Szerző Téma: [HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server  (Megtekintve 2002 alkalommal)

Nem elérhető ZoleBB

  • 480
  • ZoleBB
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Dátum: 2014. Április 03. - 23:05:39 »
+1
Üdv!
Hát hogy is kezdjem el ezt a kis bemutást a jelenlegi fenállás alapján.. Kezdeném azzal, hogy mi ikhletett ahoz, hogy egy Repülõ szimulátor féleségû szervert hozzak létre. Elsõ sorban, szeretnék olyan szervert létrehozni, és nyitni mely még soha sem volt, vagy nem látható. Másodsorban, akik szeretnek repülni, vagy csak úgy eljátszani, hogy most õk a kapitányok és repülnek egy jót(mint pl. én :) ) így kiélhetik magukat. Harmadsorban pedig azért mivel, hogy a magyar SA:MP játékosok ne csak azt lássák, hogy x RP szervert nyitott, 1 hónap múlva már senki sem játszik rajta, és eltûnik, és senki nem fogg vele törõdni. Honnan jött a Hungarian Arlines szöveg/szervernév? Elsõnek mutattnák egy kis büszkeséget, ami mára nagyon elfeledett, és nagyon senki se beszél róla.:
\"width=500http://www.ferenczigabor.jobbik.hu/sites/default/files/users/Ferenczi%20G%C3%A1bor/malev.jpg[/img]
Ha jól tudom ez egy Boeing 747. Ahogy látható a törzsön ott van az a felirat, hogy: Hungarian Airlines. Tehát a Malévtól jött ez a név, sajna csõdbe ment, még 2012-be. De nem csak akor voltak a Malévnak gondjai, hanem már 15 ével ezelõtt is. :(
Hogyan is nézne ki a szerver?
Fogalmam sincs milyen kategóriába soroljam be ezt a játékszervert, inkább Egyéb mivel még nincs ilyen fajta játékszerver. A szerver az egész pályán fog játszódni, nemzetekre osztva nézzük meg!: Los Santos - Amerikai rész, ott fognak játszani az Angol nyelven tudóak. Los Santos - Nemzetközi repülõtér. San Fierro - Magyar légtér, illetve repülõtér.
Akor most beszélgesünk, hogy ki mit csinálna/vagy fog a szerveren.:
\"Occupations-Pilot-Male-Light-icon.png\"Pilóta: A pilóta dolga, hogy pl.: San Fierroból(M.O) eljutni Los Santosba(Amerika). Persze ha eljutott egy pénz összeget kapp(Pl.: 130 ezer).
\"Office-Customer-Male-Light-icon.png\"Utas: Kitalált személyek. Mikor a pilóta beáll az utasbejárathoz, akor kb. fél percig levan fagyasztva a pilóta, míg beszálnak a kitalált utasok.
\"Occupations-Firefighter-Male-Light-icon.png\"Repülõtér - Tûzoltóság: Mikor valami baj történik, a repülõgépel, vagy valamenyire füstül/ég(Csak hogy legyen benne egy kis csepp RP.)
\"DIY-Screw-icon.png\"Repülõtér - Karbantartó: Gondolom érthetõ. A sérült repülõgépeket kell megjavítania, vagy kerék csere alkalmazása.
\"Command-Prompt-icon.png\"Milyen parancsok lennének?
Fúú, mivel is kezdjem?
Ugyebár mindenkinek érthetõ az alap parancsok: /help, /rules, /cmds
Munka kezdéséhez(Munkák szerint): Pilóta - /airspace (Felszálási engedély kérés.), /takef (Mikor ott vagy, ahol az utasok betudnak szállni, ott kel beírni ezáltál, így már lehetõvé teszi azt, hogy elkezdhes a munkát.
Tûzoltó - Jelenleg még nincs semilyen személyes funkciója.
Karbantartó - Jelenleg még nincs semilyen személyes funkciója.
Keresek-e segítõket?
Igen keressek, nem véletlen, mivel én csinálom egyedül ezt a projectemet/szervert. Hogy pontosan kiket, és milyen feltételel keressek:
 
  • Minimális angol nyelv ismeret.

  • Legalább középfokó Pawn nyelv ismeret, illetve MySQL kezelés

  • Legfõbb a megbízhatóság.

  • Kort nem köttöm meg, csak kérem olyan jelentkezzen aki tudja magát kordában tartani.


\"Home-Server-icon.png\"Szerver adatai/információi
A szerver még nincs elhelyezve semien szolgáltatónál, még gondolkodok rajta, hogy kihez menjek, akiknek majd bírja a szervergépük egy nemzetközi szervert.
IP cím: Nem publikus/vagy még nincs.
Szerver neve: [HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
Szolgáltató:
A szerver még nincs elhelyezve semien szolgáltatónál[/quote]
Nyelvek: Magyar, Angol, talán még német.
Admin(ok): Nincsen 1 db. adminunk sem.
Tulajdonos/Scripter: citromhun.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #1 Dátum: 2014. Április 03. - 23:31:33 »
0
Javítlak, mivel volt már ilyen szerver, sõt már publikáltak ilyen módot hasonló ötletekkel. Én is írtam a rendõrõs módomat és benne szerepelt egy ilyen meló. Sok sikert hozzá.  ;)

Nem elérhető ZoleBB

  • 480
  • ZoleBB
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #2 Dátum: 2014. Április 03. - 23:41:45 »
0
Nos, én errõl nem tudtam  :confused:, persze félre értés ne essék, nem használok fel semilyen szerver modját sem.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #3 Dátum: 2014. Április 03. - 23:48:52 »
0
Sõt, ha jól tudom, most is vannak ilyen szerverek - legalábbis én nemrég játszottam hasonlón. Ezek az ötletek egyébként, nem is tudom, kevesek, meg nem is a leg kidolgozottabbak, inkább egy szerón sima munkaként állják meg a helyüket. Meg már ez az egész repcsi szeró téma is igen régi. Az már más téma, hogy magyar nyelven nem nagyon volt ilyen. Egyébként ha jól tudom, akkor soha sem volt(ak) 747-es(ek) a MALÉV-nál.

Nem elérhető mefi88

  • 312
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #4 Dátum: 2014. Április 04. - 06:06:56 »
0
Hát bro, sok sikert. :rolleyes:


semmi offensive, de próbálj meg figyelni a helyesírásodra, nagyon sokat elárul a posztíróról. csupán jótanács. :-X

Nem elérhető ZoleBB

  • 480
  • ZoleBB
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #5 Dátum: 2014. Április 04. - 08:55:30 »
0
Persze a szerver elég kezdedleges fázisban van, még nincsen teljesen kidolgozva, és \"fel pumpálva\". Ma majd fogom frissíteni a témát, és megpróbálok csinálni egy videót is.

Nem elérhető krisk

  • 2380
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #6 Dátum: 2014. Április 05. - 22:15:08 »
+1
  • Ez egy B737-700, nem egy B747

  • Szerintem ez a projekt túlságosan komoly, hogy \"kontárok\" kezébe kerüljön.


Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #7 Dátum: 2014. Április 05. - 22:27:27 »
0
[gmod]Témát zárom mivel a fórumozó némítva.[/gmod]

Nem elérhető ZoleBB

  • 480
  • ZoleBB
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #8 Dátum: 2014. Április 03. - 23:05:39 »
0
Üdv!
Hát hogy is kezdjem el ezt a kis bemutást a jelenlegi fenállás alapján.. Kezdeném azzal, hogy mi ikhletett ahoz, hogy egy Repülõ szimulátor féleségû szervert hozzak létre. Elsõ sorban, szeretnék olyan szervert létrehozni, és nyitni mely még soha sem volt, vagy nem látható. Másodsorban, akik szeretnek repülni, vagy csak úgy eljátszani, hogy most õk a kapitányok és repülnek egy jót(mint pl. én :) ) így kiélhetik magukat. Harmadsorban pedig azért mivel, hogy a magyar SA:MP játékosok ne csak azt lássák, hogy x RP szervert nyitott, 1 hónap múlva már senki sem játszik rajta, és eltûnik, és senki nem fogg vele törõdni. Honnan jött a Hungarian Arlines szöveg/szervernév? Elsõnek mutattnák egy kis büszkeséget, ami mára nagyon elfeledett, és nagyon senki se beszél róla.:
\"width=500http://www.ferenczigabor.jobbik.hu/sites/default/files/users/Ferenczi%20G%C3%A1bor/malev.jpg[/img]
Ha jól tudom ez egy Boeing 747. Ahogy látható a törzsön ott van az a felirat, hogy: Hungarian Airlines. Tehát a Malévtól jött ez a név, sajna csõdbe ment, még 2012-be. De nem csak akor voltak a Malévnak gondjai, hanem már 15 ével ezelõtt is. :(
Hogyan is nézne ki a szerver?
Fogalmam sincs milyen kategóriába soroljam be ezt a játékszervert, inkább Egyéb mivel még nincs ilyen fajta játékszerver. A szerver az egész pályán fog játszódni, nemzetekre osztva nézzük meg!: Los Santos - Amerikai rész, ott fognak játszani az Angol nyelven tudóak. Los Santos - Nemzetközi repülõtér. San Fierro - Magyar légtér, illetve repülõtér.
Akor most beszélgesünk, hogy ki mit csinálna/vagy fog a szerveren.:
\"Occupations-Pilot-Male-Light-icon.png\"Pilóta: A pilóta dolga, hogy pl.: San Fierroból(M.O) eljutni Los Santosba(Amerika). Persze ha eljutott egy pénz összeget kapp(Pl.: 130 ezer).
\"Office-Customer-Male-Light-icon.png\"Utas: Kitalált személyek. Mikor a pilóta beáll az utasbejárathoz, akor kb. fél percig levan fagyasztva a pilóta, míg beszálnak a kitalált utasok.
\"Occupations-Firefighter-Male-Light-icon.png\"Repülõtér - Tûzoltóság: Mikor valami baj történik, a repülõgépel, vagy valamenyire füstül/ég(Csak hogy legyen benne egy kis csepp RP.)
\"DIY-Screw-icon.png\"Repülõtér - Karbantartó: Gondolom érthetõ. A sérült repülõgépeket kell megjavítania, vagy kerék csere alkalmazása.
\"Command-Prompt-icon.png\"Milyen parancsok lennének?
Fúú, mivel is kezdjem?
Ugyebár mindenkinek érthetõ az alap parancsok: /help, /rules, /cmds
Munka kezdéséhez(Munkák szerint): Pilóta - /airspace (Felszálási engedély kérés.), /takef (Mikor ott vagy, ahol az utasok betudnak szállni, ott kel beírni ezáltál, így már lehetõvé teszi azt, hogy elkezdhes a munkát.
Tûzoltó - Jelenleg még nincs semilyen személyes funkciója.
Karbantartó - Jelenleg még nincs semilyen személyes funkciója.
Keresek-e segítõket?
Igen keressek, nem véletlen, mivel én csinálom egyedül ezt a projectemet/szervert. Hogy pontosan kiket, és milyen feltételel keressek:
 
  • Minimális angol nyelv ismeret.

  • Legalább középfokó Pawn nyelv ismeret, illetve MySQL kezelés

  • Legfõbb a megbízhatóság.

  • Kort nem köttöm meg, csak kérem olyan jelentkezzen aki tudja magát kordában tartani.


\"Home-Server-icon.png\"Szerver adatai/információi
A szerver még nincs elhelyezve semien szolgáltatónál, még gondolkodok rajta, hogy kihez menjek, akiknek majd bírja a szervergépük egy nemzetközi szervert.
IP cím: Nem publikus/vagy még nincs.
Szerver neve: [HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
Szolgáltató:
A szerver még nincs elhelyezve semien szolgáltatónál[/quote]
Nyelvek: Magyar, Angol, talán még német.
Admin(ok): Nincsen 1 db. adminunk sem.
Tulajdonos/Scripter: citromhun.

Nem elérhető ZyZu.

  • Globális moderátor
  • 8939
  • my turbo diesel forum
  • Discord: ZyZu.
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #9 Dátum: 2014. Április 03. - 23:31:33 »
0
Javítlak, mivel volt már ilyen szerver, sõt már publikáltak ilyen módot hasonló ötletekkel. Én is írtam a rendõrõs módomat és benne szerepelt egy ilyen meló. Sok sikert hozzá.  ;)

Nem elérhető ZoleBB

  • 480
  • ZoleBB
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #10 Dátum: 2014. Április 03. - 23:41:45 »
0
Nos, én errõl nem tudtam  :confused:, persze félre értés ne essék, nem használok fel semilyen szerver modját sem.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #11 Dátum: 2014. Április 03. - 23:48:52 »
0
Sõt, ha jól tudom, most is vannak ilyen szerverek - legalábbis én nemrég játszottam hasonlón. Ezek az ötletek egyébként, nem is tudom, kevesek, meg nem is a leg kidolgozottabbak, inkább egy szerón sima munkaként állják meg a helyüket. Meg már ez az egész repcsi szeró téma is igen régi. Az már más téma, hogy magyar nyelven nem nagyon volt ilyen. Egyébként ha jól tudom, akkor soha sem volt(ak) 747-es(ek) a MALÉV-nál.

Nem elérhető mefi88

  • 312
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #12 Dátum: 2014. Április 04. - 06:06:56 »
0
Hát bro, sok sikert. :rolleyes:


semmi offensive, de próbálj meg figyelni a helyesírásodra, nagyon sokat elárul a posztíróról. csupán jótanács. :-X

Nem elérhető ZoleBB

  • 480
  • ZoleBB
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #13 Dátum: 2014. Április 04. - 08:55:30 »
0
Persze a szerver elég kezdedleges fázisban van, még nincsen teljesen kidolgozva, és \"fel pumpálva\". Ma majd fogom frissíteni a témát, és megpróbálok csinálni egy videót is.

Nem elérhető krisk

  • 2380
    • Profil megtekintése
[HUN/ENG] Hungarian Airlines - International Server
« Válasz #14 Dátum: 2014. Április 05. - 22:15:08 »
0
  • Ez egy B737-700, nem egy B747

  • Szerintem ez a projekt túlságosan komoly, hogy \"kontárok\" kezébe kerüljön.


 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal