Szerző Téma: HoliDay RP  (Megtekintve 3264 alkalommal)

HoliDay RP
« Dátum: 2013. November 07. - 18:09:02 »
0
Sziasztok! Készítettünk egy videót a szerveremrõl. Remélem nem lett túl rossz. Ez egy szerver bemutató féle kis videó lenne. Nézzétek meg és kérünk véleményt. ;)
 

 
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 18. - 18:55:05 írta ~DuMBasS »

Nem elérhető Blaise

  • 1002
    • Profil megtekintése
HoliDay RP
« Válasz #1 Dátum: 2013. November 07. - 19:43:02 »
0
A videó nem rossz.
A szerverrõl viszont már más a véleményem.

HoliDay RP
« Válasz #2 Dátum: 2013. November 07. - 20:26:01 »
0
Köszi. Hát igen, sajnos van némi zavarodás.

Nem elérhető Jippy

  • 618
    • Profil megtekintése
HoliDay RP
« Válasz #3 Dátum: 2013. November 07. - 21:17:20 »
+1
Jézusom, elkezdtem nézni Kolompar Alfonzo, Kolompar Dezso. Kössz szépen ennyi elég is volt  :facepalm:

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
HoliDay RP
« Válasz #4 Dátum: 2013. November 07. - 21:27:25 »
0

Jézusom, elkezdtem nézni Kolompar Alfonzo, Kolompar Dezso. Kössz szépen ennyi elég is volt  :facepalm:
 
[/quote]
Tök RP-s nevek.... ( :facepalm:)
E: Ha ezek nem csak hülyéskedésbõl ilyen névvel játszanának,nem is lenne akkora gond.
Azok a pálmafák mit keresnek ott?:D
Megnézném,hogy óceáni éghajlaton,Sausalitoban pálmafák nõnek...
(Bayside = Sausalito)
E2: Ha a tulajdonos olyan világba képzeli a szervert,hogy ott bármilyen körülmények között megnõnek a pálmák,akkor nincs gond.
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 07. - 22:43:50 írta J.Carter »

HoliDay RP
« Válasz #5 Dátum: 2013. November 07. - 21:35:37 »
0
Figyelj, ízlések és pofonok. Erre ennyit tudok mondani. De egyébként játékról beszélünk.

HoliDay RP
« Válasz #6 Dátum: 2013. November 07. - 21:48:34 »
0

Figyelj, ízlések és pofonok. Erre ennyit tudok mondani. De egyébként játékról beszélünk.
 
[/quote]
Részvétem.
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 07. - 22:27:11 írta Tomee. »

HoliDay RP
« Válasz #7 Dátum: 2013. November 07. - 22:24:23 »
+1

 

Jézusom, elkezdtem nézni Kolompar Alfonzo, Kolompar Dezso. Kössz szépen ennyi elég is volt  :facepalm:
 
[/quote]
Tök RP-s nevek.... ( :facepalm:)
Azok a pálmafák mit keresnek ott?:D
Megnézném,hogy óceáni éghajlaton,Sausalitoban pálmafák nõnek...
(Bayside = Sausalito)
 
[/quote]
Jajj már azokba az antiszerepjátékos megszólalásaidba már.  RP=SZEREPJÁTÉK (egy kitalált világban) Ha abban a városban, országban engedik azokat a neveket akkor miért ne? Ha Lófasz_Jóska akarsz lenni hát legyél, ez egy olyan szerep, ilyen világ.
Ugyanezt mondom a pálmafákra is.
Ha én csinálok egy RP szerót amiben esetleg petrezselyem nõ hóesésbe akkor szépen elfogadod hogy ez egy ilyen világ ahol ilyen létezik.
WOW is RP mégse fikázod hogy szörnyek meg mindenféle idióta lények vannak ott. Mert az egy olyan szerep.
Amíg nem érted meg ne fikázd a szervereket mert már nem az elsõ nálad hogy jártatod a szád de az igazi szerepjátékról halvány lila fingos sincs :D

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
HoliDay RP
« Válasz #8 Dátum: 2013. November 07. - 22:39:56 »
+1
A pálmafák még lehetnek is,ha a szerver valóban olyan \"világban\" játszódik...
Viszont ezek a kolompárok nem azért mennek fel a szerverre,mert õk is a te gondolatmeneted követik,hanem hülyéskedésbõl,és ez a baj.
Igazad van,viszont:
Nem lettünk tájékoztatva a szerver játékterérõl,vagyis,a városok történetérõl,éghajlatáról,területi elhelyezkedésérõl,és egyéb dolgokról.Ezeknek hiányában pedig arra következtettem,hogy azok a pálmafák nem kellenek oda.
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 07. - 23:00:29 írta J.Carter »

HoliDay RP
« Válasz #9 Dátum: 2013. November 07. - 22:42:43 »
0
Már nem azért J.Carter de Való életben is léteznek Kolompár nevû emberek. Mért lenne tilos a szerveren a \"Kolompár\" név használata ? hmm.

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
HoliDay RP
« Válasz #10 Dátum: 2013. November 07. - 22:48:53 »
0

Már nem azért J.Carter de Való életben is léteznek Kolompár nevû emberek. Mért lenne tilos a szerveren a \"Kolompár\" név használata ? hmm.
 
[/quote]
Ezzel csak az a bajom (mint az eredeti hsz-be is szerkesztettem) ,hogy ezek a személyek csak azért mennek fel,hogy hülyéskedjenek,semmi normális szándékuk nincs,menõnek hiszik magukat,hogy cigány nevekkel játszanak.  (tisztelet a kivételnek,aki rendesen,olyan szerepet játszani megy fel)

HoliDay RP
« Válasz #11 Dátum: 2013. November 07. - 22:51:18 »
0
Áááh most már értem hogy mire célzol. De jelen esetben el kell hogy keserítselek mert \"lekopogom\" eddig full normális a 2kolompár. Tény hogy volt 1x-2x némi kis félreértésük de azon kívül nagyon aktívak(400felett van a jórájuk) és segítõkészek is. Meg ahogy elnéztem rendesek is a játékosokkal. :)

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
HoliDay RP
« Válasz #12 Dátum: 2013. November 07. - 22:55:20 »
0

Áááh most már értem hogy mire célzol. De jelen esetben el kell hogy keserítselek mert \"lekopogom\" eddig full normális a 2kolompár. Tény hogy volt 1x-2x némi kis félreértésük de azon kívül nagyon aktívak(400felett van a jórájuk) és segítõkészek is. Meg ahogy elnéztem rendesek is a játékosokkal. :)
 
[/quote]
Ez esetben elnézést kérek az elsõ hozzászólás miatt.
Csak sajnos,az esetek többségében az ilyen névvel játszókat nem vezérli semmilyen komolyabb szándék,szinte csak funolni mennek fel.

HoliDay RP
« Válasz #13 Dátum: 2013. November 07. - 22:59:54 »
+1
Nyílván egy játékkal azért játszik az ember hogy hülyéskedjen nem? Jó értem mire gondolsz amúgy de hát ha cigányt rpzik és keménynek érzi magát hát tegye. Ez csak egy játék itt meg sokan olyan véresen komolyan vesznek mindent mintha az igazi életük lenne vagy micsoda na...majd frissen átfogalmazom :D

Nem elérhető Gh0st

  • 917
    • Profil megtekintése
HoliDay RP
« Válasz #14 Dátum: 2013. November 07. - 23:09:56 »
0

Nyílván egy játékkal azért játszik az ember hogy hülyéskedjen nem? Jó értem mire gondolsz amúgy de hát ha cigányt rpzik és keménynek érzi magát hát tegye. Ez csak egy játék itt meg sokan olyan véresen komolyan vesznek mindent mintha az igazi életük lenne vagy micsoda na...majd frissen átfogalmazom :D
 
[/quote]
Háát,ez is igaz. :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal