Szerző Téma: Notebook vásárlás..  (Megtekintve 1547 alkalommal)

Notebook vásárlás..
« Dátum: 2013. Október 31. - 17:54:58 »
0
Sziasztok!
Egy kéréssel, kérdéssel fordulok ma a fórumhoz, nem is húzom az idõt..
Az egyik nagyon kedves ismerõsöm notebook vásárlás elõtt áll, mindenképp egy jó, olcsó notebookot szeretne venni (lehetõleg játékok is fussanak rajta, ez alatt nem azt értem hogy egy BF3 max grafikán játszható legyen..)
Már én is nézelõdtem, szerintem ez az árához képest elég jó..



http://www.grando.hu/lenovo-ideapad-g585-e1-1200-15-6hd-500-gb-4gb-radeon-hd-7310-dvd-rw-laptop-notebook-1558373154
Processzort picit gyengének nézem, vagy megfelel?
 
Szerintetek?
Ebben az árban kéne, szóval ne nagyon legyen drágább. Tudom hogy kevés ebben az árban a jó notebook, sõt.. De nagyon kéne, köszönöm! :)

Notebook vásárlás..
« Válasz #1 Dátum: 2013. Október 31. - 19:13:11 »
+1
Ilyen árban jobbat nemtalálsz
Jó vétel lesz !

Notebook vásárlás..
« Válasz #2 Dátum: 2013. Október 31. - 19:19:07 »
+1
Én nem venném meg a processzor ritka gyenge, a grafikus \'kártya\' pedig integrált ahogy elnézem de javítsatok ki ha nem az lenne.

Notebook vásárlás..
« Válasz #3 Dátum: 2013. Október 31. - 19:19:37 »
+1
Szerintem a \"Kedves ismerõsöd\" döntse el, hogy BF3-al akar játszani (pc-n), vagy laptopot venni sok utazás miatt... :D Laptop nem játékra való, ha mégis, 100 alatt ne keressen! Hogy miért? Laptop alkatrészek drágábbak, nagyobb a meghibásodási lehetõség, túlmelegszik, stb... Most mindenki amúgy meg van veszve? PC, Laptop vásárlás... Ha játszani akartok, akkor vegyetek Xboxot, vagy PS3-at! Miért? Nem kell fejleszteni, jóval olcsóbb is!

Notebook vásárlás..
« Válasz #4 Dátum: 2013. Október 31. - 19:46:17 »
+1
Bocs nem figyeltem szóval bf3
Nekem ilyen van és ultrán a bf3 50fps el fút simán
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 31. - 19:53:39 írta ClimaCool »

Notebook vásárlás..
« Válasz #5 Dátum: 2013. Október 31. - 19:49:11 »
+1
Bocs, nem... Elolvastam...

(lehetõleg játékok is fussanak rajta, ez alatt nem azt értem hogy egy BF3 max grafikán játszható legyen..)[/quote]


Fáradtság... :$
 
Valami konkrétabb dolog kellene, hogy pontosan mire kellene a notebook. Netezés, filmezés, és/vagy ilyen 2010-tõl régebbi játékok...?
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 31. - 19:51:55 írta Napstar »

Notebook vásárlás..
« Válasz #6 Dátum: 2013. Október 31. - 20:47:59 »
0

Valami konkrétabb dolog kellene, hogy pontosan mire kellene a notebook. Netezés, filmezés, és/vagy ilyen 2010-tõl régebbi játékok...?
 
[/quote]
Az ismerõs inkább netezésre használja (youtube, facebook, skype, stb...)..
Meg igen, arra gondoltam, hogy az ilyen 2010tõl régebbi játékokat normálisan tudja futtatni, mert ugye Counter Strikeozni (1.6) szokott. Aztán most ugye nincsenek nagyobb szükségletei. De jobban örülnék, ha olyan tudatban venné meg hogy az újabb játékot is futnak rajta.
Nagyon szépen köszönöm a többieknek is a választ! :)

Notebook vásárlás..
« Válasz #7 Dátum: 2013. November 01. - 10:33:15 »
+1
Szerintem várjatok karácsonyig mivel akkor nagy akciók lesznek majd.Érdemesebb karácsonykor venni ;)

Notebook vásárlás..
« Válasz #8 Dátum: 2013. November 01. - 12:39:13 »
+1
Ez a proci tényleg gyenge, viszont netezésre meg talán a CS-re szerintem elégnek kéne lennie.
 

Szerintem a \"Kedves ismerõsöd\" döntse el, hogy BF3-al akar játszani (pc-n), vagy laptopot venni sok utazás miatt... :D Laptop nem játékra való, ha mégis, 100 alatt ne keressen! Hogy miért? Laptop alkatrészek drágábbak, nagyobb a meghibásodási lehetõség, túlmelegszik, stb... Most mindenki amúgy meg van veszve? PC, Laptop vásárlás... Ha játszani akartok, akkor vegyetek Xboxot, vagy PS3-at! Miért? Nem kell fejleszteni, jóval olcsóbb is!
 
[/quote]
\"Az igazi gamer PC-n szenved\" (Igen, nagyon megtetszett ez a mondás xD) A konzolok egy teljesen más világ, szerinted miért dönt a többség a jóval drágább PC mellett?
Az viszont igaz, hogy a gamer laptop hülyeség, és nem 100, de 300 alatt nem is fogsz normálisat találni. És ahhoz még venni kell egy hûtõtornyot
Amúgy Clima nem túlzol te egy kicsit? Egy kétmagos 2.5ös procival, 4GBRAMal ULTRA 50FPSel?

Notebook vásárlás..
« Válasz #9 Dátum: 2013. November 01. - 12:44:36 »
0

Szerintem várjatok karácsonyig mivel akkor nagy akciók lesznek majd.Érdemesebb karácsonykor venni ;)
 
[/quote]
Köszönjük, várunk..
 

Ez a proci tényleg gyenge, viszont netezésre meg talán a CS-re szerintem elégnek kéne lennie.
 
[/quote]
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
Természetesen jutalmazom +1-al.
Ha találok olcsón még olyat ami szerintem jó. Azt ki rakom ide.

Notebook vásárlás..
« Válasz #10 Dátum: 2013. November 01. - 13:31:07 »
0
On: Bemész egy Media Markt-ba, vagy Tescoba, és keresel/kerestek, ami tetszik belsõleg... Habár az ilyen nagyobb boltokban rengeteg haszonnal dolgoznak... Kisboltokban pedig elküldenek, mert azt hiszik, hogy ki akarod fosztani a raktárukat (tapasztalat :\'D)... Szóval ha olcsóbban akarsz keresni, akkor nagyobb boltokban nagy leárazáskor (mert szokott lenni fõleg karácsonykor), vagy neten nézel.
Off:




A konzolok egy teljesen más világ, szerinted miért dönt a többség a jóval drágább PC mellett?[/quote]
Multi, bill, egér...? A PC fejleszthetõ, a konzolok nem. De ha utána számolsz, akkor a konzolok hosszú távon olcsóbbak.

Notebook vásárlás..
« Válasz #11 Dátum: 2013. November 02. - 08:17:59 »
0

Ez a proci tényleg gyenge, viszont netezésre meg talán a CS-re szerintem elégnek kéne lennie.
 

Szerintem a \"Kedves ismerõsöd\" döntse el, hogy BF3-al akar játszani (pc-n), vagy laptopot venni sok utazás miatt... :D Laptop nem játékra való, ha mégis, 100 alatt ne keressen! Hogy miért? Laptop alkatrészek drágábbak, nagyobb a meghibásodási lehetõség, túlmelegszik, stb... Most mindenki amúgy meg van veszve? PC, Laptop vásárlás... Ha játszani akartok, akkor vegyetek Xboxot, vagy PS3-at! Miért? Nem kell fejleszteni, jóval olcsóbb is!
 
[/quote]
\"Az igazi gamer PC-n szenved\" (Igen, nagyon megtetszett ez a mondás xD) A konzolok egy teljesen más világ, szerinted miért dönt a többség a jóval drágább PC mellett?
Az viszont igaz, hogy a gamer laptop hülyeség, és nem 100, de 300 alatt nem is fogsz normálisat találni. És ahhoz még venni kell egy hûtõtornyot
Amúgy Clima nem túlzol te egy kicsit? Egy kétmagos 2.5ös procival, 4GBRAMal ULTRA 50FPSel?
 
[/quote]
Nem túlzok és van alátét is ventilátorral és 3.0Ghz proci játék közbe ;)
És Kb December 1-30 ig nagyon nagy akciók lesznek 10-20-30%-al olcsóbb lesz minden ;)
Vagy akár Újévkor veszed vagy Mikuláskor !

Notebook vásárlás..
« Válasz #12 Dátum: 2013. November 02. - 08:28:09 »
0
ezen még a Battlefield 3 sem futna.. Ha laptopot szeretnél venni játékra,akkor 160-170 ezer alatt felejtsd is el,hogy találni fogsz egy olyat ami bírja az újabb játékokat.
MediaMarkt ban pedig elég gyenge laptopok vannak elég drágán úgy általában.
Viszont hogy ha találtál egy olyan laptopot,ami jó árban van,és tetszik is,akkor letudod csekkolni hogy milyen játékokat,és hogyan vinne el itt. Legörgetsz és kiválasztod a laptopban lévõ CPU-t és GPU-t,majd rányomsz a Proceed-re,aztán szintúgy a RAM-ot. És ki fogja adni hogy el futna-e,és hogy hogyan. (low,mid,high)

Nem elérhető JBauer

  • 1407
    • Profil megtekintése
Notebook vásárlás..
« Válasz #13 Dátum: 2013. November 02. - 09:38:54 »
0
(lehetõleg játékok is fussanak rajta, ez alatt nem azt értem hogy egy BF3 max grafikán játszható legyen..)[/quote]
Ezen mi nem érthetõ?

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal