Szerző Téma: Utolsó változás  (Megtekintve 6989 alkalommal)

Nem elérhető Csabesz

  • 7827
    • Profil megtekintése
Utolsó változás
« Dátum: 2014. Január 13. - 00:43:26 »
+8
Sziasztok ! :)   ( már így hajnali idõkben :D )
Na szóval... Nehéz belekezdeni, de muszáj lesz.
Nos, elõször is. Durva hogy már lassan féléve nem vagyok aktív, de érdekel mi zajlik itt.. mindig kértem tájékoztatást és mindig tudattam a többiekkel, ha bármi baj van még élek és jövök, segítek!
Most ez van.. megkerestek, mert már nem bírják nézni ami itt megy. Már azt az érzést keltitek bennem, hogy amit nagy nehezen összehoztunk oldalt Ti akarjátok tönkretenni? Aki ezt tönkre teheti az csak is MI lehetünk, nem ilyen jött-mentek.
Nekem már az élet az elsõ, de szívfájdalom nélkül lezárom az oldalt addig amíg valamit ki nem találok. ( és ezt ne akarjátok, mert mire oda eljutok h elkezdek rajta gondolkodni, már eltelt 1-2 hónap.. ) Vagy Ti változtok valamit és nem kell beavatkoznom, vagy beavatkozom, azt megfog lepõdni mindenki, hogy már nem tud bejelentkezni, mert nincs felhasználója.  A felhasználók száma csak 1 szám... annál sokkal fontosabb számok is vannak, amire vigyázni illik, de a semmirekellõ, haszontalan felhasználókat el lehet tenni lábalól.. nem fognak senkinek se hiányozni. és ezek a felhasználók ne osszák már itt az észt. azt se tudják mivan.. majd ha legalább a 8 általánosa meglesz, akkor próbáljon meg hozzászólni dolgokhoz, de addig bölcsebb ha csendben marad!
A lényeg a lényeg, most 1 hétig figyelek.. nem mondom h mindig be leszek jelentkezve, de itt leszek! Próbáljatok meg értelmesen viselkedni, és ne kényszerítsetek olyanra amit nem akarok!!
1 hét múlva jelentkezek és közlöm mi lesz.
Ha már a másik témát lezárták, ezt nem kéne... itt beszélhetünk errõl. Ha tudtok rendesen... rendesen! Ezt a témát olvasni fogom és ha olyan ír hozzá és olyat, amit nem kellett volna nem törlöm vagy figyelmeztetem.. bannolom a gecibe. régen se könyörögtem senkinek, h legyen jó.. ha nem tud jó lenni szia van.. csak gondoltam erre felhívom a figyelmet.
Na pacsi!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 13. - 00:45:35 írta Csabesz »

Nem elérhető Zharko

  • 1955
  • Future House <3
    • Profil megtekintése
Utolsó változás
« Válasz #1 Dátum: 2014. Január 13. - 00:54:53 »
+1
Remélem nem csak a felhasználókra vonatkozik ez a kiírás, hanem pl a teamre is.
Spoiler for Csabesz:
Amúgy elfelejtettem megköszöni. Köszönöm. :D

Nem elérhető Loren

  • 1401
  • Ex Moderátor
    • Profil megtekintése
Utolsó változás
« Válasz #2 Dátum: 2014. Január 13. - 01:03:17 »
0
A tegnapi nap folyamán említettem, hogy valamit lépnie kell ezügyben a teamnak. Csabesz megtette. Ha más nem, majd ez megtanítja õket, hogy viselkedjenek normálisan. Gratulálok Csabesz ;).

Nem elérhető krisk

  • 2380
    • Profil megtekintése
Utolsó változás
« Válasz #3 Dátum: 2014. Január 13. - 06:53:15 »
+1
Ez tényleg nagyon jó, hogy belátja a team (végre!) hogy túl sok a hülye a fórumon és tesz is ellene valamit. De nem gondoljátok, hogyha megszûnik a megfigyelés, mondjuk 1-2 hónap múlva, akkor aki addig nem bírt magával azután se fog?

Utolsó változás
« Válasz #4 Dátum: 2014. Január 13. - 07:07:52 »
+1

Ez tényleg nagyon jó, hogy belátja a team (végre!) hogy túl sok a hülye a fórumon és tesz is ellene valamit. De nem gondoljátok, hogyha megszûnik a megfigyelés, mondjuk 1-2 hónap múlva, akkor aki addig nem bírt magával azután se fog?
 
[/quote]
Na igen, itt teljes mértékben igaza van krisk-nek hogy aki ezelõtt nem tudott viselkedni az ezután sem fog tudni, mert sajnos amiket itt le írtál jobbik esetben el olvassák de nem fogják fel mit is közöltél most végülis, vagy ha fel is fognak belõle valamit akkor jönni fognak az értelmetlen válaszok a témában. Itt szinte érzem hogy a vezetõség és a modi lesz az egyik leg jobban le hordva hisz ki mást is lenne könnyebb hibáztatni. Én teljes mértékben egyet értek veled hogy aki nem ide való badarságokat beszélõ az tûnjön el az oldalról és nõjön fel hozzá, jöjjön vissza 1 év múlva...

Utolsó változás
« Válasz #5 Dátum: 2014. Január 13. - 15:04:26 »
+19
Nem teljesen értem, mi a franc ez. Miért is \"haldoklik\" a fórum? Másik témában olvastam, de megjegyeztem. Mi van veletek?
Az sem igazán tetszik, hogy a team egy része saját elmondásuk szerint abszolút nyomoréknak és hülyének tartja a fórumozók 90% (!!!) százalékát. Ezt így kijelenteni azért elég komoly, fõleg hogy semmi komolyabb veszekedés nem volt mostanában. Maximum az, hogy páran le merik írni hogy nem örülnek egy írásképtelen moderátornak. MEKKORA SZEMETEK!
Egy szabályzat változtatási javaslat van, nem hiszem hogy lett belõle valami, de szerintetek a fórumozók a nyomorékok, és ti mindent megtesztek. Ha már valaki azt mondja, hogy 90% nyomorék, és van átlag 50-60 látogató naponta, akkor sürgõsen el kéne gondolkodni.
Illetve azt is el kéne végre fogadni, hogy nem a \"rendbontóktól\", és nem a \"nyomorékok\" miatt csökken a látogatottság, hanem mert egy ~10 éves játékot már unnak páran, és nem nagyon keresnek a google-n samp-al foglalkozó fórumot. De a staff úgy látja, hogy még még még még még még még szopassuk a népet, egyre betegebb szabályok, oltogatás, bannolok mindenkit a gecibe, és a többi. Nem biztos, hogy mindenki ugyanúgy lát pl. egy viccet. Az is érdekes számomra, hogy ha valaki kap valamire egy rakat likeot, magyarul tetszik mindenkinek, rögtön törölve is lesz, az illetõ meg szankcionálva.
Megénekeltem már párszor, de leírom újra. SENKI nem a samp miatt van itt, hanem egy olyan közösségért, ami lassan darabjaira hullik. Mi volt 2-3 éve? XY írt valamit, mi meg röhögtünk rajta, és nem lett törölve.

Most mi van? Beugatok bárkinek ha leír egy angol szót, meg sorokat másolgatok a szabályzatból, hogy ezt nem, azt nem, ja és még ezt sem szabad. Aztán warnolom az illetõt, leírom hogy haldoklik a fórum, mert jaj a fórumozók 90%-a nyomorék.



És végül ne felejtsétek el, hogy a staff volt, és jelenlegi tagjai is szólaltak már fel olyan dolgok ellen, amiket én most leírok.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 13. - 15:25:32 írta nagynorbi »

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Utolsó változás
« Válasz #6 Dátum: 2014. Január 13. - 15:43:06 »
0
Csabesz, nem tudom mit értesz ide nem illõnek, de szerintem mindenki véleményét hallgasd meg, ha pozitív, ha negatív, mert ha mindenki pozitívat ír, és hangoztatja, hogy a fórumozók nagy része nyomorék és egyéb sablonszöveg, akkor nem leszünk elõrébb. Én nagyon ellenséges megnyilvánulásnak tartom, hogy néhány fórumozó, sõt staff tag is rendszeresen él a nyomorék szó kifejezésével. Tudtommal ameddig egy ember le tud írni egy épkézláb mondatot, vagy vannak értelmes megnyilvánulásai annak ellenére, hogy nem megy a sok birka után, attól se nem fogyatékos, se nem retardált.

Nem elérhető Zharko

  • 1955
  • Future House <3
    • Profil megtekintése
Utolsó változás
« Válasz #7 Dátum: 2014. Január 13. - 15:50:07 »
+2

de szerintem mindenki véleményét hallgasd meg, ha pozitív, ha negatív, mert ha mindenki pozitívat ír, és hangoztatja, hogy a fórumozók nagy része nyomorék és egyéb sablonszöveg, akkor nem leszünk elõrébb.
 
[/quote]
Szerintem Csabesz is pont ezt akarja ebbe a témába.
Az elõzõt valaki bezárta, mert nem tetszett neki az igazság. Arra kíváncsi lennék hogy ki zárta be...
Volt egy frappáns hasonlat, valahogy így szólt: a fórum kezd átmenni II. Világháború styleba. 95% cenzúra mindenhol..

Nem elérhető Pedró

  • 3341
  • 2014 © Az év Szkriptere
    • Profil megtekintése
Utolsó változás
« Válasz #8 Dátum: 2014. Január 13. - 16:23:30 »
+1
Kérünk új szabályzatot a moderátoroknak, sima fórumozóknak, amely mindent, ami szükséges, megfogalmaz.
Kérünk új moderátorokat, akik a ráesõ szabályzatot maximálisan betartsák.
Szeretnénk látni naprakészebb staff hozzáállást, és nem annyit, hogy \"ha baj van szóljatok csá\".
Ha megkapnánk a jó szabályzatot, ami nem ennyire szigorú, hosszú, és jobb moderátorokat, visszatérne a rend talán.
A faszfejekkel nem lehet mit kezdeni sajnos. Egyetlen megoldás az lenne, hogy nem reagálnánk rájuk. Ha elüldözzük õket erõszakkal, visszajönnek más névvel sajnos.
Itt még nem láttam olyat, hogy valakit kirekesztettek volna a közösségbõl.. Mindenkit kötelezõ megtûrni? Ja.. Szidni kell egy idiótát folyton, ahelyett, hogy figyelmen kívül hagynánk..
[najó ennekse volt értelme amit leírtam de np]

Nem elérhető Mambo

  • 4239
    • Profil megtekintése
Utolsó változás
« Válasz #9 Dátum: 2014. Január 13. - 16:28:12 »
0

 

de szerintem mindenki véleményét hallgasd meg, ha pozitív, ha negatív, mert ha mindenki pozitívat ír, és hangoztatja, hogy a fórumozók nagy része nyomorék és egyéb sablonszöveg, akkor nem leszünk elõrébb.
 
[/quote]
Szerintem Csabesz is pont ezt akarja ebbe a témába.
Az elõzõt valaki bezárta, mert nem tetszett neki az igazság. Arra kíváncsi lennék hogy ki zárta be...
Volt egy frappáns hasonlat, valahogy így szólt: a fórum kezd átmenni II. Világháború styleba. 95% cenzúra mindenhol..
 
[/quote]
Azért lett bezárva, mert nem az ötletelés ment, hanem ki tud minél nagyobb baromságot összehordani a fórum jövõjérõl.
+ Nem is ez volt az alaptéma, úgyhogy ment az offolás is

Nem elérhető Zharko

  • 1955
  • Future House <3
    • Profil megtekintése
Utolsó változás
« Válasz #10 Dátum: 2014. Január 13. - 16:31:33 »
+1

Azért lett bezárva, mert nem az ötletelés ment, hanem ki tud minél nagyobb baromságot összehordani a fórum jövõjérõl.
+ Nem is ez volt az alaptéma, úgyhogy ment az offolás is
 
[/quote]
Jó, részben jogos. De ha nyit valaki egy ilyen témát off-ba, megy neki a warn, meg talán egy ban is.
De legalább jó irányba halad a fórum, mert már egy csapattag látja hogy valami nem kóser.

Nem elérhető TH3

  • 5942
    • Profil megtekintése
Utolsó változás
« Válasz #11 Dátum: 2014. Január 13. - 17:03:04 »
+4
ahogy Cold barátom fogalmazna: \"omladozó várba kár belerugni\"
Ide megint írhatnék szépet és jót, a véleményemet errõl az egészrõl, na meg a teamrõl amit mostanában alkot, de minek? Úgyis vagy törlésre kerülne jobb esetben a post, rosszabb esetben én, mert hát mi az, hogy megmondom a véleményem.
U.i: Csabesz, ha még nem tûnt volna fel, fenyegetõzéssel nem lehet elérni semmit. (max elásod magad 1-2 fórumozó szemében)

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Utolsó változás
« Válasz #12 Dátum: 2014. Január 13. - 17:33:42 »
0
Szerintem meg nem lett volna sose probléma, ha nem lenne minden annyira felfújva.

Nem elérhető lusta19

  • 9084
  • £u$taÐi$znó
    • Profil megtekintése
Utolsó változás
« Válasz #13 Dátum: 2014. Január 13. - 18:12:13 »
+1
team egy része saját elmondásuk szerint abszolút nyomoréknak és hülyének tartja a fórumozók 90% (!!!) százalékát. Ezt így kijelenteni azért elég komoly, fõleg hogy semmi komolyabb veszekedés nem volt mostanában[/quote]
Ez gondolom nekem szól ,bár én nyomorékot nem írtam.  És tartom magam a leírtakhoz.
Csak tudod unalmas mikor valakinek elmondod egyszer, kétszer, háromszor, sõt négyszer és nem fogja fel a dolgokat . Akár a falnak beszélne az ember.
A csapat \"szinte\" semmi pozitív visszajelzést nem kapott, de negatívat azt bõven .  Szerintem én senkivel nem szórakoztam és egyebek.
Mégis én voltam a szemétláda.
Kimondottan nem érdekelt , de egy idõ után betelik a pohár mindenkinél.
 
Na sziasztok.
Leírnék én is pár dolgot, tudom feleslegesen.
Aki jártas a fórumon az tudja hogy Novemberben \"lemondtam\" (2 hétre) Mert már sok volt ami itt zajlott. És úgy voltam vele hogy egy kis pihenõ talál segít és talál változik valami a fórumon.
Aztán visszajöttem , de sajnos még rosszabb volt e helyzet mint elõtte. Így mostanáig nagyon minimálisat moderáltam, és egyéb hozzászólásaim is minimálisak voltak.
És ScreaM már tavaly is mondta nekem hogy lefog mondani az idén. És akkor mondtam neki hogy akkor én lemondok ismét , de most véglegesen.
Tegnap ScreaMal beszélgettünk Xfiren és kérdezte mikor mondjuk le, Én írtam hogy ma(Vagyis ez tegnap volt) Aztán megírtam a témát a T.O-ban. A többit már ti is tudjátok.  
Sok minden történt itt az elmúlt évek alatt, de olyan sz*r mint most még nem volt. Elkel szomorítsak mindenkit ez nem egy KÖZÖSSÉG .
Mindenki ott árt a másiknak ahol csak tud, egy kétszínû majom. Oldalakat tudtok veszekedni egy helyesírási hibán és hasonlók.
Régen a moderátor munkája megvolt becsülve, És most?  \"Rohadjon meg a moderátor mert warnolt \" vagy törölte a hozzászólását . És bevan törve a feje, mikor jogosan figyelmeztették. Én már erre azt mondom hogy rohadjon meg. Az ember a szabad idejét áldozza a fórum tisztán tartására hogy azon keveseknek akik normálisak jobb legyen a fórumozás. Nincs más szó erre HÁLÁTLANOK VAGYTOK!
Én személy szerint belefáradtam hogy a keretének figyelmeztessem mert már semmi értelmét nem látom.
Én az évek alatt végigjártam az összes rangot mire globális moderátor lettem.
Voltam:
-Segítõkész
-Lokális moderátor  és nem is egy helyen
-Versenybíró
-V.I.P
Idézet
    2011.December.18-án Megkaptam a Globális Moderátor Rangot
ScreaM pedig Szeptemberben.
Bemutatkozásomban tudtok errõl bõvebben olvasni.
Szerintem más nem is igazán van aki így végigjárta ezt az utat.  Szóval odatettem magamat és elértem amit akartam.  10 éves felfogással meg hogy beszólogat másoknak nem fog elérni semmit. Itt se és az életben se.
Idézetet írta: Csabesz - 2014. Január 11. 23:07:16
    f***a ***dmeg...  :tantrum:
    mióta elmentem nem mondhatnám, h minden maradt volna a rendes kerékvágásba... vagy jobb lenne.  ::|
    Tudtam hogy változni fog valami... de hogy ennyire.
    Azt meg hogy pont a fõ profilunk, a \"fórum csapat\", esik szét nem hittem volna.  ??? pont ezért mentem akkor amikor, mert úgy hittem nélkülem is helyt tud állni a vezetõség. de lehet tévedtem... az oldal erõsségét mindig is a vezetõség határozta meg.
    hát kíváncsi leszek hova fog jutni az oldal... ::|
Figyelj Csabesz, ha nincs aki összetartson minket  hogy gondoljátok  ezt?
Senkit nem szeretnék megbántani de mikor Chuck vagy Csabesz itt volt aktív adminként 1000 szer jobb volt itt minden. Kemény, határozott, és mindig idõben meghozták a kellõ lépéseket.  
Hát Gentleman Szerintem pont nem ilyen, (És ne is haragudj meg ezért semmi bajom veled) Nem teszi oda magát 100%-osan. Nem irányítja a fórumot, és nem terelgeti. Csak felesleges szabályzatok jönnek létre hétrõl-hétre.
Anno szóba került hogy lehetnék én is Adminisztrátor, Csak mivel nem értek komolyabb szinten az smf-hez így ez nem jött létre.  
Talán ha kaptam volna egy esélyt másképp alakult volna minden, És 100%-osan biztos vagyok benne hogy ScreaM se mondott volna le.
Hát engem csak ennyi választott el a piros színtõl.
Sziasztok és további kellemes napot és fórumozást! Az utóbbi lehet hogy nem olyan kellemes már  :)
[/quote]
Ha megfogad egy tanácsot a jelenlegi \"csapat\" én az értetlen embereket tiltanám a francba.
Üzenõfalon segítséget kér / esetleg linkel stb...?  felszólítod egyszer hogy fejezze be, Ha nem érti mehet a levesbe.  Legyünk kevesebben de alkossunk egy Igazi közösséget, Mert ami most van nem közösség, Melyik témába vannak baráti beszélgetések jó hangulat? Helyette állandóan cirkuszoltok valamiért. \"Hú ez nem tud írni \" és ezen oldalakat tudtok veszekedni.
A globális szabályzatot és fórumok és alfórumok szabályzatait lehetne jócskán szortírozni .

Utolsó változás
« Válasz #14 Dátum: 2014. Január 13. - 21:55:39 »
+5
Hát érdekes, nem tudtam hogy ennyire inaktív fõvezetõ csak gondol egyet és mert nem tetszik valami lezárja a fórumot.
Elég csúnya dolog hogy ilyesmivel kell fenyegetõzni hogy kész vége, és mindenki mehet a fenébe.
Mi lett ebbõl a fórumból?
Nem csak számokról és adatokról van itt szó hanem emberek rengeteg idejérõl amit beleöltek a fórumba, leírásokról, ötletekrõl érdekes beszélgetésekrõl, nem csak holmi adatról, hanem a felhasználók és vezetõség nem csak anyagi de a tudásukról munkájukról van szó.
Kidobnád a fenébe mert nem vagy képes kitiltani pár személyt csendben és nem ekkora feneket keríteni a dolognak?
Jobb lesz ha változtattok a hozzáálláson. (igen ez már többes szám)
Szégyen hogy a vezetõségtõl ilyen üzenetek kerülnek kiírásra, nem régen az INSTANT BAN (mint valami gyors leves) való fenyegetõzés most meg a fórum bezárásával való fenyegetõzés, mert csak számokról van szó mi?
Jóindulatú ember inkább tovább adná arra méltó személynek/-eknek ha már nem bírja a strapát, elõbb utóbb mindenki megunja ezt a dolgot és lássátok be, ti is itt tartotok.(ez látszik az inaktivitástól)
Szerintem jobb ha kerestek utódot akit még érdekel a dolog és aktívan jelen van a fórumon.
Hát uff, én is inaktív vagyok ezen a téren sõt egyre jobban, de azért kiírtam a véleményem ide.
Ami leállás volt az ünnepek alatt az meg kész katasztrófa volt, régebben nem kellett volna több mint két hetet várni az újraindulásra max pár napot.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal