtam veled felvenni a kapcsolatot, és obszcén szavakkal illetsz, meg letiltasz egy apró dolog miatt, nem hiszem, hogy ezt itt kellene megbeszélnünk.

Próbáltam veled felvenni a kapcsolatot, sikertelenül.


Amit üzentem mint \"közös érdek\", hát ez lett volna az.


A nevedet feltüntettük, több helyen a pályán is kint van a neved (falakon), és ne feledd azt sem, hogy a játékmódot közösen építettük. (Te adtad az alap pályát, én írtam rá az alapot.)


Sajnálom, többször próbáltam feléd kezdeményezni békülés gyanánt, de ez - idáig - nem jött össze.


Nem is szerettem volna vitát ebből, ez mégis csak egy remek játékmód illetőleg egy jó szerver, nem szeretném hogy porosodjon a gépen. Eladni meg nem szeretném, mert nincs rá kereslet, és a játékmód felépítését csak én tudom értelmezni, sajnos vagy nem sajnos.


Privátban írj kérlek, ha hajlandó vagy erről tárgyalni.


ScreaM

Nem elérhető Zharko

  • 1955
  • Future House <3
    • Profil megtekintése
School TDM Reborn
« Válasz #8 Dátum: 2014. December 27. - 15:47:01 »
+2
Idézetet írta: BigTics date=1419690605\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51884\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Arra kérem a szerver vezetőit, hogy a mappomat vegyék ki mert én nem járulok hozzá ehhez a szerver műkődéséhez és nem szeretném, hogy itt legyen a munkám.
 
Hali!
Engem mondjuk az tudna érdekelni, hogy mit kell problémázni ezen. Egyszer már lemapoltad, most inkább rohadjon meg a \"kukában\"? Vagy tényleg nem értem ezt a hozzáállást. Meg ha már egyszer elkészítettead a School TDM-nek, legyen benned annyi hogy nem vonod vissza ezt, ha egyszer már kész van. Odaadok egy ajándékot valakinek mondjuk születésnapjára, azt sem kérem vissza. Ezt kicsit gyerekes dolognak tartom.
Vagy jobb lesz a közérzeted ezáltal? Nem értem...

School TDM Reborn
« Válasz #9 Dátum: 2014. December 27. - 15:50:28 »
+3
Nagyon magyar mentalitásnak tartom ezt a dolgot, hogy \"akkor dögöljön meg a szomszéd tehene is\". A többi ember munkáját tennéd tönkre vele, mert összevesztél valakivel. Fújpöhhányitudnék :sick:  :nono:

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
School TDM Reborn
« Válasz #10 Dátum: 2014. December 27. - 15:50:43 »
0
Ha kész lesz én is felnézek! :)

Nem elérhető BigTics

  • 1573
    • Profil megtekintése
School TDM Reborn
« Válasz #11 Dátum: 2014. December 27. - 15:54:37 »
0
Idézetet írta: Zharko date=1419691621\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51884\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Hali!
Engem mondjuk az tudna érdekelni, hogy mit kell problémázni ezen. Egyszer már lemapoltad, most inkább rohadjon meg a \"kukában\"? Vagy tényleg nem értem ezt a hozzáállást. Meg ha már egyszer elkészítettead a School TDM-nek, legyen benned annyi hogy nem vonod vissza ezt, ha egyszer már kész van. Odaadok egy ajándékot valakinek mondjuk születésnapjára, azt sem kérem vissza. Ezt kicsit gyerekes dolognak tartom.
Vagy jobb lesz a közérzeted ezáltal? Nem értem...
 
Te nem tudod mi ennek a háttértörténete és szerintem döntöm el mit csinálok azzal amit én készítettem.
 

Miután számtalan alkalommal nem tudtam veled felvenni a kapcsolatot, és obszcén szavakkal illetsz, meg letiltasz egy apró dolog miatt, nem hiszem, hogy ezt itt kellene megbeszélnünk.

Próbáltam veled felvenni a kapcsolatot, sikertelenül.


Amit üzentem mint \"közös érdek\", hát ez lett volna az.


A nevedet feltüntettük, több helyen a pályán is kint van a neved (falakon), és ne feledd azt sem, hogy a játékmódot közösen építettük. (Te adtad az alap pályát, én írtam rá az alapot.)


Sajnálom, többször próbáltam feléd kezdeményezni békülés gyanánt, de ez - idáig - nem jött össze.


Nem is szerettem volna vitát ebből, ez mégis csak egy remek játékmód illetőleg egy jó szerver, nem szeretném hogy porosodjon a gépen. Eladni meg nem szeretném, mert nincs rá kereslet, és a játékmód felépítését csak én tudom értelmezni, sajnos vagy nem sajnos.


Privátban írj kérlek, ha hajlandó vagy erről tárgyalni.


ScreaM

 
[/quote]
Leírtam neked is ha már üzengetős formában beszélgettünk, hogy azt csinálsz a móddal amit akarsz csak az én mappom ne legyen benne.
Nem én kezdtem az egész \"vitát\" te voltál a mindent tudó okos ember aki jobb mint a másik.
Én nem csak a pályát adtad hanem az egész ötletet is mert elégé furcsa, hogy mások csinálják amit én találtam ki.
 

BigTics, miért szeretnél elszúrni egy jövendő, kreatív TDM szervert?
 
[/quote]
Azt szeretném, hogy ne legyen egy olyan ember kezében a mappom akiben már nem bízok és nem tekintem a barátomnak se.
 

Nagyon magyar mentalitásnak tartom ezt a dolgot, hogy \"akkor dögöljön meg a szomszéd tehene is\". A többi ember munkáját tennéd tönkre vele, mert összevesztél valakivel. Fújpöhhányitudnék :sick:  :nono:
 
[/quote]
Nem tehetek róla, hogy ScreaM átverte a többi \"vezetőség tagjait\" azzal, hogy felhasználhatják a mappomat.

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
School TDM Reborn
« Válasz #12 Dátum: 2014. December 27. - 15:57:15 »
0
ÁLLJ!

A játékmód és a pálya forráskódja csak az én kezemben van, senki máséban!


A felsorolt srácok csak adminok, és haverok. Meg persze a segítőim.


Továbbra is csak én egyedül írom a játékmódot.


Valamint ez itt az internet. Nekem megosztottad, felhasználtam/felhasználom. Nem adtam ki, nem sértettem meg senkinek sem a jogát.


Csak azt nem értem, miért haragszol rám. Ez egy olyan kérdés amit sosem fogok megtudni.



Idézetet írta: BigTics date=1419692077\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51884\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Leírtam neked is ha már üzengetős formában beszélgettünk
 
Mert mindenhol letiltottál. Hogyan másképp?
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 27. - 16:00:27 írta ScreaM »

Nem elérhető Zharko

  • 1955
  • Future House <3
    • Profil megtekintése
School TDM Reborn
« Válasz #13 Dátum: 2014. December 27. - 15:58:31 »
0
Idézetet írta: BigTics date=1419692077\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51884\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Te nem tudod mi ennek a háttértörténete és szerintem döntöm el mit csinálok azzal amit én készítettem.
 
Nap mint nap beszélek ScreaM-el, és elmondta, de a véleményem ez alapján formáltam.
 

Azt szeretném, hogy ne legyen egy olyan ember kezében a mappom akiben már nem bízok és nem tekintem a barátomnak se.
 
[/quote]
Részben megértelek, de akkor sem ez a megfelelő hozzáállás. Ha már egyszer adtad a neved valamihez akkor, add hozzá most is.
Spoiler for ScreaM-nek:
Helyedben törölném azt a mapot, és újat csinálnék :D

School TDM Reborn
« Válasz #14 Dátum: 2014. December 27. - 15:58:51 »
+1
Várom , jó volt régen is  :whistle:
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal