Szerző Téma: Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?  (Megtekintve 7247 alkalommal)

Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Dátum: 2013. December 15. - 01:49:04 »
0
Sziasztok! :) A kérdésem adott. Azt szeretném tõletek kérdezni, illetve véleményeket kérni, hogy van-e ezen a földön értelmes, jó, és tényleg RP-s Magyar SA:MP szerver? :) Nagyon sok helyen jártam már, nagyon régóta játszom már, elég sokat láttam már, de így kapásból egyszerûen nem tudok egyet sem felhozni, talán a Mystic Gaming szerverét, de ott IP gondok miatt nem tudok játszani. Várok válaszokat!

Nem elérhető Kick

  • 613
  • :)
    • Profil megtekintése
Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #1 Dátum: 2013. December 15. - 08:42:55 »
0
Magyarországon? Nincs. Ha mindenképpen RP-zni akarsz, akkor érdemesebb külföldi szervereket keresned.

Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #2 Dátum: 2013. December 15. - 08:58:29 »
0

Magyarországon? Nincs. Ha mindenképpen RP-zni akarsz, akkor érdemesebb külföldi szervereket keresned.
 
[/quote]
Pontosan fõleg hogy nálunk szeretettel nonoznak az emberek persze mikor õ találkozik egy nonossal akkor az õ k*rva anyát...

Nem elérhető Vincenzo

  • 631
  • Volt sunwell.hu configos
    • Profil megtekintése
Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #3 Dátum: 2013. December 15. - 09:23:56 »
+1
Mystic RP

Nem elérhető RampagE

  • 1824
    • Profil megtekintése
Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #4 Dátum: 2013. December 15. - 10:53:46 »
0
SeeRPG

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #5 Dátum: 2013. December 15. - 11:00:24 »
+3

SeeRPG
 
[/quote]
Remélem, ez irónia(?) akart lenni...

Nem elérhető Truz

  • 128
    • Profil megtekintése
Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #6 Dátum: 2013. December 15. - 11:00:56 »
0
Attól függ neked mi a jó, és rendes rps. Szerintem SA:MP-ban nem érdemes rpzni! INDOK: Rengeteg cheater.
Talán SeeMta(nem seerpg, seemta) Viszonylag rps(többi szerverhez viszonyítva). Nem csak a DM és folytonos rabolgatások mennek ott.
Azt mondom, hogy az az a szerver ahol próbálnak nem olyan életet élni, ahol mindenkinek kell 100.000 töltényes m4.

Nem elérhető SnooP

  • 1798
  • SnooP
    • Profil megtekintése
Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #7 Dátum: 2013. December 15. - 11:51:30 »
0
SeeMTA ? Legutóbb 8 hónapja voltam fent a szerveren, és egy olyan munkaorientált szerver, hogy csak na. Arról nem is beszélve, hogy a drága rendõrök börtönbe visznek, mert Tourette szindrómás emberkét alakítok és amikor papírt akartam róla mutatni mit válaszoltak? \"dugja csak fel a seggébe\" (ezt direkt megjegyeztem). Legyen az SeeMTA, SeeRPG nekem valahogy mindig alátámasztja azt az érvem, hogy egy NonRPG tanya.
Amúgy ha már RP: Light Life RolePlay, ez volt az egyedüli szerver ahol tényleg az igazi szerepjátékkal találkoztam és nem 10 éves hülyékkel. \"Nem a mennyiség hanem a minõség a fontos\" bölcs mondás ;)

Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #8 Dátum: 2013. December 15. - 14:36:56 »
0
Magyarországon valóban nehéz RP-snek nevezhetõ szervert találni... De amikor én adminkodtam Los Santos Life-on, találtam RP-seket (de már elõtte is)... Persze Nonosok mindenhol vannak, akiket meg lehet tanítani, vagy banolni.

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #9 Dátum: 2013. December 15. - 14:50:32 »
0
Az utolsó RP-s szerver a Malibu volt...

Nem elérhető SSK

  • 232
    • Profil megtekintése
Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #10 Dátum: 2013. December 15. - 14:59:16 »
0
Nincsen egy RP-s szerver sem.
Csak RP-s játékosok.

Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #11 Dátum: 2013. December 15. - 15:11:49 »
+2
Azt mondjátok nincs, még is ott a mystic aztán azt mondjátok,hogy nincs egy normális szeró.
Ott nyávogtok, már vagy 2 éve,hogy \"nincs szeró,ezzel az a baj azzal az a baj \" Akkor csinálj jobbat,bárki aki ezt mondja.
Nem becsülitek a kis dolgokat se az a baj veletek.
Játszani akarsz? Fay,Seemta,seerpg,mystic ott van takarodj játszani aztán kész. ne itt nyávogj,hogy M.O milyen, kit érdekel?
Magyarországot szidod ,tudom nem a legjobb én is húznék a francba M.O-ról mert minden sz*r itt,de nem becsülitek a kicsit se akkor mire akartok menni az életbe?
Nem minden a ti ízlésetek szerint fog menni ( 12-13-14 -15 éveseknek szól ! )
( Nem nektek szól :D )
« Utoljára szerkesztve: 2013. December 15. - 15:18:57 írta Brothers »

Nem elérhető krisk

  • 2380
    • Profil megtekintése
Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #12 Dátum: 2013. December 15. - 18:15:50 »
+2
Mi csináltunk RP szervert, akkor az volt a baj, hogy szigorú/RP-s volt, most meg hogy nincs, az a baj, hogy csak GF van (Mystic). Nem értem az egészet...
Minden esetre van pár jó külföldi RP szerver (Red County RP, True RP) ha szeretnél oda menni.

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #13 Dátum: 2013. December 15. - 18:19:22 »
0
:wall: Szerintem már 200× le lett írva, miért nem tetszett a \"ti\" elképzelésû RP szerveretek. Nem kell játszani a bukott hõst.  :thumbsdown:

Nem elérhető krisk

  • 2380
    • Profil megtekintése
Van még egyáltalán jó, RP-s szerver?
« Válasz #14 Dátum: 2013. December 15. - 18:34:13 »
+6
Én? Hát én vagyok a legkevésbbé meghatva, nem egy szerveren dolgoztam már és nem egy csõdölt be (Malibu, az elsõ Malibu, PDRP, régi Fay). Ez nem egy \"életmû\" hogy most meg legyek sértõdve. :D Vannak jobb dolgok is, amivel eltölthetem az idõt.
Amíg nincsen egy erõs rendõrség a szerveren, addig nem lesz jó RP. Ilyen egyszerû. Ha sz*r a rendõrség akkor az emberek elkezdenek bûnözni, egymást sz*rrálövik, és DM parti lesz az egészbõl. Hogy ezt elhárítsák, az adminok fogják magukat és egy csomó hülye szabályt bevezetnek az illegális élet megfékezésére és ezzel lesz a szerver ismét GF.
Persze, lehet mondani, hogy \"a rendõrség túl szigorú\" volt és hogy \"nincs esély adva az illegális életre\" de az igazság az, hogy a realizmus volt a cél, és az emberek nem tudták a realizmus azon szintjét megütni, amelyet mi kitûztünk magunk elé (eltekintve a kevés kivételtõl, akiktõl még ma is hallom [itt illegális (!!) emberekrõl van szó], hogy élvezték a játékot). A büntetések irreálisak voltak: hát ha meg**sznak akárhol akármiért, akkor se igazán fogod tudni kifizetni (elég csak a magyar árakra gondolni). Azt is mondták, hogy a csírájában elfojtottuk a bûnözést: nos, ez nem igaz, mert azok, akik nem feltûnõsködtek, nagyon jól meg is voltak 1-2 hónapig, és csak véletlenül buktak le.
Igazából a nagy probléma az volt, hogy a stimuláció helyett (értsd: \"túl sok a jail\" -> bûnözz kevéssé látványosan) inkább ment a parádé állandóan. Mindezt úgy, hogy direkt hagytuk a karakterlaphoz hasonló RP elemeket, és meghagytuk õket azoknak, akik úgy szerttek volna játszani.
Persze lehetséges, hogy akkor csak mi emeltük fel igazán a mércét (ami egyébként megeshet, mivel ugyanez a rendszer a PDRP-n teljesen jól mûködött) és a legtöbb ember erre már nem volt vevõ, akkor azonban a posztolónak meg kéne határozni, mit gondol \"jó RP szerver\"-nek. Ugyanis a Mystic egy GF szerver, ami lehet jó is, de bizonyára nem \"jó RP\", és itt egy átlagos külföldi RP szerver (LSRP) színvonaláról beszélek, nem egy jobb külföldi vagy letûnt jobb magyar szerverek szintjérõl (itt elsõsorban nem a Maliburól kell beszélni, mivel az egy GF-RP hibrid, de inkább GF volt; hanem például a PDRP-rõl).
Más részrõl meg minden egyes alkalommal, mikor egy \"jó\" RP szerver jött ki, egy, a Malibuéhoz hasonló vita baszta szét az egészet (ismételném, a Malibu NEM volt RP szerver). Mikor még globális moderátor voltam, visszaolvastam a PDRP vitát (60-70 oldalnyi poszt), mely után a létszám harmadára esett vissza. Akkor sem volt senkinek jó semmi, és mégis most meg mindenki siratja a PDRP-t, hogy milyen jó szerver volt.
Örülnék, ha a Malibuval is ez lenne, de nem várom el, mert a PDRP színvonalát meg se közelítette az ottani RP. Minden esetre Deja Vu érzésem van.
« Utoljára szerkesztve: 2013. December 15. - 18:37:17 írta krisk »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal