Szerző Téma: RolePlay kívánsága !  (Megtekintve 3158 alkalommal)

Nem elérhető RolePlay

  • 2100
    • Profil megtekintése
RolePlay kívánsága !
« Dátum: 2014. December 09. - 21:25:28 »
0
Szervusztoook :)
Olyan jó újra itt... , de valahogyan még is eltévedek a sok új arc között.. eltelt az idő, felnőttünk sokan, kik elértek valamit a magyar samp világában és bele vetettük magunkat az élet hullámzó tengerébe... ( már aki  :\'( )
Feljövök... nézegetem a dolgokat, már már senkit se találok meg, mert vagy nincs itt már, vagy inaktív.. sőőt, ami még jobban fáj, ez a \"Õs fórumozó\" cucc... meg a színe.. Nem lehetne valamit alkotni ? :) Nem magamat akarom fényezni.. , csak jól esne némi elismerés nekem és társaimnak, kik elértünk valamit fiatal korunkban, persze, mivel az oldal aktív köre 90%-ban átalakult és ez természetes, eltelt már sok idő, mióta én is abba hagytam a játékot, viszont követtem azt, de már a \"barátaimon kívül\" mindenki elfelejtett. Valszeg le fogtok oltani, mint a szemét... , de nem izgat, egy próbát megért :D
Aminek személy szerint örülnék, az egy \"Veterán csoport\" Úgy, mint a legend csoporté.. :)
Gentle, kapd be <3
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 09. - 22:11:49 írta Dfoglalo »

RolePlay kívánsága !
« Válasz #1 Dátum: 2014. December 09. - 21:28:46 »
0
Szerintem is megérdemelnétek...  8)

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
RolePlay kívánsága !
« Válasz #2 Dátum: 2014. December 09. - 21:48:49 »
0
MENJ EL A JÓ BÜDÖS, LEOLTALAK TE ** SZA... Ja... :D
Na jó, az ilyesfajta viccelődős stílus nem áll hozzám közel. A rangok állandóak már jó néhány éve, 2-3 éve biztos. Szóval furcsa, hogy nem ismered őket, de szerintem szimplán csak nem emlékszel rájuk. Vagy ki tudja, én emlékszem rosszul. :unsure: Áh, nem :D
Az ős fórumozó meg nem mondom neked, hogy hány órától hány óráig van (lusta vagyok megnézni  :shifty:), azonban azt tudom, hogy Veterán csoport létezik. A legfelsőbb idő alapú szint. Így tehát bárki megszerezheti egy bizonyos idő után. Szóval arra ne nagyon vágyj (bár arra is, mert megéri, majd meglátod), de a te esetedben inkább valami különleges rang kéne, ahogy látom az írásodból. Legendet nem kaphatsz, az másért jár; maximum VIP-t. Ehhez azonban az szükséges, hogy ismét aktív legyél (éppen néhány napja volt VIP rendezés) és fórumozz. Legalábbis elmeéletileg így kéne lennie, aztán ki tudja...

Nem elérhető RolePlay

  • 2100
    • Profil megtekintése
RolePlay kívánsága !
« Válasz #3 Dátum: 2014. December 09. - 21:56:04 »
0
Nekem valami olyan rang kellene és a többieknek is, akikről biztosan lehet tudni, hogy tettek valamit, ami ki emeli őket.. Nem Vip, nem Legend, ezt tudom, hogy másért jár :D

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
RolePlay kívánsága !
« Válasz #4 Dátum: 2014. December 09. - 22:01:31 »
0
Na igen ám, új rang, új rang... De mi legyen az az új rang? Ha pedig lesz is, mi alapján határozzuk meg, hogy ki kapja? Tettek valamit, ami kiemeli őket? Sajnos ez nem elég pontos meghatározás (persze legtöbbünk tisztában van vele, hogy mely felhasználói körre gondolsz). Ráadásul ha mindenkinek akarnánk addig, lehet, hogy az a rang annyiszor kerülne kiosztásra, hogy az szinte elveszti értelmét, annyi embernek van. Akár szét is oszthatnánk a fórumot egy X generáció és Y generáció részre is ennyi erővel. Ezzel azt akarom érzékeltetni, hogy nehéz dolog bevezetni egy új, főleg különleges rangot, hát még kiosztani azt. Ráadásul lehet, sőt biztos, hogy van olyan felhasználó, akit nem is nagyon érdekel a dolog, vagy már amúgy sem néz fel sose. Bár a nosztalgia ki tudja, hogy mikor tör rá az emberre. Esetleg egy \"emlék téma\" kevesebb melóval járna és oda nagyobb mennyiségű embert is be lehetne írni. Hmm, milyen furcsa ötlet, de valóban egyszerűbb megvalósítani. De még akkor is ott lebeg az, hogy ki kapja, szóval lényegében teljesen mindegy. Persze a rang azért jobb.

Nem elérhető RolePlay

  • 2100
    • Profil megtekintése
RolePlay kívánsága !
« Válasz #5 Dátum: 2014. December 09. - 22:03:45 »
0
Ez az emlékek dolog tetszik és ez a generációs dolog is :D Szerintem össze lehetne hozni valamit :D
Téged ismerhetlek régebbről ?

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
RolePlay kívánsága !
« Válasz #6 Dátum: 2014. December 09. - 22:07:44 »
0
Szerintem rang felesleges. Ha valaki alkot az nem azért teszi elsősorban, hogy ismert és híres legyen, hanem mert munkájával a közjót segíti. Igy ha valaki tényleg valami hatalmasat alkot felesleges neki rang, mert amúgy is a neve fent marad bizonyos körökben jó hosszú időre.
A táblás dolog nem egy rossz ötlet amúgy.
« Utoljára szerkesztve: 2014. December 09. - 22:10:28 írta RusH. »

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
RolePlay kívánsága !
« Válasz #7 Dátum: 2014. December 09. - 22:14:44 »
0
Nem hinném, hogy nagyon ismernénk egymást. Maximum 1-2x láthattad a nevemet és én is a tiédet. Bár talán így is nagy számot mondtam. Minden esetre lassan 3 éve itt vagyok és így is újnak számítok. :D Előtte nem is nagyon SAMP-oztam, szóval... De ha még lenne is ilyen emlék téma, lista, akkor mi alapján kerülnének fel rá a fórumozók? Ja és levettem a játék prefixet, mert csak szimplán beszélgetünk.

Nem elérhető RolePlay

  • 2100
    • Profil megtekintése
RolePlay kívánsága !
« Válasz #8 Dátum: 2014. December 09. - 22:19:47 »
0
Hát rang nem is számít, inkább valóban XY generáció kiemelkedő tagjai és a jelenkoré is... és mit tudom én 2-3 évente új generációt vázolunk fel, vagy, amikor érezhetően 1 kiégett.
Viszont 1 olyan téma jó lenne, hogy \"Emlékek\", amiben el vannak osztva Szerver típusokra a topikok... és azon belül olyanokat megnyitni, vezető tag álltal , amik tényleg kiemelkedőek voltak, ott pedig emberekről, dolgokról simán lehet beszélni és így minden le van tudva.
Őszinte leszek, én 2 éve kiszálltam... , de most visszatértem és újra nagyot akarok alkotni, próbáltam Epsilon visszacsábítani, de sajnos kinőtt samp/mta scriptelésből.. nagyobb kihívásra vágyik. Az elmúlt 2 év során, hébe hóba felnéztem, de az elmúlt bő 2 hét során, napi szinten olvasgatok :D

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
RolePlay kívánsága !
« Válasz #9 Dátum: 2014. December 09. - 22:22:36 »
0
Én mondjuk ezeket javasolnám főbb szempontoknak:
-Témakörökben kiemelkedő személyiségek
-Fórumfejlesztésben való segítségek (és itt nem csak az Adminokat értem)
-Főbb közösségépítő személyiségek
akár szavazás útján is mehetne
or sth else

RolePlay kívánsága !
« Válasz #10 Dátum: 2014. December 09. - 22:24:51 »
0
Idézetet írta: RolePlay date=1418156728\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51669\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
vagy nincs itt már, vagy inaktív
 
vagy ki lett bannolva.  :D

Nem elérhető RolePlay

  • 2100
    • Profil megtekintése
RolePlay kívánsága !
« Válasz #11 Dátum: 2014. December 09. - 22:26:14 »
0
Vagy elment az esti busszal.. :D

RolePlay kívánsága !
« Válasz #12 Dátum: 2014. December 09. - 22:29:19 »
0
Hogyne, már a délutánival. :D
Amúgy a gumikerekűs témából rég kiszálltam, már a vaspályákat járom.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
RolePlay kívánsága !
« Válasz #13 Dátum: 2014. December 09. - 22:31:23 »
0
Epset inkább ismerem, mint téged :D Bár őt se nagyon. Csak kicsit. Nagyon kicsit. De téged csak hali, fórumozol szinten. Ez egyébként már inkább fórum fejlesztéses téma, de bárki bármint mond én amondó vagyok, hogy ezt az egy dolgot nyugodtan kitárgyalhatjuk egy témán belül, felesleges átmenni a kiemelt témába. Azonban szerintem ez még várat magára, ugyanis Cappsy jelenleg egy hosszabb fejlesztési tervet visz véghez. És ez nem volt tervben, bár tény, bármikor bevehető. Ez azért nagyon nagy dolognak hangzott (mondjuk az is jelentőség, tett szempontjából), pedig azért annyira nem vészes és nagy folyamat, hogy egy újabb dolog ne férjen bele, szerintem. Mindenesetre kellenének olyan emberek is, akik itt voltak nagyon régen és segítenek a dolog megvalósításában, a jelöltek összeszedésében - legalábbis szerintem. De ha már emlékek; ott lehetne olyat is csinálni, hogy egy főbb alfórumba a régi tagok nyithatnak témákat minden féle régi emlékekkel; szerverekről képek, fórummal kapcsolatos nagyobb pillanatok, stb. Nekem pl. van egy adag WRP-s képem, amit szívesen kitennék oda, ha az eredeti gazdája nem rakja ki őket - ugyanis ő nem túl aktív fórumozó. Bár ma is láttam, hónapok óta először.


Mire ezt leírtam, jött is még jó pár hozzászólás, ezekre nincs mit reagálnom. Viszont az ötletek ezzel kapcsolatban továbbra is jöhetnek (ezekre én szerintem majd csak több összegyűlése után reagálok, ha szeretnék), ahogyan RusH. is tette.


Megint egy hozzászólás, elküldhetném végre az enyémet is? :D Erre sem reagálok, mert minek? ;D

Nem elérhető Zharko

  • 1955
  • Future House <3
    • Profil megtekintése
RolePlay kívánsága !
« Válasz #14 Dátum: 2014. December 09. - 22:59:18 »
0
Idézetet írta: RolePlay date=1418159987\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51669\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Őszinte leszek, én 2 éve kiszálltam... , de most visszatértem és újra nagyot akarok alkotni, próbáltam Epsilon visszacsábítani, de sajnos kinőtt samp/mta scriptelésből.. nagyobb kihívásra vágyik. Az elmúlt 2 év során, hébe hóba felnéztem, de az elmúlt bő 2 hét során, napi szinten olvasgatok :D
 
Szai Role D:
Eps is kiszállt a bizniszből, mint a régi tagok kb 90%-a :D Néhanéha igen-ritkán szoktunk beszélgetni, pl vele is, de kevés ember jönne vissza :D Ami érhető is, mert mindenkinek 19-20 évesen elkezdődik az élet, dolgozik, barátnőzik, stb stb és stb. Sajnos (vagy nem sajnos) én is ebben a cipőben járok, de azért ha tudok felnézegetek ide szabadidőmben.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal