Szerző Téma: Változások  (Megtekintve 8957 alkalommal)

Változások
« Dátum: 2014. Október 09. - 18:40:53 »
+6
Sziasztok,
Elõször is statárium elvén rövid idõre magamhoz ragadtam a hatalmat, de végeredménybe a következõket beszéltük meg és pár változást eszközöltünk.
Ami a közösségre vonatkozik az az, hogy pár hangadót és azt aki(k) csak hõbörögtek azokat eltávolítottam akik nyomokban értelmesen képesek voltak leírni amit szerettek azok maradtak. E dologról nem nyitok vitát, nem érdekel ki mit gondol, a döntés e téren végleges.
Ami a csapatbeli változást érinti:
A lokális moderátor mint rang/feladat megszûnt a fórumon. Helyébe lép a Moderátor, aki a teljes fórumon rendelkezik moderálási lehetõséggel. A jelenlegi lokális moderátorok kerültek át kettõ kivétellel õk tudják, hogy miért. Egyrészt azért mert ez egy nagyobb felelõsség másrészt meg kerültek ki olyan dolgok amik ezt keresztbehúzták. Ezt õk tudják, további vitát errõl sem kívánok nyitni.
A Globális Moderátor mint rang szintén megszûnt. Az ottani tagok Adminba kerültek át egy kivétellel (ScreaM) aki régen volt csapattag és reméljük, hogy õ a régi tapasztalatával elõsegíti a fórum mûködését.
Az adminok felelnek jelenleg a felhasználók által keletkezett problémák kezeléséért és a csapat ellenõrzéséért.
Akik eddig Adminok voltak átkerültek Vezetõségi pozícióba, ennek annyi a lényege, hogy õk már csak az alapvetõ mûködésért felelõsek elsõdlegesen.
Karbantartáson végbement folyamatok:
Pár régrõl bennmaradt moderátort vettünk el hátsó archivált fórumokból. Ez jelentõs idõt vett el.
Illetve bekerültek új képek a rangokhoz amikben teljes hatalomátvételt hajtottam végre.
Így egyelõre ezen rangok vannak amiken Csabi nagyon akar változtatni, de a zsenialitásommal nem érhet fel (idézem Csabit: \"Segítõkész az ápóló ember? A támogató meg Király?, Jó az admin az jó, de ez a régiséges bassza a szemem\").
Team tag rangok:
Vezetõség      \"tulaj.jpg\"
 Adminisztrátor      \"admin.jpg\"
 Moderátor      \"modi.jpg\"
 V.I.P.      \"vip.jpg\"
 Legend      \"legend.jpg\"
Hozzászóláshoz kötött rangok:
Újonc      \"ujonc.jpg\"
Tag      \"tag.jpg\"
Figura      \"figura.jpg\"
Hõs      \"hos.jpg\"
Úr      \"ur.jpg\"
Régiség      \"regiseg.jpg\"
Lovag      \"lovag.jpg\"
Rendelt rangok:
Király (régi nevén támogató)      \"kiraly.jpg\"
Segítõkész      \"apolo.jpg\"
Csira (régi nevén chatrõl letiltott - Csabi javaslatára)      \"csira.jpg\"
Továbbá a Csira rangba bárki kérésre bekerülhet. Hozzáadást garantáljuk de az elvételét nem.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 09. - 20:17:47 írta Gentleman »

Nem elérhető Legend

  • Adminisztrátor
  • 1830
    • Profil megtekintése
Változások
« Válasz #1 Dátum: 2014. Október 09. - 20:32:47 »
0
Dsv5-be amúgy nincsenek feltöltve ezek a rangképek.

Változások
« Válasz #2 Dátum: 2014. Október 09. - 20:34:18 »
0
Idézetet írta: Legend date=1412879567\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"50931\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Dsv5-be amúgy nincsenek feltöltve ezek a rangképek.
 
Folyamatba van, csak Peti épp ellógott, de még a mai napon meg lesz oldva. Az alaptémán viszont látszódnak.

Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
Változások
« Válasz #3 Dátum: 2014. Október 09. - 20:35:24 »
0
Bevallom õszintén nem hittem volna, hogy ilyet én még megérek a fórumon :D. Szerintem ez az eddigi legjobb változás, amit a Staff hozott - most nem arra gondoltam, hogy beraktak minket VIP-nek. Olyan emberek irányítják a fórumot, akiket szerintem a fórum 90% ismer, és megbecsült tagok. A rangokon kicsit azért még dolgozhattatok volna, de ez mellékes ;D. Amit akartak Szliárdék szerintem megkaptak, a fórum teljes mértékben megváltozott. Bár még mindent én sem fedeztem fel.

Mégegyszer szeretnék gratulálni a Vezetõségnek, ügyesek vagytok :)!

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
Változások
« Válasz #4 Dátum: 2014. Október 09. - 20:37:27 »
0
Gratulálok a vezetõségnek, ez kifejezetten jó döntés volt. :)

Változások
« Válasz #5 Dátum: 2014. Október 09. - 20:37:52 »
0
A nem vezetõségi rangok az én agymenésem szüleményei. Változni fognak.

Változások
« Válasz #6 Dátum: 2014. Október 09. - 20:43:49 »
0
Na, erre vártam.
Nem szóltam hozzá semmihez, vártam mi sül ki belõle.
Szerintem jót tett a órumnak ez a vita. Akárki akármit mond!

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
Változások
« Válasz #7 Dátum: 2014. Október 09. - 20:44:08 »
+7
nagynorbiról meg a többiekrõl leveszitek a bant és minden oké lesz. :)

Nem elérhető Alcatraz

  • 151
  • 4 éve tag.
    • Profil megtekintése
Változások
« Válasz #8 Dátum: 2014. Október 09. - 20:46:07 »
+3
Végre megtörtént. Szintén gratulálok a vezetõségnek :D
Amúgy hova tûnt a fekete lista?


Szerintem sok \"csira\" lesz  :laugh:

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Változások
« Válasz #9 Dátum: 2014. Október 09. - 20:49:30 »
+1
Idézetet írta: Benceee date=1412880248\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"50931\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
nagynorbiról meg a többiekrõl leveszitek a bant és minden oké lesz. :)
 
Miért? neki lehet büntetlenül úgy viselkedni, ahogy viselkedett? ( am, nem én bannoltam )
Mellékesen, örülök, hogy megvalósítottátok a tervemet.  :-*

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
Változások
« Válasz #10 Dátum: 2014. Október 09. - 20:55:18 »
+4
Idézetet írta: CasHiis date=1412880570\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"50931\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


nagynorbiról meg a többiekrõl leveszitek a bant és minden oké lesz. :)
 
Miért? neki lehet büntetlenül úgy viselkedni, ahogy viselkedett? ( am, nem én bannoltam )
Mellékesen, örülök, hogy megvalósítottátok a tervemet.  :-*
 
[/quote]
Azért, mert Norbiról mindenki tudja, hogy építi a közösséget, sok más taggal szemben. Norbi már lassan 4 éve tag lesz. Soha nem akart a fórumnak rosszat, csak a jót támogatta. Bár lehet kicsit nyersen fogalmazott, és kimondta a véleményét, de szerintem a fórum 99%-a belátja, hogy tényleg közösségépítõ.

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Változások
« Válasz #11 Dátum: 2014. Október 09. - 20:57:00 »
0
Semmi bajom a sráccal, de akkor ennyi erõvel ha valaki figyelmeztetést kap káromkodásért, hivatkozhat erre is, hogy ne kapja meg.

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Változások
« Válasz #12 Dátum: 2014. Október 09. - 20:58:00 »
+2
nagynorbinak egy unbant kérhetnénk szerintem az összes király, lovag, régiség nevében
tetszik a rangnevem, illik hozzám

Nem elérhető TH3

  • 5942
    • Profil megtekintése
Változások
« Válasz #13 Dátum: 2014. Október 09. - 20:58:10 »
0
nagynorbi szerintem is jöhetne vissza. helyette viszont szerintem akadnak még jópáran a \"forradalmárok\" közül, akiket ellehetne innen takarítani.

Nem elérhető Benceee

  • 4785
    • Profil megtekintése
Változások
« Válasz #14 Dátum: 2014. Október 09. - 20:58:25 »
0
Idézetet írta: CasHiis date=1412881020\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"50931\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Semmi bajom a sráccal, de akkor ennyi erõvel ha valaki figyelmeztetést kap káromkodásért, hivatkozhat erre is, hogy ne kapja meg.
 
Természetesen én most nem azt mondom, hogy õ egy szent, és nem lehet szankcionálni, hanem azt, hogy most szerintem semmi rosszat nem követett el. Csak Norbit könnyû felhúzni, és akkor elszabadul kicsit a szája, de miért kell egybõl kitiltani?

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal