Szerző Téma: Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?  (Megtekintve 3894 alkalommal)

Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Dátum: 2014. December 25. - 13:24:47 »
+1
FayNONRPG-n az MG-s emberek azon vitáznak 1-2 kivétellel hogy az koncsita aki fiuként csaj karakterrel játszik, mert hogy mekkora visszaélés már hogy így gazdagszik meg (akár k*rv*ként)
a képek mindent elárulnak. Szerintem a fayon az emberek MGsek és nem tudják az igazi szerepjáték lényegét :) Az adminok se!
minden képet alulról felfelé olvassatok, elöször első kép aljától fel, aztán második kép alulról fel
\"9zla9VD.jpg\"
\"66xbL5N.jpg\"
\"4hEWIkk.jpg\"
\"kB8NLc4.jpg\"
szerinted?
Szerintem nem gáz fiuként csaj karakterrel játszani hiszen pont ezért szerepjáték mert akármilyen karaktert játszhatsz.
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 25. - 13:52:25 írta ferdinand »

Nem elérhető Ben

  • 1754
  • Ben apó
    • Profil megtekintése
Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #1 Dátum: 2014. December 25. - 13:28:57 »
+4
Jó ez a GayRPG, lehet felmegyek, eladom a testem.

Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #2 Dátum: 2014. December 26. - 19:15:46 »
0
Még jogos is lenne amit mondasz, ha nem azért lenne nő karakterük, hogy megszedjék magukat pénzzel. :D

Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #3 Dátum: 2014. December 26. - 19:15:59 »
+2
Nagyjából megértem. Értem azt, hogy az RP és bármit eljátszhatsz, amit RL-ben nem tudnál, de azért az sok, ha fiúként lányt RP-zél, UGYE MR. KÜNTELMANN?
Az viszont egyáltalán nem normális válasz erre, hogy kitiltanak, ez a szerver is sokat süllyedt a szememben.

Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #4 Dátum: 2014. December 26. - 19:23:13 »
0
Transzvesztita.

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #5 Dátum: 2014. December 26. - 19:34:44 »
+6
Kétféleképpen közelíthető meg:
 
  • Mivel szerepjáték és teljesen elszeparált a való élettől, ezért semmi gond vele. Az a karakter teljesen független a te identitásodtól.

  • Erkölcsi viszonylatokban viszont nem állja meg a helyét, egyenesen undorító, hogy tökös létére csajt RP-zik.


Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #6 Dátum: 2014. December 26. - 19:36:06 »
+2
Idézetet írta: EnterR date=1419618884\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51841\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

  • Erkölcsi viszonylatokban viszont nem állja meg a helyét, egyenesen undorító, hogy tökös létére csajt RP-zik.

 
Tehát egy shemale az illető.

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #7 Dátum: 2014. December 26. - 19:54:07 »
+2
Idézetet írta: RaheemDaBeast date=1419618966\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51841\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 
  • Erkölcsi viszonylatokban viszont nem állja meg a helyét, egyenesen undorító, hogy tökös létére csajt RP-zik.

 
Tehát egy shemale az illető.
[/quote]
Mondhatni. Vagy lecsatolható.

Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #8 Dátum: 2014. December 26. - 20:05:39 »
0
Beismerem, nekem is volt pár (sok) női karakterem, leginkább azért, hogy úgy élhessek el hatalmat, rangot, esetleg védetségett, mint amit férfi karakterként lehetetlen lenne, tekintettel hogy a valóságban egy férfi az esetek 60-80%ban nem szorul védelemre, illetve nem teheti meg azt, hogy a karaktere nemét KIHASZNÁLVA érhessen el több pénzt, esetleg hatalmat. Lehet rosszra gondolni nyugodtan, de az tényleg betegnek számít, aki a valóságban is erre élvez.

Nem elérhető Melvin

  • 809
    • Profil megtekintése
Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #9 Dátum: 2014. December 26. - 20:27:22 »
0
Idézetet írta: EnterR date=1419618884\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51841\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Kétféleképpen közelíthető meg:
 
  • Mivel szerepjáték és teljesen elszeparált a való élettől, ezért semmi gond vele. Az a karakter teljesen független a te identitásodtól.

  • Erkölcsi viszonylatokban viszont nem állja meg a helyét, egyenesen undorító, hogy tökös létére csajt RP-zik.


 
Igazából ilyen megközelítésből,aki színesbőrűt RP-zik,az se valami erkölcsös egy olyannál,aki RL pl nem tolreálja őket.

Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #10 Dátum: 2014. December 26. - 21:37:59 »
0
Nekem csak egyetlen egy női karakterem volt, és nem bántam meg a kreálását, és megmondom miért nem. EnterR-nek igaza van az erkölcsöt illetően, azonban szerintem ha valaki (független milyen nemű) megpróbálja megélni az élet némely szakaszát illetve helyzetét az ellenkező nemben, máshogy viszonyul onnantól hozzá. Legalábbis nálam így volt. Nem kell durvára gondolni, de tény máshogy állok a lányokhoz, mint régebben mivel az ő szemszögüket is elkezdtem megérteni, és átgondolni ami - valljuk be - nagy előny egy párkapcsolatban.
Amíg a szerepjáték ténylegesen szerepjáték azt mondom csináld, csak nehogy a végén elhidd amit játszol, mert onnantól kezdődik a probléma.
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 26. - 21:39:52 írta ncox »

Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #11 Dátum: 2014. December 26. - 22:19:12 »
+2
Vicces hogy pont a GTA játékosok papolnak az erkölcsröl, egy játék amiben ölnek, drogoznak stb :) Nem értem miért undorító hogy fiuként valaki csaj karit játszik. Nem kell feltétlenül kurvának lenni. De az is egy szerep. Ennyi erővel a Tomb Raider is mekkora undorító dolog mert egy csajt irányítok benne :):)

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #12 Dátum: 2014. December 27. - 02:20:21 »
+1
Szóval azt mondjátok, hogy nem kellett volna kicsapni a brát amikor női karakterrel voltam?
Hű ***dmeg oltári nagy pácban vagyok. Ezt beszoptam.  :D
Viccet félretéve az a legérdekesebb dolog, hogy ha csaj karaktert RP-zel nagyon buknak rád egészen addig míg ki nem derül, hogy RL fiú vagy. Utána már egy homár vagy... 8)
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 27. - 02:24:09 írta skyLine »

Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #13 Dátum: 2014. December 27. - 10:09:25 »
0
Én általában gangekben rpztem lányt (az a 2 karakterem ami volt), mivel szerintem vicces ha az ellenséges bandából úgy lövöd be a tagokat hogy egy csaj karakterrel szaladod körbe őket LOL.

Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
Fiúként csaj karakter RP szerveren. Ilyen a FAY szint. Szerinted?
« Válasz #14 Dátum: 2014. December 27. - 10:12:05 »
0
Idézetet írta: skyLine date=1419643221\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51841\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Szóval azt mondjátok, hogy nem kellett volna kicsapni a brát amikor női karakterrel voltam?
Hű ***dmeg oltári nagy pácban vagyok. Ezt beszoptam.  :D
Viccet félretéve az a legérdekesebb dolog, hogy ha csaj karaktert RP-zel nagyon buknak rád egészen addig míg ki nem derül, hogy RL fiú vagy. Utána már egy homár vagy... 8)
 
Össze tévesztik a valóságot a játékkal. Itt kezdődnek a gondok :).
 

Én általában gangekben rpztem lányt (az a 2 karakterem ami volt), mivel szerintem vicces ha az ellenséges bandából úgy lövöd be a tagokat hogy egy csaj karakterrel szaladod körbe őket LOL.
 
[/quote]
Ennek a játéknak a kikapcsolódásról kellene szólnia, nem pedig a véresen komoly életről, s közben a \"valóságos\" életet elhanyagolják. Szóval semmi gond nincs azzal, ha egy kicsit elengeded magad, és megfeletkezel a mindennapi problémákról.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal