Szerző Téma: Családbirtok (sziget)  (Megtekintve 2237 alkalommal)

Családbirtok (sziget)
« Dátum: 2014. November 07. - 23:19:23 »
0
Egyik szerverre készült családbirtok. :D

Képek:


\"sa-mp-023.png\"

\"sa-mp-024.png\"

\"sa-mp-022.png\"

\"sa-mp-025.png\"

Videó:

« Utoljára szerkesztve: 2014. November 08. - 00:05:30 írta RaySurenos »

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Családbirtok (sziget)
« Válasz #1 Dátum: 2014. November 07. - 23:25:06 »
0
[gmod]Tedd fel kérlek a képeket egy másik, nem lassú, nem p***ó reklámokkal teli, normális fájlmegosztóra. Javaslom esetleg a www.kephost.com-ot. Onnan pedig ne az alap linket másold ki, hanem a kép közvetlen linkjét, így minden külső tényező nélkül gyorsan megnyithatjuk és megnézhetjük a képet.[/gmod]

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
Családbirtok (sziget)
« Válasz #2 Dátum: 2014. November 07. - 23:31:58 »
0
Nekem egyből betöltötte, ahogy megnyitottam ott voltak. (változtatás a figyelmeztetés után, amikor ezt írtam nem történt. :) )
Egyébként képek alapján tetszik,így tovább!

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Családbirtok (sziget)
« Válasz #3 Dátum: 2014. November 07. - 23:38:38 »
0
[gmod]Nem tudom, nálad mennyi az egyből. Nálam 0,1 másodperc alatti. A 2 másodperc feletti pedig már sok. Igen, egyből megnyitja az oldalt, de a sok p***ó reklám és az oldal valószínű távolsága, valamint nonamesége miatt igen lassúnak számít. Plusz a képet is kb. 1 másodperc alatt tölti be elsőre, egyre többet az aljáig haladva. Persze ha egyszer betöltött, akkor már utána nem lesz ilyen probléma. De valószínűleg neked az 1-2 mp gyorsnak számít, pedig valójában nem az. Minden esetre lényeg ami lényeg, egy reklámokkal túlzsúfolt képmegosztót ne használjon nálunk. Főleg ne ilyen tartalmút. Nekik pedig dől a lóvé. A normális linkek feltételét pedig továbbra is várom.[/gmod]

Családbirtok (sziget)
« Válasz #4 Dátum: 2014. November 08. - 00:03:13 »
0
Feltettem rendes képfeltöltő oldalra.

Csak kíváncsi voltam az előző oldalnál valamire, bocsika. :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal