Szerző Téma: Design nélküli regisztrációs rendszer, emailes aktiválással, Többihez katt ide.  (Megtekintve 2120 alkalommal)

Sziasztok !
Tegnap este elkezdtem egy biztonságos reg, login rendszert amit nem tudnak injectelni.
Ami jelenleg van benne:Regisztráció (email aktiválással),bejelentkezés( ha valakinek az aktivalva mezõ 2-es akkor ki van tiltva a weboldalról), kijelentkezés.
----
Készítõ: Benedek/Benike azaz én.
A script xampp szerven lett tesztelve, mûködik!
A script szabadon felhasználható, szerkeszthetõ, de ki nem adható saját munkaként !!!
----
----------------
Következõ verzió: v0.1A
Amik benne lesznek/vannak:Elfelejtett jelszó email-el, design (Live UCP designja, Live név feltüntetve!), sms rendszer mysql-be mentés, sms kezelõfelület tartalmazza a vásárlásokat.
Ami nem biztos hogy lesz: login, regisztrációs rendszer sa-mpra, ez tartalmazhatja a bannolásokat, pozíció mentést és skin mentést.
----------------
Injectelés: Az egy olyan minek is mondjam, parancs szerûség amivel adatbázisban lévõ tábláinkat tudják szerkesztgetni vagy  akár le is tudják törölni.
Ami nincs benne: Design, kezelõfelület,admin felület,adataim, stb...
Amik még lehetnek a következõ frissítésbe/frissítésekbe:SMS kredit feltöltés, sms kezelõfelület, admin felület,Design.
Letöltõ link: http://www.solidfiles.com/d/c9ddfe34d4/BenikeSRegSystem.rar
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 25. - 21:51:06 írta Benedek »

Nem elérhető ZSOLTI99

  • 1827
    • Profil megtekintése
0
Szép munka grat hozzá

Nem elérhető Peterta12

  • 183
  • Peterta12
    • Profil megtekintése
0
Tök jó!


Csak egy a baj nem értek a PhPhez xD

0
Nem tûnik rossznak, csak így tovább :)
[gmod]A leírásod nincs elfogadva szóval megkérlek, hogy hirdetni ne hirdesd még a szerveredet fõleg hozzászólások alatt ne. [/gmod]
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 21. - 03:06:31 írta ZyZu. »

0
Remek munka. Szeretem az ilyen jellegû munkákat. Majd lesz mit áttanulmányoznom :)

Nem elérhető .:Secur:.

  • 2430
  • GTA Hero
    • Profil megtekintése
0
Amint beleraksz még pár dolgot nekiugrok és körbevizsgálom :)

Nem elérhető Lofoli

  • 296
    • Profil megtekintése
0
Nagyon jó lett!
Tetszik
Csak így tovább ;]
Várom a Frissítést !
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 23. - 00:51:30 írta Lofoli »

0
Majd ha lesz egy kis szabadidõm akkor majd letöltöm és elkezdem tanulmányozni, mivel én is szeretnék megtanulni rendszereket írni. :)

Nem elérhető Szilard

  • Adminisztrátor
  • 1832
    • Profil megtekintése
0
Csak átfutottam pár sort, például:
 
$aktivalo = mysqli_query($con,\"SELECT * FROM felhasznalok WHERE aktivalolink=\'\".htmlspecialchars($_GET[\"aktivaloid\"]).\"\'\");

 
Itt htmlspecialchars helyett mysqli_real_escape_string lenne jobb, a többit nem néztem még át.

0
Hali, szerdáig telefonról leszek!
A mysqli nekem errorozott, és azért használtam inkább a htmlspecialcharsot. De már tudom mért írta, mert a mysql connectet is rá kell kötni csak pont akkor nem jutott eszembe :)
Szerdán már pótlóm! És csütörtökön már töltöm is fel.

0
Hali felhasználom.  :P

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal