Szerző Téma: Para(lel)RPG-Játssz szabadon!  (Megtekintve 4650 alkalommal)

Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Dátum: 2013. December 30. - 18:30:40 »
0
Sziasztok!
*Reklámszöveg*
Egy olyan RPG szervert alkottam, ami teljesen eltér az eddigi sablonos, esetleg editelt társaitól, ugyanis egyedi mod, más felfogással. A játékterület Whetstone és Red County. Minden, ami a városkákban történik a játékosokon múlik. Bárkinek lehet saját háza, biznisze, autója, ha meg tudja fizetni.
Mint beteg világunkban, itt is minden pénzzel mûködik. Azt hogy a játékos milyen úton szerez pénzt, maga dönti el. Rengeteg munkalehetõség(mind más lényeggel és nem mindegy mennyire végezzük jól) áll ebben segítségül, ám tisztességtelen utakon is haladhatunk (nincs illegális munka/frakció), sõt kitalálhatunk saját magunknak is állást (mint a testõr vagy magánfuvaros).
A karakter él, ennie kell, szomjazhat és eszméletét is vesztheti. Lehet története, múltja, félelmei, bármi, amit a jelleméhez elképzelnek. Hamar rá lehet jönni, hogy vigyázni kell mit csinálunk, hisz akár egy rossz döntés vagy egy csúnya baleset az életébe kerülhet, és nincs második esély.
Szintrendszer: Nagyon fontos a szint, meg az xp, hogy fejlõdj... Na ilyen nincs.
Kezdés: K. Játékos elolvasta a szabályokat, felmegy a szerverre, kitalál egy jelszót.... A játékos kiválaszthatja a kezdõpontot és a karakter nemét. Karaktere új lakó, semmit nem tud a városról, mindennek maga kell utánajárjon vagy kérdezõsködnie kell a z adminoktól többi lakótól. Alap felszereltsége egy óra, egy telegráf, két Deák-bérlet és a neve ( :D ) A játékost segítheti viszont a /help és /szabalyok parancs. IC mindenki magára van utalva! Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy régebbi lakók nem írhatnak városismertetõt IC fórumban ;)
Admin-játékos... Majdnem egyenlõ a kettõ, hála az egyedi adminrendszernek, ami korlátozott jogokat biztosít a játék felügyelésére kinevezett embereknek. Nagyjából hülyebiztos, befolyással nincs a karakterre (nincs freeze, jail... ). A javított játékmechanika (részletesebben a fórumon) lehetõvé teszi egynéhány PG elkerülését. Ban csak nagyon szélsõséges esetekre van bent (cheat, hack, cleo). Egyedi warnrendszer van az elhalálozó karakterek miatt, így IP warn-t kapnak a játékosok. A játékból kiemelt játékosok sorsáról az összes játékos közösen dönt, szavazás formájában. Továbbá nem várhatjuk el, hogy tiszteljék az adminokat, mert a tisztelet ugye kiérdemelendõ ^^ .
Ha megtetszett a röpke leírásból a szerver, elõször kérlek látogasd meg a fórumot a bõvebb információkért (szabályok, hasznos OOC infók, érdekességek), majd gyere, élj kettõs életet!
Kezdõ vagy rosszul RP-zõket is szívesen fogad a szerver, nagyon elrontani nincs mit!
*Próbálkozások*
Mikor úgy határoztam, hogy RP szervert szeretnék csinálni még azt sem tudtam, RPG vagy GF legyen. 4 féle modot írtam (amik félig lettek készen) ezek között olyan is volt, hogy 3, egymástól nagyon távol esõ falvak lett volna a játéktér vagy a Lopott idõ c. filmre alapoztam.
Végül úgy döntöttem, hogy azt csinálok, ami jön. Így lett a ParaRPG.
*Adminteam*
Adminsegédek:
Agatity_Daniel
Ray_Armando
Mailat_Milan
Gray_Blackster
1-es admin:
Meteorológus_Mihaly
Kaszta_Szily
2-es admin:
-Még nincs regisztrálva
-Még nincs regisztrálva
3-as admin:
Ivan_Torres
TGF van, bárki jelentkezhet majd a fórumon. Minden elfogadott jelentkezõ adminsegédként kezdi majd.
Ahogy a reklámszövegben említettem, van jónéhány munkalehetõség.
Ilyenek például a minden szerveren megtalálható:
-Rendõrség
Feladatköre a városok védelme, a bûnmegelõzés, bûntény esetén nyomozás, majd a tettes(ek) felkeresése, szükség szerinti elõzetesbe helyezése, ítélet utáni börtönbe szállítás. (Nem a rendõr dönt a büntetés nagyságáról)
-Mentõszolgálat és Kórház
A feladatkör változhat, attól függõen, hogy a játékos mentõápoló vagy orvos. A mentõápolónak esethez kell mennie, majd a gyors, szakszerû ellátás után mihamarabb kórházba juttatni a sérültet. Onnan az orvos veszi át a további feladatokat, õ felelõs azért, hogy valaki felépülhessen.
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_i6dx7ndc5w.png
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_yvkt3yk09u.png
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_e03q1jwcal.png
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_sf9guoynja.png
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_0jimzrq3j1.png
Taxitársaság
Feladata, hogy az ügyfeleket A pontból B-be figye. Szakképzettséget nem igényel, a bér teljesítményhez van kötve. Taxióra rendszer mûködik, tehát ugyanúgy lehet elindítani, szüneteltetni, vagy akár nullázni az órát. Van kiszállási díj, percdíj megtett táv után fizetendõ díj.
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_kk7z1dzmsk.png
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_snnejhc5ji.png
Szerelõk
Feladatuk a szabálytalanul parkolók elvontatása, roncsok eltakarítása, autófestés és javítás. Teljesítmény- és pénzéhsség függõ a keresetük. Elõször fel kell mérni a javítandó kocsi javítási költségeit. A javítás a szerelõnek is pénzbe kerül, amit a jármû tulajdonosának kell a rákalkulált munkadíjjal együtt kifizetni.
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_wra20kz05y.png
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_kuv2d9m5lk.png
Roncsszállítás:
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_31_jioqes0tpa.png
Rádiósok
Feladatuk a nép szórakoztatása, interjúk készítése. Õk a média, és a város vezetése akár befolyásolhatja.
Tûzoltóság:
Ma találtam ki, hogy lenne a legjobb megoldani, de még kérdéses, hogy bekerül-e.
Feladatuk a vihar utáni kártalanítás, esethez kivonulás (rp-zés miatt valaki beszorult a kocsiba pl.), tüzek megfékezése.
Polgármester:
Feladata a város irányítása, törvényhozás, alkotmány módosítása megfelelõ támogatottság esetén. Az alkotmány befolyásolhatja a város politikai beállítottságát, a rendõrök hatáskörét. Így lehet akár anarchia, zavaros demokrácia, vagy békés kommunizmus, ami kisül.
A polgármester tudja befolyásolni a béreket az adó segítségével, benzinárak emelkedhetnek. A városkassza az õ kezében van, õ dönti el, hogy milyen célokra fordít pénzt. Az elsõ polgármester szavazás útján kerül a posztba, önkényuralmi törvényeket csak a második választás nyertese hozhat az alkotmányban foglalt minimum támogatottság esetén.
Kismunkák:
Oktató
Feladata, hogy a sikeres KRESZt elvégzetteket jármûvezetésbõl levizsgáztassa, a jogosítványt kiadja. Bevétele a vizsgadíjakból származik.
Buszsofõr
Feladata, hogy a város lakóit egy megadott útvonalon eljuttassa a különbözõ megállókba. Bérét körönként kapja.
Szabó
Feladata, hogy ruhát varrjon a rendelõknek. Bérét befolyásolja a teljesítménye és a pénzéhsége. A ruhának vannak anyagköltségei!
Postás
Leveleket, csomagokat kell kézbesítenie postabicikli segítségével. Alap bére nincs, jattokból él.
Úttisztító
Az utakat kell tisztán tartania, fontos, hogy alapos munkát végezzen. Munkája bérét a megtisztított útszakasz és az alaposság befolyásolja.
Pizzás
A városlakókat el kell látni pizzával, ha ennének. A pizzás bérét 2 dolog teszi össze: kiér-e a helyszínre és hogy ad-e el pizzát. (a többi játékos tartja életben, tehát lehet hívni a pizzást csak úgy, azért is kap pénzt! )
Fagyiárus
Standoznia kell a jármûvével és várnia, hogy vegyenek tõle fagylaltot. Ajánlatos lassan haladnia, hogy megállhasson kényelmesen, ha valaki vásárolna.
Masiniszta
Ez egy felelõsségteljes munka, nem is lehet elvállalni, míg a lakó nincs egy ideje a városban. Feladata, hogy a kötött pályás útvonalon lévõ állomásokra menjen és ott biztonságosan megálljon.
Bíró
A város vagy a városvezetés választhatja meg, különbözõ ügyek elbírálására, büntetés kiszabására. Az elítéltnek fizetnie kell a perköltséget, annak a fele a bíróhoz megy.
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_4evdtz53y6.png
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_cyj93381qs.png
Biztonsági õr
Ez egy felelõsségteljes munka, nem is lehet elvállalni, míg a lakó nincs egy ideje a városban. Feladata a Commerce Bank fegyveres védelme, akár élete kockáztatásával. A biztonsági õr akár többedmagával is dolgozhat, a bért minden bankrablás helyszínén lévõ õr megkapja, bankszámlára.
Kamionos
Logisztika... A kamionsofõrnek el kell juttatnia a rakományt a kijelölt pontra és az üres rakteret vissza kell juttatnia a kamiontelepre. Ha út közben valami történik a szállítmánnyal, nem kap pénzt.
Jármûrendszer:
Saját készítésû, menti a jármû állapotát, pozícióját. Ajánlatos ésszel vezetni, mert a javítása kissé drága, továbbá nem bír ki mindent.
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_0sll8yl79s.png
A jármûveket természetesen kell tankolni, az üzemanyag állapotát a 2-es gombbal nézhetjük meg. A munkához szükséges jármûveket illik teli tankkal visszavinni a helyükre, hisz a városvezetés állja a benzinköltségeket.
Jármûvünkben egyedi rádióscript üzemel, az y és az n gombbal tekerhetünk a rádióadók között, ha elöl ülünk. A kocsiban utazók mind ugyanazt a zenét hallják. Van Coolfm, Tilos rádió... meg 2 külföldi, ami nem mindig akaródzik bejönni. Túltekerni nem lehet a rádiót.
Házrendszer:
Saját készítésû, nagy extrákat nem tartalmaz. Csak háztípusok vannak(pl putri, lakóautó, 2 szintes ház), meg ára a háznak...
Boltrendszer:
Saját készítésû és megéri elsõ bolt nyitók között lenni, ugyanis a modban 3 bolt van összesen. Fel lehet venni a nettó bevételt és rossz emberek akár el is vihetik azt. A bolt tulajdonosa kap egy \"vészcsipogót\" egy üzenettel a telegráfjára, hogyha baj van.
Fegyver rendszer:
Ez teljesen egyedi, ilyen más szerveren nincs is (vagy nem tudok róla), de magyarországin BIZTOS nincs.
Lényege, hogy a karakternél csak elõvett fegyvert lehet használni. Ha pörget a görgõvel, tuti nincs 2 lõfegyver nála. 2 slot van, mind2-be 1-1 fegyvert el lehet helyezni. Lõfegyverek közti váltás a görgõ lenyomásával történik. Aktuális fegyvert újratölteni a görgõ 2x-i lenyomásával lehetséges. Egy fegyverben összesen csak 1 tár lehet. Elõvett fegyvert (/slot) meg kell tárazni a görgõ 2-szeres lenyomásával. A fegyverek, töltények mentésre kerülnek.
Javított játékmechanika:
A PG-ket elkerülendõ, építettem a modba valósághû elemeket. Nem ajánlatos gyors kocsból kiszállni vagy mást veszélyeztetõ fegyveres embert meglõni... Továbbá a fegyverek is jobban sebeznek, akár 1 találat is súlyos lehet. A játékos elvérezhet, ha nem kap idõben segítséget és elvesztheti az eszméletét is. Eszméleténél lévõ sérült a jármûvét el tudja vezetni, de nagyon nehezen. Továbbá a sokkoló is tartogathat meglepetéseket...
Börtönrendszer: az elítélteket a Los Santos-i börtönbe kell szállítani, ha a jogerõs ítélet úgy van. A benn töltött idõ alatt 1x lehet próbálkozni a szökéssel. Ellátást (kaja, innivaló) kap.
Bilincs:
Elvágható megfelelõ eszköz segítségével...
Meteorológus Mihály:
 

Lényege, hogy a testvérem (aki mellékesen IRL is Mihály :D ) csinálja a pontos idõjárás-elõrejelzést. Mellékesen az idõjárást is õ állítja be 24 órára elõre, mert jó földrajzból :D Én meg mindig is sík hülye voltam hozzá...
Szmog:
Egyszerûen leszállhat a szmog a sok károsanyag-kibocsátástól. Gyakoriságát befolyásolja, mennyit használják jármûvüket a lakosok.
Strand:
Ez is egyedi pontja a szervernek. Jó idõ esetén kint vannak a parton a strandlabdák és a törülközõk, azok is random pozíción. Napszaktól is függ, hogy kint vannak-e ezek a tárgyak.
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_30_eynfo0a1ve.png
Drogrendszer:
A szerveren 4 féle drog van. Alkohol, dohány, marihuána és gomba. Az utóbbi hármat nem lehet kapni sehol és legálisságukat, korlátozásaikat a törvények szabályozzák. Ezeket a növényeket vagy gombákat meg kell keresni és gyûjtögetni õket, seftelni is lehet velük.
Halál rendszer:
Ha a karakter meghalt, nincs tovább, újat kell regisztrálni. Ha szabálytalan módon halt meg, a karakter visszahozható, ezt jelezni kell.  A hulla ott marad, míg egy ember rá nem talál és kihívja nyomozni a rendõröket.
Nyomozás:
A hullán maradnak bizonyos nyomok, az áldozatot be lehet azonosítani, a halál okát egy kód adja ki. A nyomokat érdemes leírni, mert a késõbbiekben hasznos lehet. Az orvos mintát vehet a gyanúsítottról, és ha a minta egyezik a nyomokkal, bingo! Megvan a tettes.
Lottó:
Egyszerû, nagyon primitív, annyi az egész, hogy 1 és 10000 között kell tippelni, ha talált, viszed az alapnyereményt és mások pénzének egy részét. Óránként változik a nyerõszám. Sorsjegy is van...
Eleinte Puttót szerettem volna betenni, de gondom akadt a kattintós textdraw-val, így hagytam a francba...
Fejlesztõi kép. Akit érdekel ez a textdraw, elküldöm!
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_12_31_mcprq66l86.png
Bankrablás:
A bankot (jobb esetben) õrök védik. Bankot rabolni lehet egyedül vagy csapatban. A zsákmány méretét a pakolás ideje határozza meg. Minimum 5 rendõr kell legyen a szerveren, és csak lõfegyverrel lehet elkezdeni bankot rabolni.
Rejtett bolt:
Nem mindent lehet legális utakon megszerezni és az sem biztos, hogy amit szereznénk, legális-e tartani. Így egy eldugott ponton lehet vásárolni ezt-azt...
Admin:
TGF van! Minden újonc admin adminsegédként kezdi, késõbb a fõadmin (azaz én) segítségével elõléphetnek 3-as vagy akár 4-es szintre.
Ez egy egyedi adminrendszer, úgy van kialakítva, hogy az admin tudjon Rp-zni és ne nagyon tudhasson meg IC információkat. Az adminrendszerbe létrehoztam egy PM rendszert, ami minimum 3-as szintû admin és játékos között folyhat. Ez bizalmas, az itt folytatott beszélgetéseket senki más nem látja. Saját belátás szerint használandó!
Eredetileg ez az adminrendszer egy mindenre kiterjedõ csudibugi dolog volt, ám fölöslegesnek éreztem egynehány funkcióját, így lebutítottam. Nem tartalmaz fagyasztást, játékos mozgatását, se adminjailt. Viszont a karakterek halála miatt IP warn van, amibõl 20-at lehet max összegyûjteni.
Röviden ennyi, nem tudom, hogy még mi más került be a modba :D (elfelejtettem, majd rájövök). Ez a hátránya, ha egyedül csinálom :D
Köszönök mindent a sampforum.hu segítségnyújtóinak, akik leírásaikkal, esetleg segítségkérésemre adott válasszal lehetõvé tették nekem ennek a modnak a megírását.
Várható fejlesztések:
Nem csak járó motorú jármûveket lehet ellopni majd, hanem aminek az ajtaja nincs zárva!
Special thanks to the official sa-mp.com, for the English tutorials.
Thanks for:
Incognito - Streamer plugin
Y-less - sscanf 2 plugin
DracoBlue - Dini.inc
Leaderes munkák szabadok!
A szerver nyitva (teszt miatt), de hivatalos nyitás 2014.01.01-jén, délután van.
Érdekel olyan ember, aki ért az npc-khez!
Szerver neve: [HUN]ParaRPG-Élj kettõs életet!

Hosting: Nevenincs, olaszországi


Kliens: San Andreas Multiplayer 0.3x


IP cím: -


Játéktér: Los Santos, Red County, Whetstone


Weboldal: -
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 07. - 13:50:07 írta divkn »

Nem elérhető divkn

  • 3259
    • Profil megtekintése
Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #1 Dátum: 2013. December 30. - 18:38:28 »
0
[mod]Leírás elfogadva.[/mod]
>top lel

Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #2 Dátum: 2013. December 31. - 13:42:00 »
0
Várható szervernyitás kitolva 2014.01.04-re! A sokan jelezték, hogy túl nagy a játéktér, így szûkítem Whetstone és Red Countyra.
Mégiscsak 1-jén, délután :)
Mappert találtam.
Szabad még a taxis leader, mentõs leader és rádiós leader.
Edit:
Játékterület szûkítve! Akár már most is lehet játszani! Hivatalos szervernyitás, ha nem jön közbe semmi, január 1. délután!
Edit:
Lehet jelentkezni tûzoltó leadernek is akár!
Sok szerveren leragadnak a tûz megvalósításánál és képesek random tüzeket létrehozni, ami nem rossz, mert ötletes, de egy tûzoltó nem csak tûzoltásra jó :) Így egy újabb dologgal bõvült a szerver. Az egyedi idõjárás rendszerre építve létrehoztam viharkárokat. Movedynamicobject-tel kidõlnek a fák, villanypóznák, méghozzá random irányba, akár az útra, persze nem mindig és nem mindegyik fa, meg pózna. A tûzoltók feladata, hogy hívásra a helyszín megadása után kivonuljanak és takarítsanak (lerp-zik, hogy kijavítják a dolgokat), majd egy paranccsal visszaállítják eredeti helyére az objectet. A tûzoltók még tudnak trambulint is lehelyezni, ha valaki öngyilkos szeretne lenni, esetleg felmászott valahova, ahonnan nem mer lejönni.
A tûzoltók csak ennyit tudnak, ha tûzhöz hívják õket (mondjuk felrobbant a benzinkút vagy egy kocsi), le kell rp-zniük.
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_1_1_g58c0bvqkp.png
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_1_1_0hpuhxz9sn.png
Pont egy olyat sikerült elkapni, ami keresztbe rádõlt az útra ^^
47 pózna, fa van így megcsinálva Palominoban, Blueberryben és Montgomeryben (Dillimore-t és Whetstone-t direkt hagytam ki, mert azok szélvédettebb helyek, órási fák vannak vagy az object csoportos.
Worldobjecteket szedtem ki és dinamikusat pakoltam vissza pontosan ugyanoda, hogy a póznák például érintkezzenek a kábelekkel.
Jelentkezzetek polgármesternek az IC részlegen!
Továbbra is admin TGF ON és ha valaki nagyon ért npc-khez és van ötlete, írjon pls :)
Edit:
Szabad leaderek:
mentõ leader
Polgármesteri pozícióra lehet jelentkezni! Akárki jelentkezhet! Szavazás dönt.
A szerver megnyílt, de mindenki az újévet heveri ki :D
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 01. - 19:45:41 írta kiakovi »

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #3 Dátum: 2014. Január 01. - 21:25:58 »
+1
Itt a kettõs élet mire utal?
Mert a pontos definíciója az az, hogy egy nõnek 2 palija van és ez a két fél nem tudja egymásról, hogy egy nõt szeretnek. :D

Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #4 Dátum: 2014. Január 02. - 08:08:47 »
+2
Arra, hogy a valódi életedet folyamatosan felülírja a samp.

Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #5 Dátum: 2014. Január 02. - 12:24:46 »
0
A második gondolat nem annyira rossz :) Arra célzok, hogy a realitásra nagyon törekedtem, majdnem olyan, mintha élet lenne a karakterben :)
Változások:
Elsõsegély nyújtás után a sérült talán fel tud kelni (változó)
A publikus ooc kiszedve, helyette csak azok látják, akik a közelben vannak.
Már csak a mentõ leader van szabadon!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 02. - 12:32:02 írta kiakovi »

Nem elérhető EnterR

  • Globális moderátor
  • 4223
  • dawg
    • Profil megtekintése
Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #6 Dátum: 2014. Január 02. - 12:45:32 »
0

A második gondolat nem annyira rossz :) Arra célzok, hogy a realitásra nagyon törekedtem, majdnem olyan, mintha élet lenne a karakterben :)
Változások:
Elsõsegély nyújtás után a sérült talán fel tud kelni (változó)
A publikus ooc kiszedve, helyette csak azok látják, akik a közelben vannak.
Már csak a mentõ leader van szabadon!
 
[/quote]
Oké, csak elég megtévesztõ a szlogen. :D

Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #7 Dátum: 2014. Január 02. - 13:14:45 »
+1
Hi!Nèztem a webet.Mit mondjak... kell SMFes weboldal?Esetleg HTML,PHPset is tudok csinálni,ingyen mert VÈGRE nem See vagy Defensive mod(aleljúújaaa)!! :)
E:
Nyitáson lehet nemleszek ott,de játszani fogok   :D

Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #8 Dátum: 2014. Január 02. - 13:21:09 »
+4
Aldo meg a weboldalak. Lel.
Nem tudok egy fontos kérdést, Aldo segittenél?
A php-ban mire is kell használni a header() függvényt? Teljesen elfelejtettem.

Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #9 Dátum: 2014. Január 02. - 16:02:37 »
0

Aldo meg a weboldalak. Lel.
Nem tudok egy fontos kérdést, Aldo segittenél?
A php-ban mire is kell használni a header() függvényt? Teljesen elfelejtettem.
 
[/quote]
Persze...
Átirányítsyk vele a böngèszõt egy oldalra.
Gyakorlatban:
 
header(\"Location: oldal.php\");

Az oldal.php helyett azt add meg ahova átakarod irányítani.

Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #10 Dátum: 2014. Január 02. - 16:23:18 »
0

 

Aldo meg a weboldalak. Lel.
Nem tudok egy fontos kérdést, Aldo segittenél?
A php-ban mire is kell használni a header() függvényt? Teljesen elfelejtettem.
 
[/quote]
Persze...
Átirányítsyk vele a böngèszõt egy oldalra.
Gyakorlatban:
 
header(\"Location: oldal.php\");

Az oldal.php helyett azt add meg ahova átakarod irányítani.
 
[/quote]
Ne itt offoljatok :D
A php-hoz nem értek, de az tuti, hogy a header nem arra van, sõt talán, ha tippelek, arra az a fejléc, nem?
Azért ucozos oldal, mert kényelmesebb, mint feltenni atw-re egy SMF-et, sõt egész jó dolgokat lehet ezzel létrehozni, ha ügyes az ember. (mellékesen növekszik a tárhely)
Újítások:
Mentõ, rendõr, tûzoltó, taxis, szöveges üzenetet tud küldeni válaszba a /valasz segítségével, a hívónak. Ezzel lehet jelezni, ha nem egyértelmû a helyszín vagy hiányos az információ vagy simán csak úton vagyunk.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 02. - 16:26:37 írta kiakovi »

Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #11 Dátum: 2014. Január 02. - 16:27:53 »
0
Nem,az HTML :D bàr hogy mèrt lett headef nem tom xd.
Èn szívessen elválalnám SMFet. :)
atw-t nem ajánlom.ininet.hu jobb.De off off :D ha èrdekel az ajánlat PM . :D

Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #12 Dátum: 2014. Január 02. - 16:28:58 »
0

 

A második gondolat nem annyira rossz :) Arra célzok, hogy a realitásra nagyon törekedtem, majdnem olyan, mintha élet lenne a karakterben :)
Változások:
Elsõsegély nyújtás után a sérült talán fel tud kelni (változó)
A publikus ooc kiszedve, helyette csak azok látják, akik a közelben vannak.
Már csak a mentõ leader van szabadon!
 
[/quote]
Oké, csak elég megtévesztõ a szlogen. :D
 
[/quote]
Direkt ;)
Módosítások:
Újonnan talált bugok kijavítva
Bõvített /stats (éhség, szomjúság százalékban)
/felszedtr parancs : trambulin felszedése
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 02. - 23:51:11 írta kiakovi »

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #13 Dátum: 2014. Január 03. - 01:29:27 »
0
Sok sikert...


Látszik egyesek értelmi színvonala...már lopják is a leírást.

Para(lel)RPG-Játssz szabadon!
« Válasz #14 Dátum: 2014. Január 03. - 06:01:04 »
0

Sok sikert...


Látszik egyesek értelmi színvonala...már lopják is a leírást.
 
[/quote]
Köszi! :)
Mivel a szabályzat nem engedi, hogy írjak neki oda, innen küldöm neki: Száradjon le a keze!!! Kis mocsok :D
Belenéztem a szerverébe, mert szabálytalanul kiírta az elérhetõségeket... A mod is ctrl+c ctrl+v, csak nem az enyémrõl :D
A szerver betölt, várj + keresztapa zene... Ismerõs?
Bekerült az autókereskedés!
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_1_3_jwgzdvru1i.png
Mivel még a kereskedõ szegény, biciklibe és robogóba fektetett pénzt, bárki vásárolhat, akinek telik ezekre!
Letettem a megvásárolható boltokat!
Edit:
Berobban a benzinkút, ha nem úgy használjuk, ahogy kell /egyik játékos ötlete/
Talált bugok kijavítva
Kamionos meló helyett áruszállító lett (abszolút bughalmaz volt és a kamion nem tudja bevenni a kanyarokat)
/szhiv (szerelohiv) parancs
Az RP-pontot a score mutatja!
Admin TGF újra van! 2 hely!
Edit:
/feltolt parancs adminsegédi szinttõl, feltölti a benzint az összes munkajármûben.
Új fizetésrendszer a közszférában,
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 04. - 05:15:52 írta kiakovi »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal