Szerző Téma: Hol lehet beszerezni?  (Megtekintve 4138 alkalommal)

Hol lehet beszerezni?
« Dátum: 2014. Október 05. - 19:37:17 »
0
Sziasztok! Esetleg nem tudja valaki hol lehet beszerezni az Arma 2-t MAGYAR NYELVEN? A steames verzióba nincs bent a magyar felirat nem? Elõre is köszi. :)
U.i.: Ugye az Arma 2 kampányának a története nem a COD-hoz hasonló, \"Amerika a felszabadító, Amerika az igazságos, Amerika a legkirályabb\" felfogásban zajlik? Mert akkor nem is pazarlok rá idõt.

Hol lehet beszerezni?
« Válasz #1 Dátum: 2014. December 19. - 14:17:35 »
0
Jó régi téma... :D Úgy emlékeztem, hogy válaszoltak rá. Magyar feliratos verizó nincs, viszont nekem megvan DVD-s verzióba az OA, és a cd kulcsot aktiváltam steam-en. Szóval 2 fajta van meg, és a steam-es jobban bejött, mert több FPS-em volt, meg már az update-ekkel töltöttem le. Azaz nem kellett külön megkeresni, és letölteni.
A kampányról nem igazán tudok mit írni, mivel nem játszottam vele, csak a DayZ miatt vettem meg. Remélem tudtam segíteni, habár szerintem már elfelejtett téma

Hol lehet beszerezni?
« Válasz #2 Dátum: 2015. Január 07. - 22:18:58 »
0
Köszi azért, már nem nagyon aktuális, amúgy se beszerezhető szerintem már feliratosan, leginkább Vietnam mód miatt akartam megvenni, de annyira nem izgat már. :) Köszi azért még egyszer! Ha esetleg valaki mégis találkozna valahol vele írhat, ha látja ezt a témát. :)

Hol lehet beszerezni?
« Válasz #3 Dátum: 2016. Június 08. - 21:20:08 »
0
keress ré emilyen \"kalóz\" oldalakra mint gondolok a ncore-ra

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal