Szerző Téma: Játékos elvárásai RP szerveren  (Megtekintve 3283 alkalommal)

Játékos elvárásai RP szerveren
« Dátum: 2014. December 19. - 20:12:31 »
0
Sziasztok! ma azon gondolkoztam hogy nyitnék egy SAMP RP szervert elnézést a ronda kifejezésért\"See Editelt móddal\" és hát eléggé brutális dolgokat képzeltem el. PL: LS=== Németország SF=== Franciaország Vagy Lengyelország, és LV határokat elzárva LV-t kivennénk. Illetve Normális Euró rendszer lenne... LS=SF külön lenne választva ez alatt azt értem hogy SF független ország lenne abból a szempontból hogy ott is meglenne mindent frakció/mapp/munka tervezve mappolva tehát ott úgy lenne mint LS ben szokott.
Határ átkelések ingyenesek ugyanis Unió tagok tehát országok közti mozgolódás ingyenes!
Autópályán egy rutin határ lenne ellenőrzések szempontjából!
============================ Ez a(z) én (mi) tervünk =================================
Arra lennék kiváncsi mit szólnátok az ötletünkhöz! illetve még arra hogy ti miket vártok el egy RPG szerveren!
Előre is köszönök minden pozitív / negatív hozzászólást!
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 19. - 20:20:48 írta Lockgame »

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #1 Dátum: 2014. December 19. - 20:18:53 »
0
Idézetet írta: Lockgame date=1419016351\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51767\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
[...] PL: LS=== Németország SF=== Franciaország Vagy Lengyelország[...] SF független város lenne [..]
 
Most akkor ország vagy város? Nem mindegy!

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #2 Dátum: 2014. December 19. - 20:19:59 »
0
ez úgy értem hogy eredetileg egy Város SF, de átalakítanánk Országra tehát kisebb városokat készítünk! bocsánat a kifejezésért javítom!

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #3 Dátum: 2014. December 19. - 20:32:22 »
+1
Szerintem te csak túl sok kakaót ittál, és elfelejtetted hogy warozni enélkül is lehet.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #4 Dátum: 2014. December 19. - 20:34:23 »
0
Szerintem neki se kezdj mivel már benne van az a varázsszó ami mindenkit elűzz.  ^-^

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #5 Dátum: 2014. December 19. - 20:35:07 »
0
az mindegy, független országokra fektetnénk a hangsúlyt tehát nagyobb projectbe :) az ilyen apróságok jelenleg nem érdekelt tárgyak :) a véleményekre vagyunk kiváncsiak stb....
 
Szerintem neki se kezdj mivel már benne van az a varázsszó ami mindenkit elűzz. [/quote]
Igen valóban, de szerintem nem ez a lényeg, ebből kiindulni szeretnénk, tehát átalakított letisztult rendszerre törekszünk

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #6 Dátum: 2014. December 19. - 20:36:56 »
0
Idézetet írta: Lockgame date=1419017707\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51767\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
az mindegy, független országokra fektetnénk a hangsúlyt tehát nagyobb projectbe :) az ilyen apróságok jelenleg nem érdekelt tárgyak :) a véleményekre vagyunk kiváncsiak stb....
 


[...]varázsszó ami mindenkit elűzz.  ^-^
 
[/quote]

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #7 Dátum: 2014. December 19. - 20:39:46 »
0
Értem Gregor, valóban eszméletlen szutyok a See mód, de ne ez lebegjen a szemetek előtt ez csak egy kiindulási pont a mód!

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #8 Dátum: 2014. December 19. - 20:41:04 »
0
Idézetet írta: Lockgame date=1419017986\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51767\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Értem Gregor, valóban eszméletlen szutyok a See mód, de ne ez lebegjen a szemetek előtt ez csak egy kiindulási pont a mód!
 
Az alapötleted még ennél az eszméletlen szutyoknál is rosszabb, tehát itt nem a móddal van baj.

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #9 Dátum: 2014. December 19. - 20:42:51 »
0
Az alapötleted még ennél az eszméletlen szutyoknál is rosszabb, tehát itt nem a móddal van baj.[/quote]
Miért gondolod ezt! indokold!

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #10 Dátum: 2014. December 19. - 20:44:45 »
0
Már előttem megtették. Szerintem ezt nem sz*rás közben kellett volna kigondolnod, annak érdekében hogy az ilyen \"vitákat\" elkerüld.
 
[...] PL: LS=== Németország SF=== Franciaország Vagy Lengyelország[...] SF független város lenne [..][/quote]

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #11 Dátum: 2014. December 19. - 20:47:42 »
0
jó az egy véletlen hiba volt! elismerem! de attól miért lenne sz*r \"elnézést a kifejezésért\"

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #12 Dátum: 2014. December 19. - 20:50:15 »
0
Mert elkapkodott, nem összefüggő dolgokat írtál, értelmetlen. SF Franciaország, ami egy független város a többihez képest, LS (ami pedig Los Angelesre alapul, tele gettókkal) Németország. Ilyet a Fay nem talál ki.

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #13 Dátum: 2014. December 19. - 20:54:14 »
0
Már értem!! Igen valóban kicsit keszekusza lett, 2. Hogy jön ide a Fay?, Los Angeles, ez a probléma sok olyan szerver van ami USA/Amcsi feelingre épül simán megoldható más országokkal is :) csak kicsi kreativitásra van szügség

Játékos elvárásai RP szerveren
« Válasz #14 Dátum: 2014. December 19. - 20:57:29 »
0
Spoiler for ne nyisd le pls:
nekedmeg eyg hejesirasi kezikonyvv re van szugseged ahod latto m :-)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal