Szerző Téma: bmx Streeters  (Megtekintve 3284 alkalommal)

bmx Streeters
« Dátum: 2014. Augusztus 13. - 21:13:44 »
0
                                                            bmx Streeters
Spoiler for Bevezetés:
      Üdv mindenkinek! Be szeretném mutatni a klánomat, a bmx Streeterset!
                                             A klán vezetõje:Falcon
                  Tagok száma:jelenleg csak 3-an vagyunk de várunk mindenkit!
                                   Klán létrejövetele:2014.05.11.
Spoiler for Történet:
A klán létrejövetele úgy történt,hogy nézegettem a YouTubeot,és egyszer csak rábukkantam egy BMX-es klánra,ami nagyon megtetszett,persze a BMX is,mivel már Drifteltem is,DM-eltem is de a BMX köt le a legjobban. Aztán elkezdtem gyakorolni a BMX trükköket és egyszer elõugrott az agyamból, hogy alapíthatnánk 1 klánt a haverommal. Persze õ is beleegyezett és most ittvagyunk a WS-ES-en mint összetartó,és kiváló magyar BMX-es társaság (ezt nem csak úgy írjuk)
Spoiler for Jelentkezés:
Jelentkezés a minta szerint itt!
Spoiler for Infók a klánról:
Honlap:jelenleg nincs
YouTube channel neve:bmxstreeters(az 1. videó a kezdõ korunkról van még SweeT-el :D)
Klán alapító:Falcon.
Spoiler for Célunk:
A célunk,hogy megteremtsük a legjobb magyar BMX-es társaságot! És ha jól tudom ez az egyetlen magyar BMX-es társaság. :hmmm:
Spoiler for Alap BMX trükkök:
Na most pedig le szeretném írni a BMX-es trükköket,nevüket,és tartanék egy kis tutorialt is,na vágjunk bele:
(Alap trükk)Manual(hátsókerekezés):alap beállításon nyomod a(z) LEFELE NYILAT.
Ezzel kombózni is lehet,mint pl beakasztani,és akár el is engedhetsz mindent
Nose Manual(elsõkerekezés):na ez már picit nehezebb,elkezded nyomni a(z) FELFELE NYILAT és egy pillanatra nyomsz egy S betût(féket) (Arra számíthattok,hogy elkezd össze vissza mozogni,ezt lehet korigálni)
180(180 fokban megfordulsz,azaz tolatszt :D):nyomod a(z) CTRL-t kb 2 mp-ig,elengeded,amikor a levegõben vagy elkezded nyomni a(z) LEFELE NYILAT és közben nyomod az A vagy a D betût,és amikor már kellõ képpen közel vagy a földhöz,kb ennyi:--------(függõlegesbe átszámítva),akkor 1 pillanatra megnyomod a FELFELE nyilat,és hopp már gurulunk is hátra :D
180 Nose Manual(tolatva elsõ kerekezés):ugyanaz mint a 180 csak itt a végén a FELFELE NYILAT folyamatosan nyomod
Spoiler for Kiemelt tagok:
Ide csak azok kerülnek akik támogatásukkal/segítségükkel és vagy esetleg a BMX-ezésükkel gyarapították a klánt.
1.: _.MenTHaa._,támogatásával sokat segített minket,és a leggyorsabban fejlõdõ tagunk csak mára már sajnos inaktív a bS köreiben. Viszlát _.MenTHaa._,és sok sikert a továbbiakban! :wavecry:
Spoiler for Elérhetõség:
Leginkább a WS-ES-en vagyunk aktívak,
én bS.Falcon,Sweet333 pedig bS.Sweet néven.
Köszönjük a figyelmet,szeretettel várunk mindenkit aki tud BMX-ezni!
                                                      Üdv:
                                                 Mr_Jack
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 16. - 15:29:25 írta Mr_Jack »

bmx Streeters
« Válasz #1 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 12:37:41 »
0
sok sikert a klánhoz :D



 
ez a régi bmxes videóm, ebbõl leshettek trükköket ;

bmx Streeters
« Válasz #2 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 12:46:56 »
0
Idézetet írta: SheerCold date=1408012661\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"50067\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
sok sikert a klánhoz :D



 
ez a régi bmxes videóm, ebbõl leshettek trükköket ;
 
Köszönjük!


0:08 és 0:53 oda**sz nagyon  ??? bár a többi trükköt ismerem,csak nem írtam le õket :D
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 05. - 11:41:03 írta Mr_Jack »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal