Szerző Téma: Milyen formátumú kép jelenik meg?  (Megtekintve 950 alkalommal)

Milyen formátumú kép jelenik meg?
« Dátum: 2014. Július 05. - 15:37:29 »
0
Üdv mindenkinek, és bocs, hogy megint kérdezek, de nagyon gyorsan meg lehet itt kapni a választ!
A kérdésem pedig a következõ: Mi az a formátum, amivel megjelenik a kép, ha berakjuk .txd-be?
Letöltöttem egy textdraw editort, amihez járt egy .txd file amit beraktam. Abba TXD Workshoppal kicseréltem az egyik képet egy egyedire, de azt nem jelenítette meg.
Elõtte kipróbáltam, az eredeti képet szépen megjelenítette, de amint kicseréltem, már nem teszi ezt meg.

Milyen formátumú kép jelenik meg?
« Válasz #1 Dátum: 2014. Július 08. - 14:06:54 »
0
Mindegy, megoldottam, segítséget kértem Vic15 nevû felhasználót, és innen is nagyon köszönöm szépen, bevált amit mondott.
Ha másnak is kellene: TXD Workshopban belemész az egyik .txd fileba, ott Image fül -> New -> 32BPP rámész a properties-re a képnek, ott elnevezed, \'Alpha is used\' kipipálod, Alpha pontba beírod a nevet amit adtál neki és utána egy betût, \'compresse\' kipipálod, aztán import, és amit szeretnél .png formátumban, ha \'mixed view\'-be rendesen jelenik meg a kép, akkor el lehet menteni.
Sokáig ez se ment nekem, de valahogy csak sikerült, ha így nem menne, ezekkel a kódokkal próbáld meg:
 
new Text:logkep;
logkep = TextDrawCreate(0.0, 0.0, \"loadsc9:logkep\");
TextDrawLetterSize(logkep, 0.000000, 0.000000);
TextDrawTextSize(logkep, 640.0, 480.0);
TextDrawAlignment(logkep, 1);
TextDrawColor(logkep, -1);
TextDrawSetShadow(logkep, 0);
TextDrawSetOutline(logkep, 0);
TextDrawFont(logkep, 4);
TextDrawShowForPlayer(playerid, logkep);

 
Persze egy kis átírással... Sok szerencsét

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal