Szerző Téma: Baseball lövés  (Megtekintve 1658 alkalommal)

Baseball lövés
« Dátum: 2014. November 16. - 00:50:58 »
0
Sziasztok. Nagyon nagy unalmamban néztem egy baseball meccset és azon gondolkoztam hogy milyen durva lehet már ha valakit eltalál egy labda olyan  nagy erővel és ezért csináltam ezt a scriptet hogy IG lehessen próbálgatni milyen érzés  :D
Készítő:Én(MichaelTMorales)
Sorok:111
Készítési idő:15-20 perc
Tesztelve:Igen, működik! Legalábbis nálunk nem volt semmi baj vele
Használata:
- A las venturasi stadion egyik hátsó bejáratánál lehet 10 labdát felvenni 5 percenként 10.000$ -ért a /labdak paranccsal.  Pozíció: 1476.9888,2193.7478,11.0234
- Meg tudod nézni hogy hány labdád van a /labdaim paranccsal.
- Görgővel való kattintással tudod (de)aktiválni de csak shotgunnal lehet használni.
- Ha aktiválva van csak lőjél meg vele valakit és összeesik.
Letöltés:
- Pastebin
- AMX+PWN
 
#include <a_samp>
#include <zcmd>
#define COLOR_GREEN 0x008000FF
#define COLOR_RED 0xFF0000FF
new ShotgunMode[MAX_PLAYERS];
new BaseballLabdak[MAX_PLAYERS];
new HasznaltFelvetelt[MAX_PLAYERS];
new Eltalalva[MAX_PLAYERS];
forward enablelabdak(playerid);
forward animstop(damagedid);
public OnFilterScriptInit() return print(\"Baseball lövő filterscript betöltve!\");
public OnFilterScriptExit() return print(\"Baseball lövő filterscriptet készítette MichaelTMorales\");
public OnPlayerConnect(playerid){
HasznaltFelvetelt[playerid] = 0;
BaseballLabdak[playerid] = 0;
ShotgunMode[playerid] = 0;
Eltalalva[playerid] = 0;
return 1;
}
CMD:labdak(playerid, params[])
{
if(HasznaltFelvetelt[playerid] == 1) return SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, \"Már vettél fel baseball labdát az elmúlt 5 percben\");
if(!IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 5.0, 1476.9888,2193.7478,11.0234)) return SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, \"Nem vagy a stadion ajtajánál\");
if(GetPlayerMoney(playerid) < 10000) return SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, \"Nincs pénzed erre (10.000$)\");
GivePlayerMoney(playerid, -10000);
BaseballLabdak[playerid] += 10;
HasznaltFelvetelt[playerid] = 1;
SetTimerEx(\"enablelabdak\", 300000, false, \"i\", playerid);
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, \"Felvettél 10 darab baseball labdát 10.000$-ért.\");
return 1;
}
CMD:labdaim(playerid, params[])
{
new str[64];
if(BaseballLabdak[playerid] < 1) return SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, \"Nincsenek labdáid!\");
format(str, sizeof(str), \"Összesen %i baseball labdád van\", BaseballLabdak[playerid]);
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, str);
return 1;
}
public enablelabdak(playerid)
{
HasznaltFelvetelt[playerid] = 0;
SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, \"Újra vehetsz fel baseball labdákat\");
return 1;
}
public OnPlayerKeyStateChange(playerid, newkeys, oldkeys)
{
if(newkeys & KEY_LOOK_BEHIND && GetPlayerWeapon(playerid) == 25){
if(ShotgunMode[playerid] == 0){
if(BaseballLabdak[playerid] < 1) return SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, \"Nincsenek labdáid!\");
ShotgunMode[playerid] = 1;
SendClientMessage(playerid, -1, \"Shotgun tüzelési mód átállítva baseballra!\");
return 1;}
if(ShotgunMode[playerid] == 1){
ShotgunMode[playerid] = 0;
SendClientMessage(playerid, -1, \"Shotgun tüzelési mód átállítva normálra!\");
return 1;}
}
return 1;
}
public OnPlayerWeaponShot(playerid, weaponid, hittype, hitid, Float:fX, Float:fY, Float:fZ)
{
if(GetPlayerWeapon(playerid) == 25 && ShotgunMode[playerid] == 1){
if(ShotgunMode[playerid] == 1 && BaseballLabdak[playerid] < 1) {
SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, \"Elfogytak a baseball labdáid ezért vissza lett állítva a shotid normálra.\");
ShotgunMode[playerid] = 0;
return 1;
}
BaseballLabdak[playerid] -= 1;
}
return 1;
}
 
public OnPlayerGiveDamage(playerid, damagedid, Float:amount, weaponid, bodypart)
{
if(ShotgunMode[playerid] == 1 && GetPlayerWeapon(playerid) == 25){
if(Eltalalva[damagedid] == 1) return 0;
Eltalalva[damagedid] = 1;
SetTimerEx(\"animstop\", 10000, false, \"i\", damagedid);
SetPlayerDrunkLevel(damagedid, 50000);
TogglePlayerControllable(damagedid, false);
ApplyAnimation(damagedid, \"SWEET\", \"Sweet_injuredloop\", 4.0, 1, 0, 0, 0, 0);
SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, \"Eltaláltad egy baseball labdával, ezért összeesett.\");
SendClientMessage(damagedid, COLOR_RED, \"Egy baseball labda eltalált és sérülést szenvedtél.\");
return 0;
}
return 1;
}
public animstop(damagedid)
{
SetPlayerDrunkLevel(damagedid, 0);
TogglePlayerControllable(damagedid, true);
ClearAnimations(damagedid);
Eltalalva[damagedid] = 0;
SendClientMessage(damagedid, COLOR_RED, \"Helyrejöttél.\");
return 1;
}
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 16. - 11:47:00 írta MichaelTMorales »

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Baseball lövés
« Válasz #1 Dátum: 2014. November 16. - 09:51:00 »
0
[gmod]Bővítsd a szabályzatnak megfelelően! 24 órád van rá.[/gmod]

Nem elérhető Wiliam Levy

  • 594
  • Wiliam Levy
    • Profil megtekintése
Baseball lövés
« Válasz #2 Dátum: 2014. November 16. - 10:57:36 »
0
Beteg szkript :D De amúgy meg lehet ne oldani úgy is hogyha baseball ütő van a kezében, szépen egy labda objekt és az ütési irány felé hogyha eltalál valakit(nagyon közel megy hozzá) akkor az kifekszik :D
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 16. - 15:09:51 írta Caρρsy »

Baseball lövés
« Válasz #3 Dátum: 2014. November 16. - 11:23:45 »
0
Köszi. A baseball ütősön majd elgondolkozom. :D
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 16. - 15:10:02 írta Caρρsy »

Baseball lövés
« Válasz #4 Dátum: 2014. November 16. - 11:36:56 »
0
[cod.e=pawn][./code]
Így is ki kellene a kódot rakni! (pontok nélkül)

Baseball lövés
« Válasz #5 Dátum: 2014. November 16. - 11:49:28 »
0
Tessék. Bővítettem bár szerintem ha ott van Pastebin felesleges code-ba is kitenni...

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Baseball lövés
« Válasz #6 Dátum: 2014. November 16. - 15:09:29 »
0
Idézetet írta: Peti134 date=1416138562\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"51394\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


A moderátori felszólításra, nem adunk választ, mivel az nem számít tényleges hozzászólásnak a témába! Amennyiben problémád van, a moderátor munkájával azt a megfelelő helyen a megfelelő módon jelezd!
 
Gondoltam hogy én leszek a sz*r szemét bunkó.... -.-\"
Megértem hogy összetartotok, de ilyenkor nem bevédeni kéne a moderátort, hanem igenis megmondani neki hogy ezt meg ezt rosszul csinálta... Azért valami színvonal legyen már gyerekek....
E: mellesleg ilyen \"paragrafus\" nincs a fórum globális szabályzatában, legalábbis én nem találtam
 
[/quote]
[admin]A moderátori illetve adminisztrátori hozzászólások, moderálási üzenetet közölnek a felhasználóval, ÍGY semmi közük sincs a témához. Egy adminisztrátori/moderátori, hozzászólásra, emiatt témán belül reagálni (jelen esetbe), nem funkcionális. \'Gondoltam hogy én leszek a sz*r szemét bunkó.... -.-\"\' Kérlek mutasd meg ezt a részt, ahol én ilyen jellemzőkkel illettelek téged, és szólj ha megtaláltad. Továbbá ez nem bevédés, mint adminisztrátor a feladatom az, hogy ellenőrizzem a moderátorok munkavégzését. Nem azt mondtam, hogy nem látok hibát, hanem azt, hogy ameddig annyit  nem teszel, hogy megfelelő helyen (és) megfelelő stílusban, jelents valamit. Addig nincs miről beszélni.Valamint: \"gyerekek\", jelzőt kikérem magamnak, ahhoz hogy te  engem, vagy a staff bármely tagját \"gyerek\" jelzővel láss el, ahhoz valamit fel is kéne mutatni, az értelmetlen és HIBÁS jelentéseken kívül, melyek persze számodra offnak számítanak, hisz a témához egyáltalán nem kapcsolódnak. hozzátenném azt is, hogy az előbb felszólítottalak arra, hogy a jelentésed máshol (az ennek kijelölt helyen) tudasd velem, ezt látom nem sikerült megoldani. Így útóljára kérlek meg arra, hogy ezt vagy privát üzenetbe, vagy a megfelelő helyen tudasd. Minden eljárásnak megvan a maga ciklusa. Mint mindenki másnak, neked is kötelességed azt követni.. [/admin]
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 16. - 15:13:26 írta Caρρsy »

Baseball lövés
« Válasz #7 Dátum: 2014. November 26. - 15:08:05 »
0
Na ezen befostam, főleg amikor a csávó tényleg össze esset  :kosz:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal