Szavazás

Visszaengedjük vagy sem?

Összes szavazó: 48

Szerző Téma: Közvélemény kutatás  (Megtekintve 4883 alkalommal)

Közvélemény kutatás
« Dátum: 2014. Február 27. - 14:53:00 »
+2
Sziasztok,
Igazából eléggé régóta kapom a \'megváltoztam\' üzeneteket és kissé kezdek tanácstalanná válni ezért kérném a ti véleményeteket.
Én személy szerint gyökeresen ellenzem a dolgot (fõleg azért mert a kitiltása után próbált átverni engem, hogy engedjem vissza mert vele együtt 200 azonos IP címû embert banoltam ki a fórumról - ami persze hazugságnak bizonyult.), de ennek nem egy személy döntésének kellene lennie ezért kikérném a közösség véleményét is.
Jelen esetben Climáról van szó aki milliomodik felszólítás után sem bírta a hülyeségeket mellõzni innen ezért kitiltásban részesült.
A kitiltás után egy nappal már \'megváltozott\' és azóta is kapom az üzeneteket, így most végül szeretnék pontot tenni a dolog végére.
Spoiler for Legutóbbi:
ClimaCool: Szia
ClimaCool: Neharagudj hogy zavarlak de szeretnék tõled valamit kérni.
ClimaCool: Az lenne a kérésem hogy beszéljétek meg hogy visszamehetnék e a fórumra, megváltoztam és bízonyitani is tudom
[/quote]
Tehát érdekelne ki mit gondol a dologról.

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Közvélemény kutatás
« Válasz #1 Dátum: 2014. Február 27. - 14:55:10 »
+5
Aldo is azt mondta, hogy megváltozott, és mi lett a vége? Megint ki lett innen rakva. Aki alapjáraton így viselkedik, ilyen a stílusa, szerinted az ennyi idõ alatt meg tud változni?
Szerintem nem kellene visszaengedni.

Közvélemény kutatás
« Válasz #2 Dátum: 2014. Február 27. - 15:04:09 »
0
Mindenki megérdemel egy második esélyt! Ha vissza engeded ésmegint folytassa a hülyeségeit, akkor banold, de engedd vissza, csakhogy lássa mien nagyvonalú a FÓRUM csapata!

Közvélemény kutatás
« Válasz #3 Dátum: 2014. Február 27. - 15:13:32 »
0
Ha jól emlékszem õ volt aki bemutatásába írta,hogy megváltozott(fél éve /1 éve? Akkor SE változott.). Dehogy változott az ember nem fog 1 pillanat alatt megváltozni,azt érezni-e kell a környezetének,ne õ mondja már meg magáról,hogy megváltozott-e vagy sem :)

Nem elérhető jana4

  • 5929
  • Ex Staff
    • Profil megtekintése
Közvélemény kutatás
« Válasz #4 Dátum: 2014. Február 27. - 15:15:51 »
+3
Az esély kijár, de hányszor még?!

NEM!

Nem elérhető Mambo

  • 4239
    • Profil megtekintése
Közvélemény kutatás
« Válasz #5 Dátum: 2014. Február 27. - 15:18:52 »
+3
azt sem tudom ki õ... de ha ki lett tiltva, nyilván okkal.
Inkább mást szavaztatnátok meg... :D

Közvélemény kutatás
« Válasz #6 Dátum: 2014. Február 27. - 15:23:54 »
0
Idézetet írta: ScreaM date=1393510551\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"46767\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Az esély kijár, de hányszor még?!

NEM!

 
Ezekszerint már többször is tiltották?
Na mind egy, a sorsa eldõlt.... 1 igen, 7 nem

Nem elérhető Depi

  • 2259
  • Még mindig TrYp. :)
    • Profil megtekintése
Közvélemény kutatás
« Válasz #7 Dátum: 2014. Február 27. - 15:49:49 »
0
Idézetet írta: Thosiro date=1393511034\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"46767\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Az esély kijár, de hányszor még?!

NEM!

 
Ezekszerint már többször is tiltották?
Na mind egy, a sorsa eldõlt.... 1 igen, 7 nem
 
[/quote]
A \" Ti véleményeteket \" - Az nem 7db nembõl áll azért. van még pár ember akiknek illene szavazni talán.

Nem elérhető Destroyer

  • 673
  • Ryan_Sanchez.
    • Profil megtekintése
Közvélemény kutatás
« Válasz #8 Dátum: 2014. Február 27. - 16:26:38 »
0
Engedd vissza, lesz kin röhögni ha nem változott.

Nem elérhető TwisT3R

  • 576
  • Küklopsz
  • Discord: TwisT3R#7833
    • Profil megtekintése
    • Firing Squad Clan
Közvélemény kutatás
« Válasz #9 Dátum: 2014. Február 27. - 16:44:35 »
+1
Idézetet írta: Thosiro date=1393509849\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"46767\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic
Mindenki megérdemel egy második esélyt!
 
õ NEM

Közvélemény kutatás
« Válasz #10 Dátum: 2014. Február 27. - 17:00:51 »
0
Idézetet írta: TwisT3R date=1393515875\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"46767\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic


Mindenki megérdemel egy második esélyt!
 
õ NEM
 
[/quote]
 

 

Mindenki megérdemel egy második esélyt! Ha vissza engeded ésmegint folytassa a hülyeségeit, akkor banold, de engedd vissza, csakhogy lássa mien nagyvonalú a FÓRUM csapata!
 
[/quote]
hát õ pont nem:D
 
[/quote]
Nem tudom mit vétett, hogy ennyien ellenzitek a vissza jövetelét, valaki leírná?

Közvélemény kutatás
« Válasz #11 Dátum: 2014. Február 27. - 17:09:16 »
0
Mindenki megérdemel egy második esélyt![/quote]
Mielõtt írsz egy üzenetet gondold át 1 picit okés? én nem szeretném hogy vissza jöjön, a bátyámat elhordta minden sz@r szemétnek, már bocs a káromkodásért. Én véleményem az hogy NEM!

Nem elérhető lusta19

  • 9084
  • £u$taÐi$znó
    • Profil megtekintése
Közvélemény kutatás
« Válasz #12 Dátum: 2014. Február 27. - 17:14:15 »
+7
Kizárt !!
De ezt nem tudom elfelejteni
 
Hali :(
Elõször is bocsánat ha rossz helyre nyitottam a témámat kérek minden moderátort ha nem a megfelelõ helyen van helyezze át köszönöm :)
Na hol is kezdjük
A lábam közt két hete elkezdet viszketni a bõr de mostanra piros folt lett belõle :(
Olvastam neten valószínûleg gomba lehet de nem merem anyámnak elmondani
A kérdésem a következõ:
A hintõ por jó rá?
Mivel lehet eltávolítani?
Magától majd elmúlik?
A kedves válaszoló nagyon hasznos lesz számomra és +-t kap
Üdv
[/quote]
 

Ok akkor elmondom
E:Megoldottam
Mivel Ukrajnába lakom ilyen krémet adott anyám mivel régen apámnak is volt hüvelygombája
Köszönöm mindenkinek +-okat kiosztom
Üdv
 
[/quote]
 

    Mi a hüvelygomba?
     Igen, mit ahogy a nevében is benne van, ez nõi betegség, tehát lányok, nektek kell magatokra vigyáznotok.
Nincs több kérdésem .
Idézet
    Tünetek
     
    Leggyakoribb, és legkorábban jelentkezõ tünete a hüvely környéki hirtelen viszketés. Emellett sûrû, fehér, leginkább túróhoz hasonló hüvelyváladék (folyás) jelentkezik. Sokszor jár együtt a hüvely kellemetlen érzésével, szeméremtesti égéssel, nehéz vizeléssel, és bizony, ha éltek szexuális életet, akkor a közösülés is fájdalommal járhat Candida-fertõzés esetén. De nagyon fontos tudnotok, hogy ezek a tünetek nem mindig egyértelmûek, ezért orvoshoz kell fordulni, hogy õ állíthassa fel a diagnózis. Kenetet vesz a hüvelybõl, és mikroszkópos vizsgálat után meg tudja mondani, valóban ilyen fertõzésetek van-e.
Apádnak és neked is van hüvelyed?  :o wtf?
[/quote]
http://sampforum.hu/index.php?topic=47834.msg465160#msg465160

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
Közvélemény kutatás
« Válasz #13 Dátum: 2014. Február 27. - 17:21:32 »
0
>\" post=\"487540\" timestamp=\"1393517655\"]
Kizárt !!
De ezt nem tudom elfelejteni
[...]
 
[/quote]
Na azt öröm volt nézni :D Jókat lehetett nevetni a gyereken. De ettõl függetlenül én teljes mértékben ellenzem, hogy visszaengedjétek õt, csak a baj lenne belõle.

Közvélemény kutatás
« Válasz #14 Dátum: 2014. Február 27. - 17:22:11 »
0
Idézetet írta: Tomy date=1393517356\" data-ipsquote-contentapp=\"forums\" data-ipsquote-contenttype=\"forums\" data-ipsquote-contentid=\"46767\" data-ipsquote-contentclass=\"forums_Topic

Mindenki megérdemel egy második esélyt!
Mielõtt írsz egy üzenetet gondold át 1 picit okés? én nem szeretném hogy vissza jöjön, a bátyámat elhordta minden sz@r szemétnek, már bocs a káromkodásért. Én véleményem az hogy NEM!
 
[/quote]
Én átgondoltam.... Valami oka csak lehetett annak, hogy lehordta a bátyádat...
De szerintem akkor is MEGÉRDEMELegy UTOLSÓ ESÉLYT!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal