Szerző Téma: CallRemoteFunction  (Megtekintve 1104 alkalommal)

Nem elérhető Lucio

  • 232
    • Profil megtekintése
CallRemoteFunction
« Dátum: 2014. November 27. - 20:58:56 »
0
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, ha egy modot filterszktriptekből építenék fel, de úgy hogy összefűződik a moddal a CallRemoteFunction használatával, az lassítja a szervert,a szerver válaszidejét? Ennek az lenne az előnye, ha egy rendszert szeretnék editálni anélkül, hogy újra indítsam a szervert csak az fs-t kell újratöltenem, mint MTA-ba a resourcokat.
Tehát. Lassítja a szerver működését?
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 28. - 09:43:53 írta ƒlaﻛh »

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
CallRemoteFunction
« Válasz #1 Dátum: 2014. November 27. - 21:02:23 »
0
Ennyi erővel írhatsz mindent FS-(ek)be, a GM pedig egy sima main függvényből fog állni.

Nem elérhető Lucio

  • 232
    • Profil megtekintése
CallRemoteFunction
« Válasz #2 Dátum: 2014. November 27. - 21:04:59 »
0
Igen, csak a modba lenne a mysql csatlakozás és azok lennének átírányítva az fs-ből a modba. De ez lassítja a CallRemoteFunction az úgymond \"üzenetet\" fs-ből a modba?
E.: Igazából most jöttem rá mekkora retardált vagyok a mysql-el kapcsolatban. De az tapasztalat szerint még mindig érdekelne, hogy lassít-e az adat átadáson a CallRemoteFunction
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 27. - 21:09:20 írta Lucio »

CallRemoteFunction
« Válasz #3 Dátum: 2014. November 28. - 19:05:06 »
0
Ara nem tudok válaszolni, hogy minden esetben be lassul-e... de szokott be lassulni adat átadáskor.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
CallRemoteFunction
« Válasz #4 Dátum: 2014. November 28. - 19:16:46 »
0
[gmod]Jött egy válasz az eredeti kérdésedre. Lehet, hogy ez nem túl sok és még vársz válaszokat, valamint a téma is nagyon új, de én a biztonság kedvéért szólok: ne felejtsd el majd zárni a témát, ha még vársz több válaszra, mert sokan elhanyagolják azt.[/gmod]
Nem ismerem azt az eszközt, de mivel két külön dolog között történik a kommunikáció, ezért nyilván lassabb lesz egy kicsivel, mintha egy dolgon belül történne.

Nem elérhető Lucio

  • 232
    • Profil megtekintése
CallRemoteFunction
« Válasz #5 Dátum: 2014. November 28. - 23:13:05 »
0
Köszönöm a válaszokat.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal