Szerző Téma: Boci PaintBall PartY (2009)  (Megtekintve 1958 alkalommal)

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
Boci PaintBall PartY (2009)
« Dátum: 2014. Március 10. - 16:51:02 »
+10

Boci PaintBall PartY
2009-es játékmód, amely 2014-ben lett újraírva.
 

Elõzmény:
Hero, CooL és ScreaM elképzelése alapján készült el a 2009-es játékmód, ami sokaknak tetszett, sokan voltak egykoron a játékszerverünkön,
volt, hogy nem bírtunk az új játékosokkal, annyian voltunk rajta.
Többnyire a SA-MP 0.2x idején futott a szerverünk, ezt követve a SA-MP 0.3a verzió már nem támogatta tovább a szerver jellegzetességét, az instagib funkciót. (1 lövés ---> halál)
Próbáltunk erre a problémára megoldást találni, de a szerver ez miatt csak veszített értékébõl, és így már nem könyvelhettük el PaintBall szervernek,
ezért hanyatlani kezdtünk, így bezártuk a szervert, a forráskód eltûnt az én hibám miatt, így a projekt a csúcsról zuhant a mélybe.
Jelen:
2014-ben azonban, a viszonylag elfelejtett tárhelyemen felfedeztem a játékmódot, konfigurációs fájllal együtt, de akkoriban levédettem az összes szkriptem, ezért az objektumok is odavesztek,
addig, míg Koncz Norbi (divkn) nem volt segítségemre, aki kitudta szedni a játékmódból az objektumokat, így már csak az alapot kellett, hogy megírjam, hogy újra megszülethessen ez a játékmód.
A játékmódban levõ elemek teljesen megfelelnek a 2009-es módban találhatóakkal, viszont az egykor \'Kínai Maffia\' és \'Fuck Police\' néven létezett csapatok neveit átírtam \'Maffia\' és \'Nyomozók\'-ra,
továbbá a csatlakozási, lecsatlakozási mondatok is megfelelnek az eredeti szövegekkel, ezeken nem hajtottam végre semmiféle változtatást!
A szerver nem használ plugint, se semmiféle külsõ függvénykönyvtárat!
A Streamer Plugint teljesen feleslegesen éreztem, mivel a pálya csak 174 objektumból áll.
Megemlítendõ, hogy 2009 idején az ilyesfajta szerverek voltak a \'híresebbek\', én éppen csak akkor kezdtem el szkriptelni, ezért ezt a pár száz soros módot
legalább 1 hét alatt sikerült hibamentesre megírnom, és utána sokáig csak a hibákat foltozgattam. :)
Egyéb információk:
A játékmódot mindenki számára megosztom, többnyire én nosztalgikus szempontból írtam újra, valamint ezt bárki felhasználhatja alapnak, de mindenkinek leszögezem, hogy igaz, hogy a játékmód mai szemmel nézve igen keveset ér, viszont számomra elég sokat, visszapillantva a múltra fõleg! :)
Tehát megkérek mindenkit, hogy a játékmódban található elsõ 10 sort (vagyis a projekt nevet, projekt készítõit és segítõit) ne töröljétek ki!
A játékmód direkt maradt ilyen egyszerû felépítésû, kevés tartalommal bíró, ezen változtatni soha sem fogok, szeretnék hû maradni az eredeti játékmódhoz.
( A parancsok párbeszédpanelében ezért van csak egy darab parancs beleírva! :D )
A játékmóddal kapcsolatban, illetve szkripteléssel kapcsolatban továbbra sem szeretnék privát üzeneteket kapni! Köszönöm!
(Ha van rá mód, akkor ahol tudok, segítek a Segítségkérés részlegben.)
\"letöltés%20gomb.png\"
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 07. - 16:07:51 írta ScreaM »

Boci PaintBall PartY (2009)
« Válasz #1 Dátum: 2014. Március 10. - 17:05:54 »
0
Nagyon jó.Szép lett a mod.
(Ezért kapsz egy +-t :D)

Nem elérhető Peterta12

  • 183
  • Peterta12
    • Profil megtekintése
Boci PaintBall PartY (2009)
« Válasz #2 Dátum: 2014. Március 10. - 17:20:16 »
0
C:\\Documents and Settings\\Lovasi család\\Asztal\\paintballmod.pwn(353) : error 025: function heading differs from prototype
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase
1 Error.
Valami megoldás?

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
Boci PaintBall PartY (2009)
« Válasz #3 Dátum: 2014. Március 10. - 17:21:22 »
+1
Köszönöm. :D

Amúgy az a baj, hogy a jelenlegi fórumozók már nem is ismerték ezt a szervert. A régiek közül sokan ismerték... Milyen jó volt anno. :D



Idézetet írta: Peterta12 date=1394468416\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"47020\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
C:\\Documents and Settings\\Lovasi család\\Asztal\\paintballmod.pwn(353) : error 025: function heading differs from prototype
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase
1 Error.
Valami megoldás?
 
Frissíts 0.3z-s függvénykönyvtárakra! (Include)

Nem elérhető V1sta

Boci PaintBall PartY (2009)
« Válasz #4 Dátum: 2014. Március 10. - 17:24:11 »
0
Szép munka! Bár sajnálom, hogy továbbra nem mûküdhetett a szerver. Jó belõle tanulni programozni, sokat segít.

Boci PaintBall PartY (2009)
« Válasz #5 Dátum: 2014. Március 10. - 17:46:49 »
0
Egyszer biztos kifogom próbálni :D kár hogy nem ismertem mondjuk én 0.3a-nál kezdtem ha jól emlékszem.

Boci PaintBall PartY (2009)
« Válasz #6 Dátum: 2014. Március 10. - 18:21:04 »
0
Leiras tokeletes. :) ha gepnel leszek biztos kiprobalom

Nem elérhető Cappsy

  • Adminisztrátor
  • 2754
    • Profil megtekintése
Boci PaintBall PartY (2009)
« Válasz #7 Dátum: 2014. Március 10. - 19:47:17 »
0
Váá :D Nagyon kíváncsi vagyok a módra :). Jó, hogy megosztottad

Boci PaintBall PartY (2009)
« Válasz #8 Dátum: 2014. Július 12. - 21:31:26 »
0
Szép leírás Szép gm :)

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal