Szerző Téma: SA-MP 0.3d  (Megtekintve 19056 alkalommal)

SA-MP 0.3d
« Dátum: 2011. Január 01. - 13:55:45 »
0
na ez szerintetek milyen lesz?
elvileg ez lesz a következõ verzió, ottvan sa-mp.com-on fent
lehet tippelni :P
remélem a handlingline engedélyezve lesz :D
« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 21. - 15:43:50 írta Magic_Man »

SA-MP 0.3d
« Válasz #1 Dátum: 2011. Január 01. - 14:09:39 »
0
Na neeee.

SA-MP 0.3d
« Válasz #2 Dátum: 2011. Január 01. - 14:10:47 »
0
Development: SA-MP 0.3d[/quote]
Huh máris ezt tervezik?Alig jött ki a c...

Nem elérhető InAceX

  • 501
    • Profil megtekintése
SA-MP 0.3d
« Válasz #3 Dátum: 2011. Január 01. - 14:18:15 »
0
Ez jó bár azért elég nehéz kitalálni,hogy a 0.3c után mivel tudják még tökéletesíteni mert nekem nincs sok elképzelésem :dead:

SA-MP 0.3d
« Válasz #4 Dátum: 2011. Január 01. - 14:28:38 »
0
Miért nem 0.4a? Na mindegy. Szerintem ez már végképp túl korán jön. Egy csomó szerver még 0.2X-en van...

Nem elérhető SnicK

  • 7521
    • Profil megtekintése
SA-MP 0.3d
« Válasz #5 Dátum: 2011. Január 01. - 14:31:46 »
0
Idézetet írta: Skatefield date=1293888518\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"5070\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Egy csomó szerver még 0.2X-en van...
Egy IP-t adj már öcsém... minden új verziónál megy a hiszti. Ha még értelme is lenne mint a 0.3b-nél mikor lófaszt se kaptunk szinte mégis át kellett állni, de pl. a 0.3a-nál és a .c-nél ez már csak a jó kis divatduma hogy jajj! pedig én még olyan jókat játszottam ezen!.
Remélem rágyúrnak most az apróságokra mint a stamina szerkesztése, vízszint, cj öltöztetése, szerver oldali képkezelõ, oxigénszint szerkesztése, és a hp csík növelése. :)
Illetve jó lenne még a rádió kezelése is+ sárga nyíl lerakása.

Yeaseiro

  • Vendég
SA-MP 0.3d
« Válasz #6 Dátum: 2011. Január 01. - 14:32:19 »
0
WTF???? mind1
Remélem MacID alapú /kick, /ban rendszer lesz :D
És lehet saját készítésû képet berakni játékba mint az mta-ba :D ja, nem...
E: vagy vagy a samp megváltozik Garry\'s mod alapúvá
Tuti hogy nem álnék le egy percet sem :D
Vagy lesz benne HeadCrab skin xD
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 01. - 14:46:07 írta Orbit »

Nem elérhető Bart

  • 4111
    • Profil megtekintése
SA-MP 0.3d
« Válasz #7 Dátum: 2011. Január 01. - 14:35:04 »
0
Lehetne mondjuk olyan funkció is h RotateObject ...

SA-MP 0.3d
« Válasz #8 Dátum: 2011. Január 01. - 14:43:16 »
0
Idézetet írta: Seville date=1293888706\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"5070\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

Egy csomó szerver még 0.2X-en van...
Egy IP-t adj már öcsém...
 
[/quote]
80.98.27.206:7777 tessék :)

Nem elérhető tru3man

  • 3254
  • Richard
    • Profil megtekintése
SA-MP 0.3d
« Válasz #9 Dátum: 2011. Január 01. - 14:48:12 »
0
Vagy csak vmi új krapek ment hozzájuk és az olyan villámgyorsan írja a programot h egyik napról a másikra meg is tovább  ;D
oldschool

SA-MP 0.3d
« Válasz #10 Dátum: 2011. Január 01. - 14:50:28 »
0
Idézetet írta: Skatefield date=1293889396\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"5070\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 
Egy csomó szerver még 0.2X-en van...
Egy IP-t adj már öcsém...
 
[/quote]
80.98.27.206:7777 tessék :)
 
[/quote]
Ez komoly?Huh,inkább nem mondok semmit....
\"nulla2_0.PNG\"

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
SA-MP 0.3d
« Válasz #11 Dátum: 2011. Január 01. - 14:55:52 »
0
1.
Nem tudom, hogy Kalcor miért félti bevezetni, hogy minden szerverhez való csatlakozás elõtt, lekéne töltenie a játékosnak pl: a custom.img fájlt.
Ezáltal nem lenne gond azzal, hogy a játékosnak lekel valahonnan tölteni-e a fájlt.
Tudtommal, azért nem akarják ezt bevezetni, mert a felhasználó számára akár káros anyagot is juttathatnak a gépére.
2.
Leginkább a stabilitásra kellene rádolgozni, mert elég siralmas dolgok szoktak lenni, amik eddig nem voltak.
3.
Pár új funkció sem ártana, például vízszint emelése/csökkentése, karakter öltözéke, megváltoztatható betöltési kép ( most LS - tengerpart ), kaszinókban a játékos nyerése ill. vesztésére függvény, botok ( NPC ) nem foglaljanak férõhelyet, botok élethûbb kivitelezése ( élet, páncél > sérülés! )
Egyenlõre ennyi.
U.I.: Még 1x sem volt \"d\" verzió.   ::|
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 01. - 14:58:39 írta Brisk »

Nem elérhető Iceaac

  • 2187
    • Profil megtekintése
SA-MP 0.3d
« Válasz #12 Dátum: 2011. Január 01. - 16:28:45 »
0
Idézetet írta: Seville date=1293888706\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"5070\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

Egy csomó szerver még 0.2X-en van...
Egy IP-t adj már öcsém... minden új verziónál megy a hiszti. Ha még értelme is lenne mint a 0.3b-nél mikor lóf***t se kaptunk szinte mégis át kellett állni, de pl. a 0.3a-nál és a .c-nél ez már csak a jó kis divatduma hogy jajj! pedig én még olyan jókat játszottam ezen!.
Remélem rágyúrnak most az apróságokra mint a stamina szerkesztése, vízszint, cj öltöztetése, szerver oldali képkezelõ, oxigénszint szerkesztése, és a hp csík növelése. :)
Illetve jó lenne még a rádió kezelése is+ sárga nyíl lerakása.
 
[/quote]+1

WTF???? mind1
Remélem MacID alapú /kick, /ban rendszer lesz :D
És lehet saját készítésû képet berakni játékba mint az mta-ba :D ja, nem...
E: vagy vagy a samp megváltozik Garry\'s mod alapúvá
Tuti hogy nem álnék le egy percet sem :D
Vagy lesz benne HeadCrab skin xD
 
[/quote]
+1  ;D
 

Lehetne mondjuk olyan funkció is h RotateObject ...
 
[/quote] LoL.. http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetObjectRot

 
Development: SA-MP 0.3d[/quote]
Huh máris ezt tervezik?Alig jött ki a c...
 
[/quote]Idióta felfogás. Mit csináljanak? Máskor az lenne a baj, ha túl késõn kezdenek el rajta dolgozni. Szerinted mégis mit kéne csinálniuk, ha már kiadták a 0.3c-t, tesztelték/kijavították?  :-\\
Annyira nem értelek titeket ilyenkor..

SA-MP 0.3d
« Válasz #13 Dátum: 2011. Január 01. - 16:38:14 »
0
Idézetet írta: Iceaac date=1293895725\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"5070\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


 
Egy csomó szerver még 0.2X-en van...
Egy IP-t adj már öcsém... minden új verziónál megy a hiszti. Ha még értelme is lenne mint a 0.3b-nél mikor lóf***t se kaptunk szinte mégis át kellett állni, de pl. a 0.3a-nál és a .c-nél ez már csak a jó kis divatduma hogy jajj! pedig én még olyan jókat játszottam ezen!.
Remélem rágyúrnak most az apróságokra mint a stamina szerkesztése, vízszint, cj öltöztetése, szerver oldali képkezelõ, oxigénszint szerkesztése, és a hp csík növelése. :)
Illetve jó lenne még a rádió kezelése is+ sárga nyíl lerakása.
 
[/quote]+1

WTF???? mind1
Remélem MacID alapú /kick, /ban rendszer lesz :D
És lehet saját készítésû képet berakni játékba mint az mta-ba :D ja, nem...
E: vagy vagy a samp megváltozik Garry\'s mod alapúvá
Tuti hogy nem álnék le egy percet sem :D
Vagy lesz benne HeadCrab skin xD
 
[/quote]
+1  ;D
 

Lehetne mondjuk olyan funkció is h RotateObject ...
 
[/quote] LoL.. http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetObjectRot

 
Development: SA-MP 0.3d[/quote]
Huh máris ezt tervezik?Alig jött ki a c...
 
[/quote]
Idióta felfogás. Mit csináljanak? Máskor az lenne a baj, ha túl késõn kezdenek el rajta dolgozni. Szerinted mégis mit kéne csinálniuk, ha már kiadták a 0.3c-t, tesztelték/kijavították?  :-\\
Annyira nem értelek titeket ilyenkor..
 
[/quote]
Szerintem nem idióta felfogás,reménykedtem,hogy tényleg elöbb rendesen megcsinálják ezt a verziót és kijavítják a scriptelési bugokat is meg in-game hibákat,de természetesen nem így lett.
(In-Game hiba pl. úgytudom sniperrel ha kihajolsz kocsiból nincs célkereszt meg ha kiszálsz nem lehet menni vagy valami ilyesmit hallottam,scriptelési hibákat had ne keljen felsorolnom....)

SA-MP 0.3d
« Válasz #14 Dátum: 2011. Január 01. - 16:41:24 »
0
én akartam kiirni az 0.3d-t.
de nem baj :D
egyébként szerintem csak ilyen bugfix, meg ilyenek lesznek benne, semmi komoly...
mint a 0.3b-ben. :(

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal