Szerző Téma: skyLine  (Megtekintve 1818 alkalommal)

Nem elérhető skyLine

  • Globális moderátor
  • 2171
  • 2020
  • Vaterán
    • Profil megtekintése
skyLine
« Dátum: 2014. Július 08. - 01:03:44 »
0
Sziasztok.
 
Fene se tudja mióta rontom itt a levegõt, de tudom, hogy nem igazán írtam bemutatkozást azóta. Szóval hát itt az ideje.
Ignéczi Tibor-nak hívnak. Becenevem skyLine (olyan 2007 óta), régebben Tibi10, Tiby és Shadow néven is játszottam. Szabolcsi srác vagyok jelenleg 17 éves (jelenleg 2015-öt írunk). Most leszek 11. osztályos közgazdász. Átlagom 4.1 (stréberheha:3) Egyik nagy hobbim a gitározás. Lassan 1 éve, hogy pengetem a húrokat. Stílusilag ilyen lázadó, rockernek sorolnám be magam.


Általam kedvelt játékok:
 
  • League of Legends

  • GTA összes verziója (kivéve a 4 az egy hányadék)

  • Call of Duty MW sorozata (COD4, COD6, COD8)

  • Hearthstone

  • Minecraft

  • Mount and Blade

  • Far Cry 3

  • Counter Strike 1.6

  • Saints Row: The Third

  • SIMS Sorozat

  • NFS Sorozat (egészen a Carbonig kedveltem õket. Utána lebutultak)

  • Különféle MMORPG játékok




SAMP:
Mikor kijött a GTA San Andreas nekem már akkor megtetszett. Miután kellõ gépem meglett hozzá, hogy teljesen ki tudjam függni (akkoriban nagy dolog volt ez kedves 132855gb-os videókártyás játékosok) keresgélni kezdtem a multiplayer után. Meg is találtam a SAMP-ot. Elõször az Interneten keresgéltem szervereket sok külföldin játszottam még 0.2x idején. Akkoriban Tiby, Tibi10 néven játszottam (néha néha skyLine név megjelent már ott is). Keresõben egyszer rákerestem, hogy \"HUN\" és megtaláltam VTX szerverét \"[sXT] Stunt World\" vagy valami hasonló volt. Itt voltam elõször admin. (Régebben több Stunt dolgot is csináltam itt a fórumon is) Késõbb így az SXT megszûnt vagy nem tudom ott hagytam és áttértem ilyen CNR jellegû szerverekre. Magic_Man szerverén voltam fent és ott barátkoztam meg a dolgokat. Összebarátkoztam Magic_Man-nal és ott is adminisztrátor jogot kaptam. Elég jó poén volt az LV-ben játszódó CNR szerver. Ez a szerver is megszûnni kezdett így elhagytam. Közben valami úton módon megismerkedtem Matyival (Gentleman) aki 0.2x idején nagyon sokat segített nekem (10 éves lehettem, lóf***t nem értettem semmihez). Az õ segítségével elindítottam az elsõ szerveremet az \"[sBM] klán Rendõrös szerverét\" (valami hasonló volt). Késõbb a szerveremen elég sok emberrel megismerkedtem adminok lettek (Régi LADMIN system <3). Majd egyik akkori adminom felvetette, hogy tud csinálni RP szervert az anno menõ LARP módból. Így nyitottunk egy RP szervert. Eközben én Fay-on tanulgatni kezdtem az RP-t, de még mellette Matyival ismerkedtem. Így megismertem Epsilonék L4D szerverét. Ekkor még asszem Epsilon vezette majd átadta Matyi számára. Itt megismertem Gang[st]e[R]-t és Sheet-et. Fay-os \"pályafutásom\" végéhez értem. Ekkor megismertem több magyar \"RP\" szervert is. Ezután feltévedtem a \"Mad Wheel Stunt\" (auh ez tuti nem így volt) szerverre, ahol megismerkedtem Flash-el. Mint kiderült az MDS is Epsilon szervere volt. Itt is stunt alapján felvettek adminisztrátornak és a klánba.
Szakaszváltás következett.
Eltávolodtam mindenkitõl és úgymond \"új életet kezdtem\". Az X-Fire kapcsolatok megszûntek és elkezdtem a saját közösségemet építeni.
Egy ismertebb videósnak felajánlottam, hogy szervert készítek BladeHD aki bele is egyezett. Így született meg a TrueLifeRPG. Itt új arcokat ismertem meg. Köztük shadeet.
YouTube-ra PAWN tutorial videókat kezdtem csinálni ebbõl eléggé \"ismert\" lettem a YouTube nézõk körében. Sokan felkerestek skypeon, hogy nem-e csinálok velük szervert, mert, hogy mekkora \"istencsászár\" scripter vagyok közben sehol semmi. :/
Fórumon ismét több \"ismerõst\" szereztem. Így pl. Zyzu, Stuntzor, Amf, Nocoxil, zeteni...
Kb. ennyi. Volt még sok sok történetszakasz de hát ha most azokat is leírnám egész reggelig itt lennék. :)


Akikre felnéztem fórumozásom során:
 
  • ZeRo, TrYp, VTX, GroX - EPIC STUNTOLÁS ASDASDASDDS

  • Epsilon, Bart - EPIC SZERVEREK, L4D, MWS(?)[Epsilon], Welcome to Faboulus Las Venturas[bart]

  • JackoB - Epic mappolások. Anno 1. helyezés lett én pedig mögötte 2. Még egyszer gratulálok visszamenõleg a 2009-es évre. :3


Biztos voltak még... :D


Együttesek:
 
  • Asking Alexandria

  • Motorhead

  • Rammstein

  • Escape The Fate

  • Forever In Combat

  • Girugamesh

  • Babymetal


Ezt is reggelig sorolhatnám...
Ismerõsök/barátok:
 
  • vizesfiu

  • TRS, sosmogyi

  • Gentleman

  • Shadee

  • Stuntzor

  • EnterR

  • Flash

  • Ice_Age

  • Magic_Man

  • Runi

  • Sheet

  • ZyZu

  • VTX

  • Legend

  • Szilard00

  • Amf

  • Nocoxil

  • ScreaM

  • spelenor

  • Miron

  • ASSA


Akit kihagytam bocsesz, aki meg 2x került fel az jól járt. :\'D


Köszi, hogy elolvastad. Sziasztok!
UI: Bocsi, hogy így összesûrítettem stb, de nem jutott minden eszembe. :D
 
[21:52:34] Jani: szkrim ety fazsa tyereg[/quote]
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 10. - 21:54:35 írta skyLine »

Nem elérhető shadee

  • 1073
    • Profil megtekintése
skyLine
« Válasz #1 Dátum: 2014. Július 08. - 08:23:58 »
0
nem is ismerlek  :shurg:
 
Ja de mégis :D :D jólett ;) látszik szabócsi :D[/quote]

Nem elérhető Blowy

  • 194
    • Profil megtekintése
skyLine
« Válasz #2 Dátum: 2014. Július 08. - 21:52:42 »
0
További jó fórumozást :)

skyLine
« Válasz #3 Dátum: 2015. Augusztus 08. - 19:22:21 »
0
Isten hozott! :)
www.twitch.tv/almightymartin

Az év STAFF tagja - 2015
Az év RP szervere - 2015 - [rc-rp.hu]

Red County Role Play [rc-rp.hu] - Tulajdonos
Project San Andreas [psa.hu] - Főadminisztrátor
See MTA LV [see-game.com] - Admin 4

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
skyLine
« Válasz #4 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 21:23:57 »
0
Köszönöm a feltüntetést, jó fórumozást. :)

skyLine
« Válasz #5 Dátum: 2015. Augusztus 15. - 11:40:36 »
0
\"63eeb938f89c446ab65709b1b2e241972423566c_hq.gif\"

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal