Szerző Téma: 2K Humble Bundle Csomag  (Megtekintve 2041 alkalommal)

Nem elérhető Jippy

  • 618
    • Profil megtekintése
2K Humble Bundle Csomag
« Dátum: 2014. Július 10. - 13:07:43 »
0
Humblebundle.com-on 2K-es csomag van.
Én lehet megveszem már csak a Mafia II-ért :)

Nem elérhető Kick

  • 613
  • :)
    • Profil megtekintése
2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #1 Dátum: 2014. Július 10. - 14:58:33 »
+2
Nem ér sokat a Mafia II, egy idõben ingyen osztogatták.

2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #2 Dátum: 2014. Július 23. - 09:57:00 »
0
A mostani Square Enix pakk sem rossz!

Nem elérhető Lewis

  • 139
    • Profil megtekintése
2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #3 Dátum: 2014. Július 23. - 11:40:04 »
0
Még én is akkor szereztem be mikor ingyen volt.. De manapság már a Battlefield 3-at sem értékelik... Fõleg azok akiknek megvan..

Nem elérhető Kick

  • 613
  • :)
    • Profil megtekintése
2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #4 Dátum: 2014. Július 23. - 12:55:23 »
+2
Hát igen, úgy kell elbaszni egy játékot, hogy felrakják ingyen letölthetõvé -akár csak pár napra-, akkor már vége, nincs is sok értelme visszarakni fizetõssé, mert aki az idõ alatt nem szerzi meg, annak nem is kell...

2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #5 Dátum: 2014. Július 23. - 13:09:01 »
0
Idézetet írta: αятүøм date=1406112923\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"49340\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Hát igen, úgy kell el**szni egy játékot, hogy felrakják ingyen letölthetõvé -akár csak pár napra-, akkor már vége, nincs is sok értelme vissz*rakni fizetõssé, mert aki az idõ alatt nem szerzi meg, annak nem is kell...
 
Ez hülyeség. Ez KÚRVA NAGY hülyeség. Ha álmaim játéka pl a The Walking Dead felrakják ingyen 1 napra és lekések róla. Akkor kurvára ideges leszek de attól még ugyan úgy megfogom venni mert tetszik a játék. Az a felfogás, hogy ami 1x ingyen volt az semmit nem ér az hülyeség.!

Nem elérhető Kick

  • 613
  • :)
    • Profil megtekintése
2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #6 Dátum: 2014. Július 23. - 13:34:36 »
0
Azért ne ilyen nagy címekrõl beszéljünk már, amik ilyen frissek... :shurg:
De például a BF3-mat én már megvettem egy jó ideje, és hidd el, már semmi kedvem sincs vele játszani így, hogy ingyenes lett, ha nem vettem volna meg, akkor sem lenne semmi kedvem megvenni már, mert tudom, hogy mások ingyen játszhatnak vele...

2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #7 Dátum: 2014. Július 23. - 14:09:28 »
0
TF2 megvettem Oringe Boxon. Free to Play lett. Mégis játszok :)

2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #8 Dátum: 2014. Július 23. - 15:42:17 »
+2
Idézetet írta: αятүøм date=1406115276\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"49340\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Azért ne ilyen nagy címekrõl beszéljünk már, amik ilyen frissek... :shurg:
De például a BF3-mat én már megvettem egy jó ideje, és hidd el, már semmi kedvem sincs vele játszani így, hogy ingyenes lett, ha nem vettem volna meg, akkor sem lenne semmi kedvem megvenni már, mert tudom, hogy mások ingyen játszhatnak vele...
 
Ne onnan közelítsd meg, hogy te fizettél érte és õk nem, hanem onnan, hogy te támogattad a fejlesztõket és a pénzeddel megköszönted nekik a munkájukat, a többi, aki ingyen szerezte be az pedig... khm...

Nem elérhető Lewis

  • 139
    • Profil megtekintése
2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #9 Dátum: 2014. Július 25. - 09:45:31 »
0
Egyébként mikor a Maffia 2 ingyenes volt, akkor a Facebook csoportokban, ez járt körül.. Igaz hogy körüljárta.. De 10.000 tagból megszerezték 200-an..
(Összesítve..)
Nem annyira népszerûek ezek az oldalak, mintha tényleg olyan sok ember rajta lenne..

Nem elérhető Olie

  • 892
  • Roleplay Õrült
    • Profil megtekintése
2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #10 Dátum: 2014. Július 27. - 14:58:38 »
0
Idézetet írta: Peter date=1406117368\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"49340\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
TF2 megvettem Oringe Boxon. Free to Play lett. Mégis játszok :)
 
Igen, de ott van az az extra, hogy felmehetünk valve szerverekre, míg az f2p-sek nem.
És sokkal jobb érzés egy aim/wh stb. nélküli szerveren játszani.

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #11 Dátum: 2014. Július 27. - 15:15:53 »
0
Idézetet írta: αятүøм date=1406115276\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"49340\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Azért ne ilyen nagy címekrõl beszéljünk már, amik ilyen frissek... :shurg:
De például a BF3-mat én már megvettem egy jó ideje, és hidd el, már semmi kedvem sincs vele játszani így, hogy ingyenes lett, ha nem vettem volna meg, akkor sem lenne semmi kedvem megvenni már, mert tudom, hogy mások ingyen játszhatnak vele...
 
Én is már megvettem régebben, majd abbahagytam egy olyan 4-5hónapra. Most ingyenes volt, mégis van kedvem vele játszani. Az más, hogy felmegyek egy szerverre, és 1-10-es sizntig van a csapatom és úgy elbasszák a játékélményt hogy..  :wag:
De legalább nem az van, hogy belépek és a nagy Veteránok letámadnak szuperfegyverekkel egy szegény lv41-est.. :(
Na mindegy. Lényeg, hogy nem attól függ(szerintem), hogy volt e ingyenes, hanem hogy milyen kedvem van.. Most hogy neked ezért nincs hozzá kedved, nem értem. :( Hidd el, hogy nem fogja mindenki ezért megutálni a játékot. Én is sokszor unom magam, de ha nem egyedül játszok sokkal nagyobb élményt nyújt.

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #12 Dátum: 2014. Július 27. - 15:55:20 »
0
és 1-10-es sizntig van a csapatom és úgy elbasszák a játékélményt hogy..  :wag:[/quote]
Hát figyelj én asszem 13-as vagyok, de egész jól nyomom. Meg hát persze nem ez ez elsõ alkalom, hogy FPS-el játszom. Bár ebbe a BF3-ba is inkább tankozni szeretek. De mindenki máshogy van vele. Bár az is elég felemelõ érzés amikor C4-ek robbantgatod a tankokat. Na jó mindegy. Ezzel az üzenettel arra akartam célozni, hogy nem mindenki szar. Lehet, hogy 2-es, de lehet jobb mint te :) .
 
Na mindegy. Lényeg, hogy nem attól függ(szerintem), hogy volt e ingyenes, hanem hogy milyen kedvem van.[/quote]
 :yes:
OFF:


PM-ben egy Origin nevet írj és játszhatnánk együtt :)

Nem elérhető BackUP

  • 908
    • Profil megtekintése
2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #13 Dátum: 2014. Július 27. - 15:58:34 »
0
Írom a PMet :)
Általánosságban beszéltem. Nem arról van szó, hogy C4-el felrobbantanak stb. (Fõleg, hogy inkább TDMre járok :( ), hanem hogy össze-vissza szaladgálnak, nem engednek be az ajtón mikor menekülök stb... Ha hívom, mert kell HP/Ammo nem jön.. Valamint eset már meg az is, hogy kempelek a sarokba és a csapattársam odajön engem lõni. Lelõni nem tudott, de szépen lebuktam.

Nem elérhető Hörry

  • 835
    • Profil megtekintése
2K Humble Bundle Csomag
« Válasz #14 Dátum: 2014. Július 27. - 21:14:58 »
0
Lelõni nem tudott, de szépen lebuktam.[/quote]
 :D Aha, aha ismerõs érzés. Én C4-et rakok a kempelõ reconos alá majd robbantgatok. Ugyanis én gyûlölöm ha valaki kempel utána meg pofázik cseten, hogy õ a rulez. Bár az utóbbi ritkább.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal