Szerző Téma: [KK] Bútorrendszer - [HD]  (Megtekintve 1341 alkalommal)

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
[KK] Bútorrendszer - [HD]
« Dátum: 2013. Október 29. - 20:06:18 »
+2
Sziasztok!
Szeretném Nektek bemutatni a [KK] Bútorrendszert. Jelenleg a szerveremen egy combos PPC Edit fut lassan 2 éve, azonban elkezdõdött a visszaszámlálás; nemsokára új mód érkezik a szerverre! A módban megtalálható lesz a most befejezett [KK] Bútorrendszer is, amellyel teljesen egyedien rendezhetitek be üres lakásotokat, vagy éppenséggel házatokat. A videóban szereplõ néhány tárgyon - és az én gyenge lakberendezõ tudásomon kívül - még rengeteg új tárgy is be fog kerülni, mire kipróbálhatjátok a rendszert. Talán nem újdonság ez egyeseknek, hiszen mostanában egyre jobban elterjedt, de még mindig kevés ember alkotta meg. Még kevesebb, aki pedig teljesen egyedi rendszert csinált. És ami a legjobb az egészben: élvezettel csináltam, és csak 2 napomba telt :D Habár ma délután kicsit felb@**ott, amikor egy teljesen hibátlan rész rosszul futott le, mert újra és újra létrehoztam egy változót, de aztán rájöttem a dologra...
A szerver témája a jelenlegi móddal, amelyhez mostantól információkat is hozzáadok az új módról
Nos tehát íme egy kis 6 perces videó a rendszerrõl:
 

Dfoglalo
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 29. - 21:00:17 írta Dfoglalo »

Nem elérhető Live

  • 507
    • Profil megtekintése
[KK] Bútorrendszer - [HD]
« Válasz #1 Dátum: 2013. Október 29. - 20:14:26 »
+1
Ugyan ilyen ModelVieweres cucc kombós bútorrendszert kezdtem el én is tegnap :D
Sok sikert :)

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
[KK] Bútorrendszer - [HD]
« Válasz #2 Dátum: 2013. Október 29. - 20:16:24 »
0
Mostanában sokan próbálkoznak ezzel :D Sok sikert neked is, és köszi. Az RPG módomra már akkor elkészítettem, amikor még csak egyetlen egy ember alkotta meg, még anno. Csak az RPG befuccsolt - persze csak ideglenesen! - mert nem volt elég idõm rá. Viszont egy kamionos módra még csak csak van idõm, amivel elõször fel szeretném lendíteni a meglévõ szerveremet, aztán RPG... Ezzel a háttérrel viszont eléggé könnyû dolgom volt, 2 napomba telt az egész :D
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 29. - 20:18:53 írta Dfoglalo »

Nem elérhető Thomas_Jonson

  • 560
  • Thomas_Jonson
    • Profil megtekintése
[KK] Bútorrendszer - [HD]
« Válasz #3 Dátum: 2013. Október 29. - 20:44:09 »
0
Szerintem is jó ötlett, egy kis egyediség, szerintem f@sza lesz Sok sikert hosszá!:D

[KK] Bútorrendszer - [HD]
« Válasz #4 Dátum: 2013. Október 30. - 11:57:14 »
+1
Tavaly én is írtam ilyet, csak inkább kivettem a szerverembõl, mert kilehetett vele buggolni a házakból, ha object surfförtél. Biztos van rá valami megoldás, de azóta nem is foglalkoztam vele. :D
Am jó lett, grat.

Nem elérhető Dfoglalo

  • 4069
  • Globális Moderátor
    • Profil megtekintése
[KK] Bútorrendszer - [HD]
« Válasz #5 Dátum: 2013. Október 30. - 12:28:08 »
0
Köszi :thumbsup: Igen, azzal én is szórakoztam egy haverommal. Még régebben. Most, amikor mutattam neki, akkor nem akartunk szórakozni, de teljesen véletlenül kibugoltunk a házból. Talán egy OnPlayerUpdate alatt elhelyezett IsPlayerInRangeOfPoint lenne a megoldás. Jó hogy szóltál, köszi. Azt hiszem, ma ez ellen teszek is valamit, és megoldom ezt a problémát, mert hát egész könnyen megoldható. Aki pedig arra játszik, hogy kibugoljon, hát, vessen magára... Aki igazán szeretne játszani, meg egy szép lakást létrehozni, az nem használja ki a bugokat. :P

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal